Göz Kamaştıran Modern Köşe Takımları

En Modern Salonlar İçin Köşe Takımları

Evlerin konusu salonlar, salonların konusu ise koltuklar. Çok büyük ve görkemli bir salon veya çok küçük ve dar bir salon olsun, evlerin ana unsuru salonlardır. Bu öznellik, odanıza ne kadar değer verdiğinizden veya onu dekore ederken ne kadar dikkatli olduğunuzdan bağımsızdır. konuklar, sevdiklerinize, eğlendiklerinizde, zamanınızın çoğunu salonlarda geçirdiğiniz zaman bile salonlar için önemli bir yer. En zorlu salonlar için bile rahat kullanım sunan koltuklar elbette köşe takımlarıdır. En modern salonlar için köşe takımları bulmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Klasik L tipi koltuklardan farklı tasarımlara sahip koltuklar, sonsuz rahatlık ve şıklık sunar.

enza home roza köşe takımı,
enza home arte köşe takımı,
enza home polka köşe takımı
,

enza home roza köşe takımı
enza home arte köşe takımı
enza home polka köşe takımı
enza home roza köşe takımı
enza home arte köşe takımı
enza home polka köşe takımı

Salonlarınızı dekore etmeden önce kendinize sorun, nasıl bir salon? Serin, serin ve serin bir salon mu yoksa sıcak, rahat ve arkadaşça bir salon mu? Büyük avizelerle veya kontrast renklerle farklı bir tarzla tamamlanan klasik koltuklar? Köşe koltuklu klasik bir dekorasyon yapmanın zor ve hatta imkansız olduğu unutulmamalıdır. Çünkü klasik dekorasyonda en önemli unsur, yaprak, kadife, ağır koltuk takımlarıdır.

Köşe takımları bu tasarımlardan uzak. Böylece böyle bir odada bir köşe takımı kullanamazsınız. Modern köşe takımlarıyla yapamayacağınız tek stil bu. Klasik tarz dışında, aklınıza gelebilecek tüm tarzlara hitap eden dekorasyonlar yapmak mümkündür. Salon sorusunun cevabına göre hem koltuk tarzını hem de rengi nasıl belirlersiniz?

 • enza kanyon köşe takımı
 • enza home city köşe takımı
 • enza home mayfair köşe takımı
enza kanyon köşe takımı
enza home city köşe takımı
enza home mayfair köşe takımı
enza kanyon köşe takımı
enza home city köşe takımı
enza home mayfair köşe takımı

En modern salonlar için köşe takımları seçerken, modern zamanların modaya uygun renklerine yaklaşmalısınız. Örneğin, bugünün trend renklerinin başında kim var elbette gri! Gri tonları hariç, grinin tonları, füme renkler, benekli renkler, bugün oldukça moda. Bu soğuk ve uzak renkleri kırmızı, hardal sarısı ve turkuaz gibi canlı ve sıcak renklerle birleştirerek canlılık yaratabilirsiniz. Daha uzak ve daha soğuk olduğunu söyleseniz bile onu beyaz ve krem ​​rengiyle birleştirebilirsiniz.

Modern salonlar için farklı köşe takımlarının örneklerini

Tek Renk Salon Dekorasyon Örnekleri

Size tüm olanakları ve zamanı veriyoruz, evinizin içinden bir oda seçiyoruz ve zamanınız veya maddi kaygınız yoksa, moda ve trendler gibi sıkıcı konulardan uzak olsaydınız, hangi odayı seçerdiniz? süslemek ? Aslında, bu sorulacak ilk soru, basit tek renkli oturma odası süslemeleri yapar mısın, seçtiğiniz oda oturma odası mı, yatak odası mı yoksa mutfak mı? Benzer bir sorunun cevabı banyoda olabilir, ancak banyolar daha özel olduğundan, genellikle hak ettikleri değeri görmezler.

 • enza ayda köşe takımı
 • enza arte köşe takımı
 • engince köşe koltuk takımları

Minimalizm neydi? Önce bu soruların cevaplarına karar vermelisin, sonra ev dekorasyonlarına karar vermelisin. Çünkü evlerimiz en özel alanlarımız. Hangi insanın gelip gittiği önemli değil, evlerimiz sadece bizim için. Konfor, şıklık tasarımı her şey sadece bizi ilgilendirmelidir. Trendlere çok dikkat etmek, sonunda mutsuz olduğumuz bir evde yaşamaya neden olabilir.

