Giysilerini bir sabah temiz ve kuru tutmanın püf noktası

En sevdiğiniz tişörtü bulmak için dolabı açıyorsunuz ve… yine çamaşır sepetinde! Bu durum size tanıdık geliyorsa, Bosch’ta bunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Giysilerinizi bir sabah temiz ve kuru tutabileceğiniz mükemmel numarayı biliyoruz. Wash & Dry’ı duydunuz mu? İyi not al çünkü bu makale çok faydalı olacak.

Giysilerinizi rekor sürede hazırlamanın sırrı

Çamaşır yıkamak genellikle bir angarya haline gelir. Giysileri rengine göre ayırın, her şeyi çamaşır makinesi ve bekle yıkama programı bitiş. Ardından kurutma zamanı gelir. Giysilerinizi asmayı ve kurumaları için günlerce beklemeyi veya çamaşırları kullanmayı tercih edebilirsiniz. kurutma makinesi.

O zaman giysileri kurutucuya koymanız ve giysileriniz hazır olana kadar beklemeniz yeterlidir. Şüphesiz çok daha basit bir alternatiftir. Rağmen, Giysilerinizi tek bir cihazla yıkayıp kurutabilseniz daha iyi olmaz mıydı? Evet, tahmin ettin. Bu, çamaşır makinesinin Yıka ve Kurut işlevidir. çamaşır yıkama-kurutma makinesi Bu da bir sabah giysilerinizi temiz ve kuru tutmanızı sağlar. Aceleniz varsa bir saat içinde bile!

Tek tuşla temiz ve kuru giysileriniz

Temiz ve kuru kıyafetlere sahip olmanın püf noktası, çamaşır kurutma makinesidir. Bir Giysilerinizin rekor sürede hazır olması söz konusu olduğunda önemli bir cihaz! Ve bu çamaşır kurutma makinesinin sürekli yıkamanıza ve kurutmanıza izin vermesi 6 kg’a kadar çamaşır. Bu sayede sadece çamaşır makinenize ve kurutucunuza çamaşırları koyma konusunda endişelenmeniz yeterli olacaktır. Birkaç dakika içinde giysilerini temiz ve kuru tutacaksın!

Kurutmalı çamaşır makinesinin tek avantajı rekor sürede (sadece bir saat içinde) yıkama ve kurutma değildir. Bu cihazla mutfağınızda yerden tasarruf edeceğinizi düşündünüz mü? Mutfaklar veya küçük çamaşır odaları ve her köşeden en iyi şekilde yararlanmak için mükemmeldir.

Çamaşır makinesi ve kurutucu da

Bu cihazın çamaşır makinesi veya kurutucu işlevleriyle öne çıkıp çıkmadığını merak ediyor olabilirsiniz. O zamandan beri sakin kalabilirsin Çamaşır makinesi olarak 10 kg’a kadar giysi kapasitesine sahiptir ve Anti-alerji gibi oldukça kullanışlı programlara sahiptir. Giysileri tazeleyen, koku ve kırışıklıkları gideren Steam seçeneği gibi çok kullanışlı fonksiyonlara da sahiptir. Kurutucu olarak veya Yıka & Kurut fonksiyonunun tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız 6 kg’a kadar yıkayıp kurutabilirsiniz. Artık çamaşırlarınız için endişelenmemek için mükemmel!

Wash & Dry’ın tüm avantajları

Gördüğünüz gibi kurutma fonksiyonlu çamaşır makinesi mükemmel 2’si 1 arada. Sadece mevcut alanınız ne olursa olsun giysilerinize en iyi şekilde bakmanız için ideal bir çözüm olduğu için değil. Ayrıca tüm bu avantajlara sahip olduğu için:

  • Bakım konusunda endişelenmeyin. Kendi kendini temizleyen kondenser sayesinde, çamaşır kurutma makinesi seçilen her döngüde kendini otomatik olarak temizler. Bu, performansını ve verimliliğini korur.
  • Kurutma sensörü sayesinde giysilerinizi koruyun. Nem derecesini algılarlar ve giysileriniz hazır olduğunda döngüyü sonlandırırlar. Ek olarak, her bir çamaşır için istediğiniz kurutma derecesini tanımlayabilirsiniz.
  • Özel Steam programına sahiptir, Olası kokuları yıkamaya gerek kalmadan ortadan kaldırmak için giysilere tazeleme uygular.
  • Giysileriniz ihtiyaç duyduğunuzda hazır olacak! O Programa MyTime sahip olduğunuz süreye bağlı olarak yıkama veya kurutma işleminin süresini özelleştirmenize olanak tanır.
  • Yeni yıkayıcı kurutucu modellerinde, cihazınızı cep telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlayacak Home Connect bulunmaktadır.
  • Acele? Özel program ile 60 dk yıka & kurut sadece 60 dakika içinde temiz ve kuru giysileriniz olacak. Rekor zamanı!

Yıkayıcı kurutucular hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ziyaret etmek çevrimiçi mağazamız daha fazlasını bilmek için. Şimdi Wash & Dry’a kaydolun ve #LikeABosch yıkamaya başlayın!

Yazar hakkında

'src =