Giriş Masası Fikirleri

Giriş Masası Fikirleri – Dağınık bir alan olmaktan kaçının, koridorunuza bir giriş tablosu eklemek gerekir. Odaya girerken her şeyin iyi organize edildiğini göreceksiniz. Şık giriş yolu masa fikirleri ayrıca ayakkabı ve anahtarlar için depolama sağlar.

Bir giriş yolu tablo stili seçmek, sahip olduğunuz alana bağlıdır. Geniş giriş holü en iyi açık büfe veya credenza ile çalışır. Küçük bir giriş yolu için yüzen bir raf uygundur. Girişe çok dar bir masa yerleştirmek de mümkündür.

Çoğu ev sahibi estetik amaçlı giriş yolunu eklemeyi tercih eder. Tablo tamamen dekoratif parçaları sergilemek için çalışır. Aksine, bazıları dağınık olmayan giriş yolunu tercih eder. Sadece birkaç vazo çiçeği veya mum düzenlerler.

İhtiyaçlarınıza en uygun giriş yolunu mu arıyorsunuz? Kişisel zevkiniz ne olursa olsun, aşağıdaki olağanüstü giriş yolu masa fikirleri herhangi bir ev tasarımı için mükemmel olacaktır.

Küçük Giriş Tablosu Fikirleri

Dar zemin alanınız varsa, küçük giriş masası iyi bir seçim olacaktır. Gizli depolama için çekmeceleri ve vurgu parçalarını görüntülemek için rafları olan birini seçin. Bazı küçük tablolar, büyük boyutlu kitapları veya dergileri tutmak için daha düşük bir rafa sahiptir.

Böylece, yerden tasarruf sağlayan bu mobilyadan hem depolama çözümü hem de dekoratif masa elde edeceksiniz. Küçük boyut ‘istediğiniz gibi masayı hareket ettirmenizi sağlar. Kapının yanına, köşeye ve merdivenin yanına yerleştirilebilir.

Bu kahverengi masif ahşap masa ahşap zeminlere uyar. Masanın bacaklarının güzel eğrileri ile masa üstü vardır. Bu, herhangi bir çekmece ve alt raf olmadan en basit stildir. Masa üstü bir saksıyı ve lambayı görüntülemenizi sağlar.

Noel Giriş Tablo Fikirler

Noel gelirken, misafirlerinize davetkar bir ortam sağlamak için giriş masanızı dekore edin. Giriş salonundan başlayarak çekici ve neşeli süslemelerle selamlayın. Giriş yolunu Christmassy dekoruyla bu şekilde yaparsınız:

İhtiyac duyulan malzemeler:

 • Yaprak dökmeyen çelenk
 • Ponsetya
 • Gümüş tencere veya vazo
 • Kırmızı kurdele
 • Taze çiçekler

Nasıl yapılır:

 • Kırmızı kurdele kullanarak yaprak dökmeyen bir çelenk masanın üzerine asın.
 • Her gümüş tencereye biraz Atatürk çiçeği koyun.
 • Diğer vazoları taze çiçeklerle doldurun.
 • Tüm vazoları masa üstüne yerleştirin.
 • Bir masa lambası varsa, kırmızı kurdele ile giyin.
 • Şimdi, Noel için şenlikli bir giriş masanız var.

Modern Giriş Masası Fikirleri

Metal kavisli tabanı olan bu cam giriş masası fütüristik bir tasarıma sahiptir. Modern tarzdaki evinize uyan temiz hatlı bir siluete sahiptir. Aynalı cam masa üstü, ışığın etrafa yayılmasını sağlar.

Daha sofistike bir görünüm elde etmek için iç duvar aynasını masanın üzerine asın. Üstte buğday çimi ve cam vazolardan oluşan bir kap sergileyin.

Artıları:

 • Basit ve şık bir tasarım sunar.
 • Eşsiz bir görsel faydası vardır.
 • Diğer malzemelerle kombine edilebilir.

Eksileri:

 • Yüksek bakım gerektirir.
 • Lekelere ve parmak izlerine eğilimli olabilir.
 • Maliyet daha pahalı.

DIY Giriş Masası Fikirleri

Mükemmel bir giriş yolu tablosu bulamıyor musunuz? Kendi başınıza yapmaya çalışın. Alanınız için bir DIY konsol masası oluşturmak için ahşap plakalar gibi basit malzemeler kullanın. Yeni bir bütçe satın almak yerine bütçenizi koruyacaktır.

