Her zevke uygun sürgülü gardırop – 50 fotoğraf

Ev alanınızı akıllıca kullanın! Kullanışlı ve geniş gardıroplar, yeterli saklama alanına sahipken yatak odalarının, oturma odalarının, koridorların ve diğer odaların harika görünmesini sağlar. Burada, bu tür gardıropların 50 fotoğrafından oluşan mükemmel bir koleksiyon topladık – özellikle sürgülü bir gardırop satın alacak veya kendi elleriyle yapacak olanlar için.

Farklı gardırop tasarımı

Sürgülü kapılı bir gardırop veya gardırop odaya dışarıya doğru açılmıyor ve bu nedenle dar bir koridorda, örneğin bir koridorda, küçük bir koridorda veya bir yatak ile bir yatak odası duvarı arasında bile kullanılabilir. Kendiniz sipariş etmek veya yapmak için yapılan sürgülü gardıroplar kesinlikle herhangi bir boyuta sahip olabilir, bu da odanın her santimetresini rasyonel olarak kullanmayı mümkün kılar. Yani, gömme dolap Duvarla güzelce uyum sağlayarak odanın daha geniş ve özgür görünmesini sağlar. Aynı zamanda köşe gardırop Çok fazla kıyafetiniz varsa, ayrı bir giyinme odası olmadan mükemmel bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Onlara ek olarak, dikkatinizi de hak ediyorlar yarıçaplı dolaplar En sıradışı iç tasarımı güzel bir şekilde tamamlayabilen (yuvarlak kapılı).

Diğer mobilyalar gibi, gardıropların tasarımı da sınır tanımıyor. Sürgülü gardıroplar için duvar ve kapılar çeşitli malzemelerden yapılmış ve her türlü desen ve renk ile dekore edilmiştir. Aşağıda, bu dolapların çok çeşitli stillerini, renklerini ve kaplamalarını değil, aynı zamanda aydınlatma ve uzay uygulamaları için ilginç seçenekleri de göreceksiniz.

İyi seyirler!

Sürgülü dolaplar (fotoğraf)

Uzun boylu ahşap gardırop İç kısımda karanlık gardırop İç kısımda çok renkli gardıroplar Desenli gardırop kapıları Küçük bir koridor ve koridor için sürgülü gardırop Yatak odasında gri gardırop İç kısımda iki tonlu gardırop Gardırop için dahili led aydınlatma Gardırop aydınlatması Gardırop içi aydınlatma Büyük beyaz gardırop Parlak gardırop Çiçekli gardırop kapakları Yatak odasında hafif ahşap gardırop Aydınlatmalı siyah gardırop Asya tarzı gardırop

Gömme dolaplar (fotoğraf)

Yatak odasında aynalı gardırop Ofiste gömme dolap Gardırop gibi duvardaki niş Aydınlık oda ve gömme dolap Yatak odasında bir dolabı aydınlatmak için fikir Şık gardıroplu küçük yatak odası Çizgili kapılı sürgülü gardırop Çocuk odasında sürgülü gardırop İnce kumaş kapılı sürgülü gardırop Kapılarda desenli sürgülü gardırop Dolap için şeffaf kapılar Duvar renginde sürgülü gardırop Ahşap kapılı sürgülü gardırop Lüks geniş gardırop DIY sürgülü gardırop Mutfakta sürgülü gardırop Yatak odası tasarımında gömme gardırop Yatağın yanında sürgülü gardırop Yatağın yanındaki yatak odasında küçük gardırop Koridorda güzel gömme gardırop Koridor tasarımında sürgülü dolaplar Sürgülü gardırop ve gardırop sistemi Gömme gardıroplu leylak yatak odası İki kapılı gardırop Dört kapılı gardırop Gardırop dekoru Geniş kapılı sürgülü gardırop Yatak odası için beyaz gardırop

Köşe dolaplar (fotoğraf)

Köşe gömme dolap Köşe gardırop tasarımı Panjur ve kapılı sürgülü gardırop tasarımı

Radyal dolaplar

Geniş yarıçaplı gardırop İki renkli yarıçaplı gardırop Güzel gardırop tasarımı