Hangi kahve makinesi satın alınır? İşte en iyi ipuçlarımız!

Sabah uyandıktan sonra taze bir kahvenin tadını çıkarmak veya akşam yemeğini arkadaşlarınızla paylaşmak, bu içeceğin iyi bir fincanının sağladığı zevklerden bazılarıdır. Her zaman iyidir kahve zamanı eğer iyi hazırlanmışsan ve bunun için en iyi makineye sahip olmak şarttır. Kahve makinesi olup olmadığı daha geleneksel Ö kapsül sayısı.

Teklif çok geniş ve hangisine ihtiyacınız olduğuna dair şüpheleriniz olabilir, bu yüzden en iyi kahve makinesini seçmeniz için size bazı öneriler sunmak istiyoruz.

En iyi süper otomatik kahve makinesi

Kahve konusunda tutkuluysanız, kesinlikle her bir çekirdekten en iyi şekilde yararlanmak istersiniz. O zaman seçiminiz süper otomatik bir kahve makinesidir. Bu model her şeyi hallederöğütme ile başlayarak, çünkü yalnızca ihtiyacınız olan tahılın boyutunu seçmeniz gerekir ve yüksek mukavemetli seramik öğütücü sizin için hazırlayacak.

Süper otomatik kahve makinemiz, her bir fincanın ihtiyaç duyduğu su miktarını ve sıcaklığı da hesaba katar. Yenilikçi özellikleri sistema SensoFlow böylece evde mükemmel kahvenin tadını çıkarabilirsiniz. VE, Yoğun bir tat istiyorsanız, Aroma DoubleShot işlevi ona çift öğütme ve hazırlama işlemi sağlayacaktır.. Ayrıca, espresso, cappuccino veya latte macchiato gibi herhangi bir çeşidi seviyorsanız, bardağınızda olması için bir düğmeye basmanız yeterlidir.

Kahve makinemiz o kadar süper otomatiktir ki, kahvaltınızı yatağa getirmeniz yeterlidir. Şimdilik, yapabileceğiniz şey, uyanır uyanmaz bunu istemektir. Onunla bağlantı kurmak ve istediğiniz içecekleri ve hazırlama sırasını seçmek için Home Connect’i kullanın Kalktığınızda sizi mutfakta bekliyor olacaklar! Ek olarak, kahvenin ana malzeme olduğu sonsuz yeni tarif fikirlerine erişebileceksiniz.

Hangi kapsül kahve makinesini satın almalı

Aradığınız şey, az yer kaplayan ve bu kadar küçük boyutuyla size sunan bir kahve makinesi ise konfor ve çok yönlülük, seçiminiz kapsüllerden biri. Ve ne zaman ihtiyacınız olursa iyi bir kahvenin tadını çıkarmak için çok büyük bir mutfağa sahip olmanıza gerek yoktur. Aslında, En kompakt makineler, günlük olarak size yardımcı olacak özellikler sunar. Bir örnek, Tassimo aralığı de Bosch.

Boyutları ve tasarımları nedeniyle mutfağınıza mükemmel bir şekilde uyacaklar ve emrinize amade olacaklar. 40 farklı içecek bir düğmeye basarak: kahve, çay, çikolatalı içecekler …Çeşitlilikte baharat var!

Ayrıca Tassimo serisinde de çeşitlilik bulacaksınız. Hıza mı, küçük boyuta mı ihtiyacınız var yoksa belki bir tasarımcı parçasını mı tercih ediyorsunuz? En iyi kapsül kahve makinesine sahibiz senin için.

Hangi damla kahve makinesini satın almalı

Sadece kahvenin tadını çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda lezzetli bir ekstraksiyonu garanti eden bir yöntemle kahveyi hazırlamanın geleneksel “seremonisini” de yapıyorsanız, sizinki olduğu açıktır. damla kahve makineleri.

Onlarla her zaman 90 ila 95 derece arasında sabit bir sıcaklık elde edeceksiniz, tam da kahvenizin ihtiyacı olan şey. Artı bakım ihtiyaçlarınızı azaltan entegre bir kireç çözme sistemine sahip olmak. Ve bunları temizlerken hiçbir sorun yok! Filtreniz her kullanımdan sonra kolayca temizleyebilmeniz için çıkarılabilir.

Ve geleneği inovasyonla birleştirmek için, filtre kahve makinelerimiz, Daha güçlü bir kahve için su akışını ayarlamak için Aroma + düğmesi.

En iyi kahve makinesi nedir?

İpuçlarımızı okuduktan sonra, bunu doğrulamış olacaksınız. bu sorunun cevabı büyük ölçüde ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Evde profesyonel bir baristanın hassasiyetini mi istiyorsunuz, kapsüllerin çok yönlülüğünü mü tercih ediyorsunuz? Ya da belki geleneğin tadı sizin için vazgeçilmezdir?

Tüm bunlara bağlı olarak, sizin için mükemmel kahve makinesi biri ya da diğeri olacak ve kimse senden daha iyi bilemeyecek. Kesin olan şey, aradığınız ne olursa olsun, Bosch’ta bizde var..

Seçiminizin ne olduğunu zaten biliyor musunuz? Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız var mı? Yorumlarda bize sorun.

Yazar hakkında

'src =