Bir evdeki en önemli alan salondur. Salonlarımızı bu kadar önemli kılan sadece misafirlerin misafirperverliği değil, aynı zamanda çoğu zaman evde olduğumuz gerçeğidir. Bugün, harika ve karakterli salonlar yapmak isteyenler için son zamanların en popüler tek renk trendlerinden bazılarını bir araya getirdik. Tek renkli oturma odası süslemeleri bizi sakin, huzurlu, şık ve estetik salonlarda yaşamaya davet ediyor.

 • enza home ayda köşe takımı
 • enza martha köşe takımı
 • vivense l koltuk

Daha önceki yazılarımızda, ev dekorasyonlarında rengin ne kadar önemli olduğunu uzun zamandır belirtmiştik. Birbiriyle ilgili olmayan renklerin karışıklığa neden olacağını söyledik. Bu tek renkli oturma odası veya oturma odası süslemeleri tarzı, bu renk kaosundan son derece farklıdır, son derece farklı ve yenilikçi bir tarza sahiptir. Uyumlu tonlara sahip tek renkli oturma odası dekor örnekleri de ilham vericidir.

Ikea Salon Aksesuarları

Salonlarımız, evimizin vitrini en önemli yaşam ve sosyal alanlarımızdır. Salonlarımız nasıl daha güzel dekore edilir, daha harika tasarımlar nasıl bulunur, tüm sorular etrafında en uygun ve en güzel koltukların dolaştığı yerler. Bazı markalar koltuk takımlarını alıyor, sonra aksesuarları ile birleştiriyorlar; Ülkemizdeki en popüler mobilya markalarından biri olan Ikea, dekorasyon örnekleri ve aksesuarları açısından kendisini aştı. Ikea salon aksesuarları, en basit salonları bile tamamen farklı kılan kalite ve ürün çeşitliliğine sahiptir.

 • enza home lupo köşe takımı
 • enza mayfair köşe takımı
 • enza city köşe takımı
 • vivense tulip köşe takımı

Salon aksesuarlarını çeşitli şekillerde kullanıyoruz. Birincisi güzel duvarlarımızı daha güzel kılmak ve tüm dekorasyonu zerafet gösterisine dönüştürmek. İkincisi ayrıca ölü ve işlevsiz alanları kullanıma sunmaktır. Odalarımız büyükse, bazı köşeler ilgisiz kalacaktır. Hem dekoratif hem de fonksiyonel anlamda kör bir nokta olarak kaldı. Böyle bir köşeyi, özel olarak tasarlanmış küçük bir sehpa ile sehpaya renkli mumlar veya çiçekler koyarak canlandırmak mümkündür. Ikea salon aksesuarları, en iyi fikirlerin uygulanabileceği tasarımlara sahiptir.

İkea mumları, büyük olanları ve masaya sığamayan alanları da harekete geçirir. Salonlarımızda alanın büyüklüğüne göre çok çeşitli mobilyalar kullanıyoruz. Koltuklar, kanepeler, masalar, sehpalar. Bazen işlevsel olmayan masalar ya da sehpalar da kullanırız. Bu işlevsel ve amaçsız masalara şık aksesuarlar koyarak, onları tatlı bir dekor haline getirebilirsiniz. Bu sehpalarda cam mumluk, modern fener aksesuarı veya saksı ve masa lambaları kullanabilirsiniz. Abajur tarzı dekoratif lambalar da bu sehpaların üzerine yerleştirilebilir.

Salon aksesuarları hakkında konuştuğumuzda, önce bibloları düşünürüz. Daha serin bir atmosfer yaratmak için biblo tarzı dekoratif ürünlerin yerini alan modern tasarımlar sunuluyor. Ikea salon aksesuar koleksiyonlarının galerisinde farklı bölümlerini görebilirsiniz. Bazı örneklerde nerede ve nasıl kullanılabileceğini de görebilirsiniz.

Doğru Salon Dekorasyonu için Püf Noktaları

Salonlar, aile üyelerinin zamanlarının çoğunu birlikte geçirdiği alanlardır. Yemek odası da salonun bir parçası ise, o zaman zaten en çok zaman harcanan alan. Bir salonu süslemek için bazı püf noktaları var. Çok fazla zaman harcadığımız odalarımızın şık, estetik açıdan daha önemli ve konforlu olması gerekiyor. Konforun ön planda olmadığı evlerde kimse mutlu olmayacak. Çocukların ve yetişkinlerin birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir oturma odası dekorasyonu oluşturmanın en önemli noktaları nelerdir?

Öncelikle koltuk seçimi ile başlıyoruz. Salonların ana mobilyaları nihayetinde koltuktur. Koltuk seçerken aranacak ilk şey, odanın alanı, büyüklüğü ve şeklidir. Odaya yerleştirilen koltuk odanın düzenini bozmamalıdır. Salonun kapısı köşede olmalı, odanın ortasına değil, odaya girerken TV üniteniz veya koltuk takımınız olmamalıdır. Odanın kapısından içeri girerken, bu tür mobilyaların görünümü odayı daha küçük ve daha rahatsız edici hale getirebilir. Geniş ve aydınlık bir oturma odası için, hafif koltuklar, hafif duvarlar ve biraz uzak mobilyalar kullanılmalıdır.

Doğal tonların kullanıldığı, pastel tonların mat tonlarla birleştirildiği salonlarda kendinizi rahatlatabilirsiniz. Gökyüzü mavisi, yeşil ve sarı gibi renk tonları doğal renklerdir. Doğal renkler diğerlerinden daha rahat. Salonun doğru dekorasyonu için püf noktaları sayarken renk seçiminin ikincisi olduğunu söyleyebiliriz. Renk seçimi sadece mobilya için değil, duvar boyasından tavan dekorasyonuna kadar her ayrıntı için önemlidir. Doğru renklerle, odalar her zaman daha geniş ve aydınlıktır.

Ana mobilyadan sonra, sehpa gibi yan mobilyalara gelelim. Bu sehpaları veya sehpaları seçerken, öncelikle malzemeye ve renge bakmalısınız. Küçük ve dar bir salonunuz varsa, mümkünse hafif bir sehpa veya hatta bir cam sehpa kullanabilirsiniz. Bu tür bir sehpa evinizi daha geniş hale getirecek. Mobilyanız büyük ve ahşap odanız genişse, koyu ahşap masaları kullanabilirsiniz.

Modern Chester Koltuk Takımları

Bazı mobilyaların hikayesi var, çünkü çok eski zamanlardan beri, tasarım özellikleri bozulmadan muhafaza edilmiştir. bölgesinde tarafından yaptırılan bu koltuk, ilk inşa edildiği günün tasarım özelliklerini koruyarak günümüze kadar gelmiştir.

En canlı renk tonlarına sahip modern chester koltuk takımları orijinal tasarımlarıyla neredeyse aynıdır. Esas olarak dinlenme koltukları tarzında yapılan ilk koltuklar, daha iyi malzemeler kullanılarak daha konforlu hale getirildi. Orijinal koltuklarda deri koltuklar kullanılmaktadır. Kapitone deri döşeme üzerindeki düğmelerle dikilmiş tasarım şimdi belki de en mükemmel olanı. Bu koltuklar çoğunlukla salonlarda ve oturma odalarında kullanılır, ancak evin tüm odalarında kullanılabilir. Koltuklar ayrıca büyük ve lüks banyo dekorasyonlarında kullanılır. Bunlar genellikle bu lüks banyolarda duran koltuklardır.

Bu koltuklar çok eski ve farklı bir gelişim sürecinden geçti. İlk üretim sırasında gerçek deriden mobilyalar çok yüksek fiyatlarla satışa sunuldu. Demek ki sadece zenginlerin, esnafların, ünlülerin ve politikacıların evindeydi. Mevcut müze, sarayların vazgeçilmez koltuk takımlarından biriydi.

Bu koltuklar o kadar değerli ve pahalıydı ki yaşlarına rağmen kullanılmaya devam ediyorlardı. Bu yaşlanma stili aynı zamanda, yıpranmış deri ve kumaşlar koltuklara ayrı bir hava eklenerek yeniden üretilen modellerde de kullanılmıştır. Mevcut modellerde bile, özellikle deri koltuk takımlarında, bu yaşlanma çalışması hala yapılmaktadır. Her ne kadar modern chester koltuk takımları eskisi kadar pahalı olmasa da, iyi yapılmış modeller hala yüksek fiyatları olan alıcılar buluyor. Deri döşemeli koltuklar eskisi kadar popüler değil. Tabii ki, derinin fiyatı daha yüksektir ve deri koltuklar bir anda çevrenin havasını aşırı derecede ağırlaştırır.

Chester koltuk takımları iki kişilik ve üç kişilik koltuklardan ve berger modellerinden oluşmaktadır. İsterseniz farklı renkli koltukları birleştirerek kendi takımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın