İki brülörlü bir indüksiyon ocağına ihtiyacınız var mı?

Bu makaleye ulaştıysanız, neredeyse kesinlikle arıyorsunuz demektir. Ya da en azından onu düşünüyorsun. Çok yönlülüğü ve kolay kullanımı sayesinde birkaç metrekarelik mutfaklar veya iyi mutfak sevenler için mükemmel bir alternatiftir. Tüm avantajlarını ilk elden bilmek ister misiniz? iki bölgeli indüksiyonlu ocak? O halde bizimle okumaya devam edin.

İki bölgeli indüksiyon ocakları nedir?

İsim zaten size ne bekleyeceğiniz konusunda iyi bir ipucu veriyor olsa da, 2 bölgeli indüksiyonlu ocaklar iki şekilde kullanılabilir: ya iki farklı güce sahip iki bölge veya aynı güçte tek bir bölge kullanın (örneğin dikdörtgen kaplarda yemek pişirmek için). Güçlü yönlerinden biri, kullanıcılara mutfak kreasyonlarının neredeyse tamamen kontrol edilmesini ve özelleştirilmesini sağlamalarıdır.

Onun için sadece 30 cm genişliğindeki küçük boyutları, her mutfağa mükemmel uyum sağlarBu nedenle, özellikle indüksiyonun sağladığı en iyi performans ve hızdan vazgeçmek istemediğiniz küçük mutfaklar için idealdirler.

Ama size söylememiz gereken başka bir şey var! 2 bölgeli indüksiyonlu ocak, önceki durum için ve ayrıca gazlı ocağınız veya seramik ocağınız için mükemmel bir tamamlayıcı olmasını istediğinizde idealdir.. Böylelikle çok güçlü ve çok yönlü bir indüksiyon ocağından da yararlanabilirsiniz. Nasıl? İle Bosch Domino plakaları.

Domino ocakların çok yönlülüğü

Size daha önce açıkladığımız gibi, mutfağınıza mükemmel bir şekilde iki bölgeli bir indüksiyon ocağı kurabilirsiniz çünkü buna karar verdiniz. Ancak, bunları bizim dediğimiz şeye entegre edebileceğinizi bilmelisiniz. Domino tabaklarıKararsızlar veya pişirmeyi her zaman takdir edenler için en uygun teknikle yaratılmıştır.

Bosch domino plakaları

Bunlar modüler plakalardır. indüksiyonu bir gazlı ocak veya bir Teppan Yaki ile birleştirirsiniz. Üçünü de seçin veya en sevdiğiniz şekilde birleştirin. Özellikle gerçek gurmeler tarafından takdir edilenler, aynı zamanda en yaygın şekil ve boyutlardaki kaplarla sınırlanmak istemeyenlerin de kalbini kazanıyorlar. Ve gelişmiş teknolojisi, ısıyı her şekle ve boyuta adapte etmeye ve eşit şekilde dağıtmaya izin veriyor. Tüm bu sayım, evet, kullanılan mutfak gereçlerinin indüksiyon için uygun olduğu.

İki bölgeli indüksiyonlu ocakların avantajları

Sadece iki yangınları olsa bile, bu kartlar diğer türlerle oldukça rekabetçi olabilir. Size daha önce anlattığımız her şeye birkaç güç daha ekleyebiliriz:

  • Çok çeşitli tencere ve tavalar kullanabilirsiniz: çünkü iki bölgeyi birleştirerek daha geniş bir yüzey alanına sahip tek bir pişirme alanı oluşturarak dikdörtgen boyutlu tavalarla yemek pişirmek mümkündür.
  • Mutfağınızda yerden tasarruf edeceksiniz. Bunlar küçük tabaklar olduğundan, mutfaklarda giderek daha fazla öne çıkan bir unsur olan, yemek pişirmek ve tezgahtan en iyi şekilde yararlanmak için malzemeler hazırlamak için daha fazla alana sahip olacaksınız.

Evet halen mutfağınız için ne tür bir tabağa ihtiyacınız olduğundan emin değilsiniz, raporumuzu okumanızı tavsiye ederiz. indüksiyonlu ocak nasıl seçilirEn yaygın şüpheleri açıklığa kavuşturduğumuz.

Kararınızı verdiniz mi veya iki bölgeli indüksiyon ocakları hakkında hala sorularınız mı var? Sorularınız varsa veya bize bir soru sormak istiyorsanız, bize bir yorum bırakabileceğinizi veya sosyal ağlarımız aracılığıyla bize sorabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Ekibimiz, sizin ve sizin için en iyi kararı vermenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Yazar hakkında

'src =