Gömleklere nasıl bakılır – Hayatınız için yenilik.

En büyük temellerinden biridir. giysi dolabı kot pantolon ve blazer ile birlikte. Spor veya elbise, nasıl alınacağını biliyor musun? gömlek her zaman mükemmel mi olacak?

Bir tişörtün aksine, gömlek biraz dikkat et ekstra. Nedenleri için tasarım ve dokuyıkama işlemi sırasında orijinal şeklini daha uzun süre muhafaza etmek için biraz özen gösterilmelidir. Adımlarımızı takip edin ve o gömlek size her zaman bir eldiven gibi uysun!

Gömleği çamaşır makinesine koyun

1. Yeni bir gömlek giymeden önce gömlek giymeniz tavsiye edilir. çamaşır makinesi kullanarak soğuk döngü. Bir yandan uygun ilk kez giymeden önce yıkayınPekala, sizden önce başkaları denememiştir. Diğer yandan gömlek durumunda mağazada satın almış olduğunuz kırışıklık ve izlerden kurtulacağız.

Yıkanmış

2. Diğer gönderilerde olduğu gibi, fikrimizde ısrar ediyoruz ayırmak düzgün çamaşır. Gömlekler söz konusu olduğunda bu nokta özellikle önemlidir çünkü bunlar daha narin giysilerdir. Tüm haftanın gömleklerini tek yıkamada toplayabilir ve doldurmama konusunda endişelenmeyin. Sensörler i-DOS yıkayıcılarımız su ve deterjanı çamaşır miktarına ve kirliliğine göre ayarlarlar.

Gömleği ters yüz ederek yıkayın

3. Ayrıca, her zaman yıkamayı unutmayın. Tersine çevirmek. Özellikle baskıları, nakışları veya uygulamaları varsa, bu onları koruyacaktır. Tüm düğmelerini kaldırmanız da önemlidir. düğmeler olası takılmaları önlemek için.

4. Çamaşır makinelerimiz onların var Gömlek programıketen, pamuk veya sentetik karışımlardan yapılmış bluzlar ve bunlar için idealdir. ‘Daha az ütü’ seçeneğini seçerseniz, dönüş daha hafif olacaktır. Daha sonra, kendi kendine yumuşatma etkisi elde etmek için askıya ıslak olarak asmanızı tavsiye ederiz. Gömlek ipek veya benzeri bir kumaştan yapılmışsa programı seçin Narin / ipek. Çamaşır makinenizde bu özel programlar yoksa, bir soğuk veya sıcak ve bir düşük sıkma döngüsü seçebilirsiniz.

Gömleği kurutucuya koyun

5. Ardından, kurutma makinesi. Isı sayesinde kırışıklıklar azalacaktır. Gömlekler programını bir sonraki adıma mükemmel bir şekilde hazırlanmış olması için seçebilirsiniz.

Bosch çamaşır makinesi

6. Bu, bir gömleğin en iyi şekilde görünmesini sağlamanın anahtarlarından biridir. İçin gömlek ütülemektamamen kurumamamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, arasına nemli bir bez koyun. kalbur ve parlamayı önlemek için gömlek. Yaka, manşet ve düğmelere özellikle dikkat etmeniz gerekecektir.

7. Son olarak, nasıl kaydedersiniz? giysi dolabı aynı zamanda çok önemlidir. Pamuklu veya pazen gibi kumaşlardan yapılmış gündelik gömleklerse, onları katlayabilirsiniz. Ama giyinmek istiyorlarsa onları asmak şarttır. Emin olun bir perka serttir ve gömleği deforme etmez. Ayrıca, cihazın ilk düğmesini sıkmayı da unutmayın. boyun.

Öyleyse her zaman galaya gidiyormuşsun gibi görünecek!

Yazar hakkında

'src =