Her evin sahip olması gereken 10 temizlik aracı

Bu sahip olunması gereken öğeler her şeyi temiz bir esinti yapar.

Doğru araçlar olmadan ev temizliği gerçek bir angarya olabilir.

Bu genel bir bilgi gibi görünebilir, ancak iki deneyimli Airtasker temizleyicisi, , ev sahiplerinin kova bile olmadığı evleri temizledi.

Ev temizlik malzemeleri listesi
,
Ev Temizlik Malzemeleri
,
En iyi MOP TEMİZLİK SETİ hangisi
,
Genel temizlik malzemeleri nelerdir
,
Yer silme paspası en iyisi
,
Temizlik Kovaları
,
Yer silme paspasları
,
Temizlik Malzemeleri LİSTESİ,

İyi haber şu ki, çoğu profesyonel temizlikçi herhangi bir işe kendi ekipmanını getirecek. Ancak sizden temizlik araçlarını sağlamanızı isteyen birini işe alırsanız, işte sahip olmanızı bekleyecekleri 10 öğenin hızlı bir listesi.

Her evin sahip olması gereken 10 temizlik aracı

Paspas ve kova

Herhangi bir ahşap veya karo zemin temizliği için gereklidir. Kovalar ayrıca sayısız ev işi için de kullanışlıdır.

Elektrikli süpürge veya süpürge ve faraş

Sadece ahşap veya fayans zeminleriniz varsa, o zaman sadece bir süpürgeye sahip olmaktan kurtulabilirsiniz. Ancak halı kaplı zeminleriniz varsa, bir elektrikli süpürgeye yatırım yapmalısınız. Basit bir bütçe boşluğu bile halıyı temiz tutmada dünya çapında fark yaratabilir.

Bir çift eldiven

Evinizi bir kez daha verirken temizlikçilerin her zaman eldiven takmasının iyi bir nedeni vardır. Temizlik kirli bir iş olabilir ve iyi bir çift lastik eldiven kurtarıcı olabilir.

Kağıt havlu

Kağıt havlu çok yönlüdür. Hemen hemen tüm yüzeylerde ve kazara dökülmeleri emmek için kullanılabilir. Maria, Avustralya gazeteleri oldukça mürekkep ağırlıklı olduğundan ve leke bırakma eğiliminde olduğundan, pencereleri temizlerken gazete yerine kağıt havlu kullanmayı tercih ediyor.

Bir silecek

İyi bir silecek, cam temizlemeyi çocuk oyuncağı haline getirebilir. Çok sayıda pencereniz veya cam duş ekranınız varsa, bunlar yatırıma değer olabilir.

Çok amaçlı temizleme spreyi

Temizleyiciler, normal kimyasallara mı yoksa çevre dostu olanlara mı yatırım yapmanız gerektiği konusunda ikiye bölünmüştür. Daha ucuz ve daha etkili oldukları için tipik olarak normal kimyasalları tercih edeceklerdir.

Tuvalet fırçası

Kendinize bir iyilik yapın ve tuvalet fırçası olmadan tuvaleti temizlemeye çalışmayın. Bu listedeki tüm öğeler arasında, size ait olduğunu varsayma olasılığı en yüksek olan temizleyicidir. Tuvalet başına bir tane almalısın.

Ovucu veya kazıma seti

Bu eşyalar, fayans, derz dolgu veya fırınlardaki inatçı lekeler için bir nimettir.

Mikrofiber bez

Mikrofiber bezler eskiden nişti, ancak şimdi çoğu temizleyici onları taşıyor. Genelde diğer kumaşlardan daha iyi parlatır ve temizlerler ve herhangi bir yüzeye güzel lekesiz bir son verir.

Tüy silgi

Tüy silgisi olmadan toz almak dağınık ve zaman alıcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir