Hangi el mikseri satın alınır?

Mutfakta daha iyi bir müttefik yoktur. el blenderi. İçin yararlıdır Yaz aylarında hızlı bir yemek, atıştırmak için humus veya çok soğuk bir gazpaço hazırlayın. Ancak tüm blender modelleri benzer görünse de her ihtiyaca uygun bir blender bulunmaktadır. Bu nedenle, hangi el mikserini satın alacağınıza karar verirken, çeşitli hususları değerlendirmeniz önemlidir.

Her kullanım için bir mikser

Sos hazırlamak, lezzetli bir meyve yüzlü ile aynı şey değildir. Her yiyeceğin farklı bir şekilde işlenmesi gerekir. Ek olarak, evde tarif çeşitliliğini giderek artırıyoruz. Bir el mikseri nasıl her hazırlığa adapte edilir? Çok kolay!

Bosch bataryaları, bir mutfak bataryasından çok daha fazlasıdır. Her duruma uyum sağlayan gerçek bir mini mutfak robotudur! Ve bu mikserler mi MaxoMixx ve ErgoMixx Farklı müstahzarlar hazırlarken en faydalı olacak bir aksesuar ve özellik dünyasına sahiptirler.

bosch-el blenderi satın al

Örneğin, el blenderi modeli ErgoMixx Tarzı Mutfağınız için gerekli olan tüm bu aksesuarlarla birlikte gelir:

  • Picador XL yiyecekleri daha kısa sürede doğramak için.
  • Parçalama, kesme ve ızgaralama aksesuarları yiyecek.
  • 1.25 litrelik kap mikserinizi bir mutfak robotuna dönüştürmek için.
  • Ek karıştırıcı küreği yumurta beyazlarını çırpmak, kremleri çırpmak ve kremalı tatlılar hazırlamak için. Hafif pastaları karıştırırken de faydalıdır.

Maksimum güç

Artık gerçek bir şef olduğunuza göre, size ayak uydurmak için mikserinize ihtiyacınız var. Mikser alırken büyük güce sahip modellere bakmakla ilgileniyorsunuz. Örneğin, MaxoMixx modelinin 1000 Wbiraz almana izin ver mükemmel ve hızlı sonuçlar. Kremalarınıza ve soslarınıza şüphesiz yansıyacak bir şey.

en iyi el mikseri bosch

Temizliğin artısı

Artık el mikserinizin her türlü hazırlıkta size yardımcı olabileceğinden emin olduğunuza göre, şunu aklınızda bulundurmalısınız: onu çok daha sık kullanacaksın. Bu nedenle, bir diğer önemli husus, bu cihazın temizliğidir. Mikser satın alırken, kolayca çıkarılabilen modelleri seçin. Emin olun, modeldeki gibi ErgoMixx Tarzı, Yapabilmek hem tabanı hem de bıçağı ayrı ayrı temizleyin.

Artık satın alırken hangi yönlere bakmanız gerektiğini bildiğinize göre el blenderisadece modeli seçmek kalır. Gerçek bir şef gibi yemek yapmayı seveceğinizi umuyoruz!

#cookingwithBosch

Yazar hakkında

'src =