Giysilerinizi neden ütülemeniz gerektiğine dair nedenlerimiz

Elbette bir zamanlar başınıza geldi: Ne giyeceğinizi seçmek ve renkleri birleştirerek mükemmel bir görünüm elde etmek için uzun zaman harcadıktan sonra, evden çıkmak üzeresiniz, son bir kez aynaya bakıyorsunuz … ve birdenbire, bir kırışıklık her şeyi mahveder.

Gömlek, bluz veya ceket olsun … kırışıklıklar giysilerimizin olması gerektiği kadar güzel görünmemesine neden olur.. Bu nedenle ütüleme çok önemlidir. Belki bunu yapmazsan görünmediğini düşünüyorsun, ama olacağını seni temin ederim. Daha ileri, Giysileriniz buruşmazsa görünümünüz çok daha dikkatli olacaktır.

Mazeretleri unutun çünkü iyi ütü yapın sandığınızdan çok daha basit. Ve daha da fazlasıyla Bosch ütülerteknolojisi sayesinde, kıyafetlerini mükemmel hale getirmene yardım edecekler.

Neden kıyafetleri ütülemelisiniz?

Zamanınızı giysi ütülemeye yatırmanın birçok faydası vardıren önemlilerine bir göz atın.

  1. Yeni ütülenmiş giysiler temizlik, hijyen ve şıklığın bir göstergesidir..

Sır değil: İlk izlenim bırakmak için tek bir şans var. Ve eğer en iyisi olmasını istiyorsanız, iyi giyinmek gibisi yoktur. Ve buna kesinlikle iyi ütülenmiş giysiler dahildir. Bazen bakış, kartvizitinizdir, başkalarının siz bir sohbete başlamadan önce göreceği ilk şeydir. Bu yüzden giysilerimizdeki kırışıklıkları gidermek çok önemlidir..

  1. Giysilerden tüm bakterileri çıkarmak için.

Hayır, çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak tüm bakteri ve akarları yok etmek için yeterli değildir. Hiç kalmadığını garanti etmek istiyorsanız, en iyisi ütüleme sırasında ulaşılan yüksek sıcaklıkları kullanmaktır.. Ek olarak, bu şekilde giysilerinizi çok sıcak suyla yıkamak zorunda kalmazsınız, uzun vadede giysilerinize zarar verebilecek bir şey.

Bir örnek: ProHygienic teknolojisine sahip Bosch ütü merkezleri, ne neredeyse tüm bakterileri ortadan kaldırabilirler. Ve bunu herhangi bir ek kimyasal element eklemeye gerek kalmadan yapıyorlar. Parmaklarınızın ucunda olacak tüm kırışıklıkları gidermenin yanı sıra en yüksek hijyen standartları.

İşlem basittir: geleneksel bir ütüleme ile giysiler işlem sırasında soğur ve bu da daha fazla nem oluşmasına neden olur ve bu da bakteriler için bir üreme alanı oluşturur. Ancak, ProHygienic sistemi kullanılarak, giysilerdeki nemi azaltan, giysilerin içine ve farklı katmanlarına yansıyan ve bakterilerin yok edilmesini garanti eden optimum buhar aralıkları ile sabit bir sıcaklık garanti edilir..

  1. Giysilerinin daha uzun süre dayanması için.

Her yıkamada giysinizin kumaşını oluşturan lifler yumuşar ve orijinal şeklini kaybetmesine neden olur.. Dolayısıyla, kırışıklıkları düzgün bir şekilde çözmezseniz, bunlar giysilerinize düşecektir. İyi bir ütüleme, tüm liflerin doğru pozisyonda kalıplanmasına ve yeniden konumlandırılmasına yardımcı olacaktır.

Ütülemeyi daha verimli hale getirmek için püf noktaları

– UÜtü, mükemmel bir çamaşır yıkamanın son adımıdır, fakat iyi bir ütüleme zaten yıkamada başlar. Uygun programı kullanmak için giysilerinizin üzerindeki etiketlere dikkat edin, böylece giysileriniz ütülemeniz için ideal durumda çıkacaktır. Bir örnek: deterjanla denize girmeBiraz giyerseniz giysiler kirli kalır ama denize giderseniz sabun giysileri lekeleyecektir. Bu sorunları unutmak istiyorsanız, tavsiye ederiz. akıllı kendi kendine dozajlamalı yıkayıcılar, yani i-DOS teknolojisi ile (). Bu pullar kullanır her yıkama için tam deterjan. Çamaşır miktarını, suyun sertliğini ve kiri ölçer ve mükemmel bir yıkama için ne kadar deterjan ve suya ihtiyaç olduğunu otomatik olarak belirler.

Daha ileri, 29 Şubat’tan önce i-DOS ile çamaşır makinelerimizden birini satın alırsanız, deterjanı dağıtma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, ancak satın alma konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak.çünkü bir yıllığına sana vereceğiz.

Ütülerinizi kumaşlarla düzenleyin. Giysileri kompozisyonlarına göre gruplandırırsanız, ütü programını sürekli değiştirmeniz gerekmeyecek. Veya daha iyisi, ütü merkezlerimizden birini kullanın i-TempAdvanced teknolojisi, ne her tür kumaşı ütülemek için otomatik olarak ideal sıcaklık ve buhar kombinasyonunu sunar.

  • En basit kıyafetleri ütüleyerek başlayın. Bu şekilde görev o kadar sıkıcı olmayacak çünkü ilk kıyafetleri çabucak bitireceksiniz. Kotlar, tişörtler veya bandanalar başlamak için ideal seçeneklerdir.

Sizi kesinlikle ikna ettik elbiselerini ütülemek ne kadar önemli ve bu ipuçları sayesinde bu görevle ilgili korkunuzu yitirdiniz. Şimdi sadece sahipsin ideal ütünüzü seçin ve işe koyul.

Yazar hakkında

'src =