İşe götürülecek en iyi smoothieler

Çoğu zaman kendimize daha iyi bakma ve daha sağlıklı bir yaşam sürme niyetlerimizi uzun çalışma saatleri nedeniyle yerine getirmek imkansız görünüyor. Ya da bizim düşündüğümüz şey bu çünkü ofiste geçirdiğiniz süre boyunca iyi yemek yemenin pek çok yolu var. Bizim favorimiz doğal meyve ve sebze smoothieleri. Siz de bu sağlıklı moda katılmak istiyorsanız okumaya devam edin. # CuídateconBosch’ta size shake’lerimizi nasıl işe koyduğumuzu ve favori tariflerimizin neler olduğunu anlatıyoruz.

Gitmeye hazır

Meyvelerden, sebzelerden, tohumlu ve hatta sıcaktan. Smoothie’ler moda oldu ve katılmak sandığınızdan daha kolay. Bunları evde hazırlamak için sadece birine ihtiyacınız olacak cam karıştırıcı. Daha fazla hazırlık yapmanıza izin verecek birçok ilginç model var. Örneğin, model ile VitaBoost Altı programı sayesinde çorbadan dondurmaya her türlü yemeği hazırlayabilirsiniz. Onun parçası için, vakumlu blender VitaMaxx Hazırlıklarınızın özelliklerini daha uzun süre muhafaza etmek istiyorsanız idealdir. Vakum sistemi sayesinde vitamin ve diğer besin maddelerini oksijene duyarlı olarak geleneksel miksere göre daha uzun süre tutar.

Ancak, şimdi en çok istediğiniz şey shake’lerinizi işe yarayabilmekse, bir tane almanızı öneririz. VitaStyle Mixx2Go cam blender. Ve bu mini blenderin 500 ml’lik bir şişesi vardır, böylece hazırladığınız şeyi doğrudan alabilirsiniz. Bu mini blender, yiyecekleri doğrudan şişede karıştırmanıza olanak tanır. İşiniz bittiğinde, bıçakları bir kapakla değiştirin ve… işiniz bitti! Mutfağınızı lekelemeden ve gitmeye hazır.

Yani sadece sallamanızı hazırlamanız gerekiyor ve istediğiniz yere götürmeye hazır olacak. Bu kadar kolay!

En iyi tarifler

Artık cam karıştırıcınızı aldığınıza ve smoothienizi sokağa götürmenin en iyi yolunu bildiğinize göre, en iyi smoothie’leri nasıl hazırlayacağınızı not edin. Hazırlıklarınızın temeli hep aynı olacak; meyve ve sebzeler. Tavsiyemiz mevsimi olan yiyecekler arasından favorilerinizi seçmenizdir. Seçilen karışıma süt, bitkisel süt, meyve suyu veya su olabilecek bir sıvı element eklemeniz gerekecektir. Smoothie’nizin daha kıvamlı olmasını istiyorsanız, yoğurt ekleyin, tercihen Yunanlı. Son olarak, onu neyle zenginleştireceğinizi seçin. Yulaf, tohum, pipo kullanabilirsiniz … Ne istersen! Size favori tariflerimizden bazılarını bırakıyoruz:

Bosch'tan Mixx2go karıştırıcı

Yabanmersinli Çilekli Smoothie

Güne doğru başlamak için mükemmel içecek! Lif, C vitamini ve magnezyum yüklü. Günün toplantılarıyla yüzleşmek için ihtiyacınız olan her şey. Hazırlamak için ihtiyacınız olacak:

  • 2 su bardağı çilek
  • 1 bardak yaban mersini
  • 1 su bardağı sebze sütü
  • 4 buz küpü
  • ½ bardak su

İçindeki her şeyi karıştırın VitaSyle Mixx2G ve nereye giderseniz gidin smoothie’nizin tadını çıkarın.

Mixx2go cam blender

Yeşil kivi, elma ve ıspanaklı smoothie

Hoş yeşil rengi sayesinde en lezzetli smoothie. Hazırlamak için ihtiyacınız olacak:

  • 400 gr taze bebek ıspanak
  • 1 yeşil elma
  • 2 kivi
  • Bir parça zencefil
  • Tatmak için bir bardak sebze içeceği

Hazırlamak için kiviyi, elmayı ve bir parça zencefili soyun. Tüm malzemeleri blenderinize koyun ve her şeyi bir dakika boyunca çırpın. Gitmeye hazır!

Hangi sallamayı hazırlayacağınızı zaten biliyor musunuz? Sosyal medya paylaşımlarınızda # cuidateconBosch hashtag’ini kullanarak tariflerinizi bizimle paylaşın. Tariflerinizi bilmek için sabırsızlanıyoruz!

Yazar hakkında

'src =