Kablosuz elektrikli süpürgenin pilini optimize etmek için püf noktaları

Seninki ile kablosuz elektrikli süpürge tamamen özgürce süpürürsün. O nasıl kablosuz elektrikli süpürge, sınırın yok ve her tür yüzeyi vakumlayabilirsiniz. mobilyaların altında hareket etmek veya eğilmek zorunda kalmadan.

Kablolardan vazgeçerek, Atlet elektrikli süpürge bazılarıyla çalışır lityum iyon piller diğer pillerden daha güçlü ve dayanıklıdır. Bununla başarılır daha fazla özerklik elektrikli süpürgeyi kullandıkça güç kaybetmediklerinden ve daha kısa yükleme süresi elektrikli süpürgenin her zaman hazır olması için.

Bosch süpürge elektrikli süpürgelerinde lityum piller

Nasıl olduğunu söyleriz kablosuz elektrikli süpürge pilini optimize edin Verimliliği kaybetmeden en iyi performansı elde etmek ve cihazın tüm kullanım ömrünü uzatmak için.

Bosch süpürge elektrikli süpürgeniz için doğru güç seviyesini seçin

Bosch akülü elektrikli süpürgeler onların bir tane var özerklik nın-nin 60 dakika. Bunu elde etmek için yapmalısın uygun seviyeyi seçin yapmak istediğiniz temizlik türüne bağlı olarak.

  • Seviye 1: Bir için uygundur kolay temizlik düz zeminlerde ve çok düşük ses seviyesiyle. Böylece, 60 dakikan var elektrikli süpürge pilini yeniden şarj etmek zorunda kalmadan tüm evi temizlemek için.
  • Seviye 2: İsterseniz bu gücü seçmeniz tavsiye edilir. elektrikli fırçayı bağlayın her tür zeminde normal temizlik görevlerini gerçekleştirmek. Pil ömrü ortalama, yaklaşık 30 dakika.
  • Turbo seviyesi: Sahip olduğun zaman için az zaman ama zorlu bir temizlik istiyorsun. Kir zor olduğunda veya istediğinizde gösterilen güçtür. halı veya kilimleri süpürmek. Pilin özerkliği 12 dakika.

Elektrikli süpürgenizin pilini doğru şekilde şarj edin

İlk kullanımdan önce elektrikli süpürgenin pilini en az 6 saat şarj edin.

Elektrikli süpürge, şarj kablosunun prize takılmasıyla rahatça şarj edilir. Elektrikli süpürge, pil şarj olurken odanın herhangi bir yerinde bırakılabilir.

Her zaman yükün durumunu öğrenebilirsiniz. Görsel gösterge yanıp söndüğü sürece, pil şarj oluyor. Gösterge mavi yandığında, pil% 100 şarj olmuştur.

Süpürge süpürgesinin pilini şarj etmek için ipuçları.

Pili elektrikli süpürgede şarj etmek de hızlı bir işlemdir. 3 saat içinde pilin% 80’i şarj olur. Ve 6 saat içinde elektrikli süpürgeyi% 100 şarj edeceksiniz.

Aşırı ısınma veya aşırı yüklemeden kaynaklanan hasarları önlemek için Athlet elektrikli süpürge pili, her türlü hasarı önleyen bir elektronik koruma sistemi içerir.

Bosch süpürge elektrikli süpürge pil değişimi

Cihazın yalnızca mevcut güce ve sarf malzemelerinin hacmine uyarlanmış resmi şarj kablosunu kullanın.

Ve son olarak, elektrikli süpürgeyi kullanmadan önce, güç kaynağı ve şarj kablosundan ayırın. Akülü bir elektrikli süpürge olduğunu unutmayın 😉

Yazar hakkında

'src =