Hayatınıza sınırsız bir elektrikli süpürge koyun

Şüphesiz artık #LikeABosch yaşamanın Bosch’un günden güne kahramanı olmak için hizmetinize sunduğu tüm teknolojinin tadını çıkarın. Hiçbir kahramanın temizlik için fazla zaman harcamadığını düşüneceksiniz. Ve haklısın. En uygun elektrikli süpürgeye sahipseniz temizlik çok basit bir iş olabilir çünkü… tüm modeller aynı değil!

Evinizin her köşesini rekor sürede kolayca temizleyebileceğiniz güçlü, çok yönlü ve hafif bir elektrikli süpürge arıyorsanız, ideal elektrikli süpürgeniz Sınırsız de Bosch.

Bu bir Evinizin keyfini çıkarmanız için tasarlanmış çok amaçlı elektrikli süpürge #LikeABosch. Kaliteli malzemelerle yapılan modern, şık tasarımıyla dikkatinizi çekecek. Ve seni tek olmaya ikna edecek evinizin herhangi bir köşesinde kirle savaşmak için mükemmel bir müttefikbirçok aksesuarı, esnekliği ve motorunun gücü sayesinde.

Sınırsız elektrikli süpürge neden sizin için üretildi? Bu tür temizleme cihazları, onları en iyi hale getiren çeşitli özel özelliklere sahiptir. daha çok yönlü temizleme alternatifi ve herhangi bir aile için uygundur.

Mükemmel özerkliğe sahip güçlü bir elektrikli süpürge

Yenilikçi DigitalSpin Motoru Bu elektrikli süpürgenin, fırçasız motorlarda son teknoloji sayesinde yüksek performans elde etmenizi sağlar. Onların aerodinamik bıçaklar elektrikli süpürgenin ömrünü uzatan mükemmel temizlik sonuçları elde edin. Ayrıca, daha karmaşık temizlik için bir ekstra güç Turbo işlevinde 54.000 rpm’ye kadar.

Öte yandan, en önemli özelliklerinden biri de kablosuz elektrikli süpürge evinizi temizlemek için gerekli özerkliğe sahip. Modele bağlı olarak içerir iki lityum pil, birbiriyle değiştirilebilir ve bir şarj cihazı ekstra hızlı çünkü pilleri sadece 46 dakikada şarj etmeyi başarıyor. Ayrıca, yeni Unlimited Series 8 modelleri, kullanılan pil tipini tespit ederek cihazın hem özerkliğini hem de emme kapasitesini optimize ederek performansını artırıyor. Bunu SmartBattery Detection işlevi sayesinde gerçekleştirir. Böylelikle özerkliğini ve soğurma kapasitesini% 100 optimize ederek% 33 artırmaktadır.

Piller, TÜM piller için Bosch Power, böylece bunlar DIY ve bahçe aletleri 18 volt Bosch: tornavidalar, matkaplar, fırça kesiciler, dekupaj testeresi vb. Böylece, Sınırsız elektrikli süpürgelerin çok yönlülüğünü Bosch akülerinin gücüyle birleştirebilirsiniz.

Tam bir temizlik için arazi tipi bir elektrikli süpürge edinin

Sınırsız elektrikli süpürge, her seviyede gelişmiş temizlikÇünkü tavanlar, köşeler, döşemeler veya mobilyalar çeşitli ve işlevsel ağızlıkları kullanılarak vakumlanabilmektedir. Aynı zamanda rahat ve güçlü hale gelir. el süpürgesi. Arabanızı veya garajınızı rahatça temizlemek için bile kullanılabilir. Bu sayede artık evinizin her köşesini temizlemek için çeşitli aletler kullanmaya gerek kalmayacak. Bir düğmeye basarak fırçayı çıkarabilir ve zemini süpürmeden pencerelere, mobilyaların üst kısımlarına veya tavana geçebilirsiniz. #LikeABosch’un keyfini çıkarmak için daha fazla zamanınız olacak!

Kolay bakım ve optimum temizlik

Bosch Unlimited elektrikli süpürgelerin bir diğer avantajı da kolay bakım. RotationClean Filtre sistemi sayesinde, filtreyi temizlemek için yalnızca tankı çıkarmanız ve tırnağı üç kez çevirmeniz yeterlidir. Bu şekilde, toz siz dokunmadan tanka düşecektir. Böylece fırça musluğun altında temizlenebilir, böylece herhangi bir alet gerekmez. Bu arada, ¿tozu etkili bir şekilde temizlemek için en iyi ipuçlarını bilmek istiyorsunuz?

Ek olarak, bu elektrikli süpürge şunları içerir: PureAir membran filtresi ve odadan daha temiz bir çıkış havasını garanti eden ek bir hijyenik filtre, onu alerjisi olanlar için şiddetle tavsiye edilen bir elektrikli süpürge yapar. Ürün yelpazesi sayesinde evcil hayvan tüylerini bile etkili bir şekilde vakumlayabilirsiniz. Aspiradores Unlimited ProAnimal, onu yakalamak için ideal bir fırça ve nozüle sahip.

Bu, Bosch Unlimited elektrikli süpürgeler ile yapabileceklerinizin yalnızca kısa bir açıklamasıdır, ancak en iyisi, bunları kendiniz denemek ve tüm özelliklerini ilk elden öğrenmektir. Herhangi bir sorunuz varsa, bize bir yorum bırakabileceğinizi veya çeşitli sosyal ağlardaki profillerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebileceğinizi zaten biliyorsunuz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =