Her ev için bir buzdolabı, kendinizinkini bulun

Kaç kişi evdesin 1, 2, 3, 4, 5, daha fazlası … Yemek pişirmekten hoşlanır mısınız? Her gün evde mi yoksa işte mi yiyorsun? Aile olarak yemek yapmayı sever misin? Aileniz ne olursa olsun, Bosch’ta sizin için bir buzdolabımız var.

En iyi buzdolabı hangisidir?

Geniş buzdolabı yelpazemiz arasında ihtiyaçlarınıza ve ailenize uygun olanı bulacaksınız. Size yardımcı oluyoruz en iyi buzdolabını seç, daha soğuk yarınız.

Yalnız mı yaşıyorsun.

Sinsi gagalar için buzdolabının kapısını sadece siz açarsınız. Bu durumda, seçim yapabileceğiniz iki seçeneğiniz vardır:

Entegre bir buzdolabı Eğer sen mutfak tasarımcıdır ve elektrikli aletleri fark edilmeyecek şekilde entegre etmek istiyorsunuz.

Bir kişi için ideal buzdolabı

Bu durumuda entegre buzdolabı arasında seçim yapabilirsin bir buzdolabı çifti ve 1 kapı dondurucu daha fazla kapasiteye sahip olmak veya entegre kombi buzdolabı daha işlevsel bir şey arıyorsanız. Her iki durumda da, iç donanım en iyi performansa sahiptir ve VitaFresh alanı Böylece taze yiyecekler daha uzun süre dayanır.

Amerikan buzdolabı

Bosch Amerikan buzdolabı

Her zaman soğuk su veya buz küpleri içmek istiyorsanız bu buzdolabı tam size göre. İçkilere doğrudan erişim sağlamak istiyorsanız, Home Bar ile Amerikan buzdolabımız Kapıyı tamamen açmanıza gerek kalmadan onları alacaksınız. Genelde misafirleriniz varsa veya eve geldiğinizde bir şeyler içmeyi seviyorsanız çok yararlıdır.

Eğer evde ikiyseniz

Evde çoğunuz yok ama buzdolabını doldurma eğilimindesiniz. Büyük bir buzdolabına ihtiyacınız yok, ama buzdolabına 2 kapı, Başka bir olası seçenek, küçük bir şeyiniz var.

Bu durumda, en iyi buzdolabı O mu 60 cm tulum.

İki kişilik aile için kombine buzdolabı

Bu buzdolapları 330 litreye kadar toplam brüt hacme sahiptir ve aşağıdakiler gibi en iyi özelliklerle donatılmıştır. VitaFresh çekmece meyve ve sebzeleri taze ve daha uzun süre, aynı zamanda et ve balık tutmak için. Dahası, onlar en sessiz buzdolapları yalnızca 35 db ile ve daha verimli. Bu kombilerde, cilayı seçebilirsiniz: kırmızı cam, siyah cam, çelik üzerine cam, parmak izi önleyici çelik, beyaz veya mat parmak izi önleyici çelik.

Aileler için buzdolapları

Bu aileler için en iyi buzdolabı, 70 cm tulum ve 2 m yüksekliğinde kombine buzdolabı. Bu iki model, mobilyaların arasına veya duvarın yanına mükemmel bir şekilde monte edilen kombine buzdolaplarıdır, bu nedenle büyük bir mutfağa sahip olmanız gerekmez.

Orta boy aile buzdolabı

Büyük miktarda taze ürün satın aldığınızı bildiğimiz için, combis de Bosch ile donatılmıştır VitaFresh alanı, meyve ve sebzeler gibi taze ürünlerin yanı sıra et ve balığı daha uzun süre saklamak için mükemmeldir.

O dondurucu o sana teklif ediyor büyük esneklik ve büyük parçaları saklarsanız yeterli alan. BigBox çekmecesi 52,8 litre kapasiteye sahiptir ve büyük miktarlarda yiyecekleri dondurmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Evde çok yemek yapanlardan biriyseniz, daha büyük ve daha büyük aileler için buzdolabını bilmekle de ilgileneceksiniz.

Geniş Aile

Büyük bir ailenin büyük bir buzdolabına ihtiyacı vardır. Aileniz için ideal buzdolabı bir çift 1 kapılı buzdolabı ve dondurucu.

1 kapılı buzdolabı ve dondurucu

Sahipler kapasiteyi iki katına çıkarın ve faydaları ikiye katlayın kombi buzdolaplarına göre. Bunları yan yana veya ayrı ayrı kurabilirsiniz. Her iki durumda da, yiyecek depolamak için iki kat daha fazla alandan ve iki kat rahatlıktan yararlanacaksınız.

Modeller Bosch 1 kapılı buzdolapları Maksimum tasarrufla minimum tüketimi elde etmeniz için en verimli teknolojiye sahiptirler. En yenilikçi özelliklere ek olarak, buzdolabı bölümü, VitaFresh alanı ne için taze ürünler bütün aile için daha uzun süre sakla.

Ailen için mükemmel buzdolabını buldun mu? Sorularınızı cevaplamak için emrinizdeyiz, yorumlarda bize sorun! VE en iyi buzdolabını seçin.

Yazar hakkında

'src =