IKEA’dan TV dolabı

TV’yi nereye koyacağınız çok fazla sorun değil, bunun için en sıradan masayı kullanabilirsiniz.

Ancak modern TV’lerin ek bir kulaklık seti var ve tüm bunlar sıradan bir masanın üzerine yığıldığında çok kötü görünecek. Bir yığın örgülü tel, her şey yan yana duruyor, üst üste yığılmış – en iyi manzara değil.

Bu nedenle, TV’yi özel bir TV sehpasına koymak daha iyidir.

TV sehpasının faydaları

TV sehpalarının ilk ve en önemli avantajı, ilave bir kulaklık için özel bölmelere ve teller için özel gizli deliklere sahip olmalarıdır.

Böyle bir dolapta eksiksiz bir kulaklık setine sahip bir TV temiz ve güzel görünüyor, hiçbir şey birbirini engellemiyor.

Ayrıca IKEA üreticileri, ek bir kulaklığın ısınabileceğini göz önünde bulundurarak kapalı bölmelerde ek havalandırma delikleri bulunur.

Üretici tarafından da dikkate alınan bir TV ve ek bir kulaklık birlikte çok ağır olabilir.

IKEA’nın bordür taşları, lamine bir filmle kaplanmış yüksek kaliteli suntadan yapılmıştır, bu malzeme sıcaklık ve nem değişikliklerini iyi tolere eder.

Dolapların kendisi, TV’nin ve kulaklığın ağırlığı, kabine maksimum stabilite sağlayacak şekilde eşit olarak dağıtılacak şekilde tasarlanmıştır.

IKEA ürün yelpazesinde, ister ülke ister çatı katı olsun, hemen hemen her stil yönünde kullanılabilen farklı tasarımların birçok kaidesi vardır.

Sonuçta, TV aynı zamanda bir odanın dekorasyonudur, bu nedenle IKEA tasarımcıları modellerinin farklı renk ve boyutlarda ve farklı tasarımlarda olduğundan emin oldular.

https://www.youtube.com/watch?v=_2Klx1mkXVg

Boyut

Mobilya seçerken öncelikle yatak odası büyüklüğüne ve yatak modeline göre yönlendirilmelisiniz. Kural olarak, IKEA kataloğundaki tüm yatak modellerinde, uygun başucu masaları için stilde çeşitli seçenekler vardır.

Montaj ve kurulumdan sonra mobilyaların etrafında boş alan olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu, odadaki havanın serbest dolaşımı için gereklidir.

“En İyi” ve “Lakk” kaide serisi

Besto, IKEA’nın en sevilen dizilerinden biridir. Seri, 20’den fazla farklı tipte kaide, farklı tasarım, boyut ve ton içerir.

“Besto” serisinin çekmeceleri, alçak ve geniş gövdeye sahip olmaları ve çeşitli bölmeler, çekmeceler ve ahşap veya cam kapılı dolaplardan oluşan karmaşık bir tasarıma sahip olmaları ile ayırt edici bir özelliğe sahiptir.

Modeller hem tekli hem de iki renk tonlarında sunulmaktadır. En popüler tonlar siyah, beyaz ve gridir.

Lakk, tasarımda IKEA tarafından sağlanan en basit kaidelerden biridir ve bu nedenle en ucuzları olarak kabul edilirler.

Kaidelerin ayırt edici bir özelliği, ağırlıkları 30 kg’ı geçmeyecek olan TV’ler ve kulaklıklar için tasarlanmış, boyutları küçük ve küçük olmalarıdır.

Lakk serisinin kaidelerinin tasarımı en minimalisttir. Tezgah üstü seçenekleri mevcuttur.

Kulaklık için ek açık bölmeleri olan seçenekler de vardır, ancak dörtten fazla olamaz. Bordür taşları tek renkli, en popüler tonlar siyah, beyaz ve kırmızıdır.

Malzeme

Bir bordür taşı seçerken yapıldığı malzeme de önemli bir rol oynar.

Ürünün çevre dostu olmasına önem verenler için IKEA, kayın, çam, meşe gibi asil ağaç türlerinden yapılmış mobilya modelleri sunmaktadır.

Bir bütçe seçeneği arıyorsanız, kazma kataloglarında yonga levha ve suntalardan ürünler bulacaksınız.

Ahşap muadilleri gibi bu tür dolaplar da kalite ve hijyenik güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Yatak odaları çağdaş tarzda tasarlanmış tüketiciler için IKEA, çeşitli malzemeleri bir araya getiren modeller sunuyor. Bu tür ürünler, pratiklikleri ve kullanım kolaylıkları ile ayırt edilir.

IKEA’dan fotoğraf TV sehpaları