İnanılmaz Dikey Bahçe Tasarım Fikirleri

Bahçe düzenleme şekilleri, Dikey bahçe fikirleri daha az alana sahip sizin için önemli bir alternatiftir! Dikey bahçeler daha az yer kaplar, hasat edilmesi daha az zordur ve bakımı daha kolaydır. Dikey bir bahçe, barındırmak için yeterli alanınız olmamasına rağmen yeşil alanınızı üretmek için tek seçeneğinizdir.

Böyle bir bahçe fikri, evinizin girişine mükemmel bir şekilde bakacaktır. Dikey bahçe, tüm ailenin keyif alabileceği önemli bir faaliyettir. Dikey bahçeler, bahçedeki dizlerinize tüm zamanınızı harcamak zorunda kalmadan bahçeye keyifli bir yaklaşımdır.

Dikey bahçe fikirlerinde mutlak en önemli eylemlerden biri, duvar boyutunuza göre doğru boyutu seçmektir. Büyük olasılıkla anlayabileceğiniz gibi, bir birey benzersiz renk ve boyutlardaki çiçekleri karıştırarak muhteşem bir çiçek tahtası oluşturabilir. Ekiciler, istediğiniz birçok tasarımda mağazalarda satın alınabilir.

Daha rafine bir görünüm sağlamak isterseniz, su bazlı vernik kullanabilirsiniz. Her bir rafta çok az sayıda alanda çok çeşitli otlar yetiştirmek için farklı bir bitki türü vardır. Dikey bahçenize ne ekeceğinize karar verirken dikkate almak istediğiniz bazı hayati seçenekler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir