İndüksiyon. Bunun anlamı ne? – Hayatınız için yenilik.

indüksiyonlu ocaklar Yemek yapma şeklimizde devrim yaratıyorlar. Ancak herkes avantajları ve cam seramiklerden ne kadar farklı oldukları konusunda net değil. Bu videoda bunu kısa ve basit bir şekilde açıklayacağız. Pepe Rodriguez Reyjürisi MasterChef pişirme programı.

Gördüğünüz gibi, ilk büyük fark, indüksiyonlu ocaklar sadece konteynerin kapladığı alan ısıtılır, tüm alan değil, bu yüzden çok daha az tüketirler. Tüketici kuruluşu Stiftung Warentest * tarafından yürütülen bir araştırma, indüksiyonlu ocaklarla pişirmenin, geleneksel bir cam seramiğe kıyasla, faydalı ömrü boyunca 270 € ‘ya kadar tasarruf sağlayabileceğini göstermiştir. Ek olarak, cam zar zor ısınır, kazaları ve yanıkları önler ve endüksiyon teknolojisini piyasadaki en güvenli hale getirir.

Bosch’ta çok çeşitli indüksiyonlu ocaklara sahibiz, bu nedenle ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bugün size en son haberlerimizden birini anlatmak istiyoruz: 32 cm pişirme bölgesi çap. Dünyanın en büyük alanıdır, bu nedenle 10 kişilik bireysel yemeklerden öğünlere kadar yemek pişirebilirsiniz. Bunu size göstermek için size yemek pişirmek için bir tencere vermekten daha iyi ne olabilir? bir tabak satın almak 30 Ağustos’tan önce?

Al ve mutfak istediğiniz insanlar için!

* mal ve hizmetlerin araştırılmasına ve karşılaştırılmasına adanmış prestijli bir Alman kuruluşudur.

Yazar hakkında

'src =