Giysileriniz için koruma ve yumuşaklık

Hepimiz kıyafetlerin yeni görünmesini isteriz. Ayrıca, bu giysiler en küçük olduğunda, giyinirken kendilerini rahat hissetmeleri için en iyi özeni göstermelerini istiyoruz.

Bu nedenle, çamaşır makinelerimiz Giysilerinizde maksimum hijyen sağlamak için en iyi programlara sahipler. En büyüğünü sunuyorlar alerjilere karşı koruma ve polen, hayvan kılı veya toz ve akarlar gibi diğer ajanlar.

Bazılarını keşfedin giysilerinize ve cildinize iyi bakabileceğiniz programlar:

– Antialerjik Program: Şu anda Avrupa nüfusunun yaklaşık% 30’u bir tür alerjiden muzdariptir.

Bosch olarak, kıyafetleri bunlardan muzdarip insanlardan koruyan bir programa sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çamaşır makinelerimizin anti-alerji programı, özellikle hassas ciltler için uygun.

Yüksek sıcaklıkları, daha fazla su kullanımını, daha fazla durulamayı ve giysilerden mikropları, bakterileri ve deterjan izlerini ortadan kaldıran buhar kullanımını birleştirir. Ayrıca ECARF enstitüsü tarafından test edilmiş ve Avrupa Alerji Araştırma Merkezi tarafından onaylanmıştır.

– Steam Anti-Alerji Programı: Buharın etkisi sayesinde, mikropları yok etmek için kuru giysilere yüksek sıcaklıklar (70ºC’ye kadar) uygulanır. Daha sonra düşük sıcaklıkta bir yıkama döngüsüne devam edilir. Bu program, kurutma fonksiyonlu çamaşır makineleri, aynı zamanda kıyafetlerine de dikkat et tüm mikropları öldürür kuru temizleme ile

– Havlular için özel program: Çoğumuz çamaşır kurutma makineleri Havlular için özel bir programları var. Onları her kullandığınızda, benzersiz yumuşak ve hoş dokunuşuyla yeni bir oyun çıkarmak gibi olacak.

Bizim için en önemli şey, en çok sevdiğiniz kişilerin kıyafetlerinin bakımıdır. Bu nedenle çamaşır makinelerimizin programları ve fonksiyonları size her zaman en iyi korumayı sunar.

Yazar hakkında

'src =