Gizli depolamalı bir giriş yoluna ihtiyacınız varsa, sürgülü kapıları olan bir kontrplak masa yapın. Ancak, bazılarınız malzeme ve aksan ayrıntılarını sergilemeyi tercih ediyor. Altında açık raflara sahip bir X ayaklı konsol masası yapmaya çalışın.Bu alt raflara bazı hasır sepetler koyun.

Yuvarlak Giriş Masası Fikirleri

Merkez salon masasına sahip olmak iyi bir fikir olacaktır. Bu koyu kahverengi yuvarlak masa siz ve misafirleriniz için harika bir ilk izlenim olabilir. Kavisli kalıplama ayağı ile mütevazı tarzı yuvarlak halı ile dengede.

Ölü bir merkez olmayı ihmal ederek, yuvarlak masayı merdivenin altına taşıyabilirsiniz. Merdivene doğru hareket ettirdiğinizde hala güzel olabilir. İki veya dört küçük tezgah eklemek onu daha işlevsel hale getirecektir.

Bu yuvarlak fuaye masasında depolama alanı yoktur, bu nedenle koleksiyonlarınızı görüntülemek için iyi gider. Bazı renkli cam kavanozları, saksıları ve diğer koleksiyonları yerleştirebilirsiniz.

Güz Giriş Masası Fikirleri

Fuaye masanızı sonbahar dekoruyla süsleyerek sonbahar mevsimine hoş geldiniz. Bu sıcak mevsimi giriş salonunuza davet etmek için sadece bazı sevimli parçalara ihtiyacı var. Masayı doğal ve sahte sonbahar düzenlemeleriyle dekore edin.

Kabaklar ve yaprakları ile bir sonbahar giriş yolu tasarlayın. Yaprakları bir cam kavanoza koyarak iyi bir düzenleme yapın. Bazı küçük kabakları bir kaseye yerleştirin. Onları kavanozun yanına koyun. Alt rafa büyük bir balkabağı yerleştirin. Masa üstüne küçük sahte çiçekler yayın.

Rustik Giriş Tablosu Fikirleri

Rustik giriş masası, metal dokularla eşleştirilmek için mükemmeldir. Bu konsolun arkasındaki duvar, karanlık bir metal kancaya asılan bir çelenkle süslenmiştir. Çelenk her iki tarafına iki beyaz ahşap fotoğraf çerçevesi konur. Bu kombinasyon rustik tarzla doludur.

Beyaz rustik giriş masası hem depolama hem de ekranı birleştirir. Eşyalarınızı saklamak için iki küçük çekmeceye sahiptir. Ayrıca, bazı büyük boyutlu eşyaları gizlemek için iki büyük çekmeceye sahiptir. Masanın altına ahşap bir saklama kutusu yerleştirmek mümkündür.

Masa üstünde dekoratif öğeler göstermekten çekinmeyin. Ülke tarzı bir görünüm vermek için bir hasır sepet, bir saksı, metal bir kutu ve iki şamdan düzenleyin. Beyaz keten gölgeli bir masa lambası, giriş yoluna yumuşak bir şekilde parlar.

Entryway Masa Fikirleri Çiftlik Evi

Çiftlik evi dekoru, bir giriş masası da dahil olmak üzere bir odayı süslemek için popüler bir tasarım haline gelir. Bir çiftlik evi masası kırsal alanda yaşamanızı sağlayacaktır. Bazı ülke tarzı sanat eserleri düzenleyerek masa üstü kullanın.

Pratik unsurlar olarak şık bir fener ve bir şamdan koyun. Çiçek saksıları koleksiyonlarını ve bazı taze limon kaselerini yerleştirmek için tahta raflar ekleyin. Bunlar, görünümü dengelemek için çeşitli yükseklikler içerir.Alt rafta, ek depolama için bir hasır sepet ve kutu yerleştirin.

Masanızın arkasındaki duvarın odak noktası olmasına izin verin. Rustik bir dokunuş sağlamak için bu alana üç ahır penceresi takın. Son dokunuş için, dikkat çekmek için merkeze bir çelenk asın.

Bunları okuduktan sonra ne düşünüyorsun? En sevdiğiniz stile giriş yolu tablo fikirlerimizden karar verdiniz mi? Bu yüzden giriş yolu masa tasarımınızla meşgul olmaya başlayalım.

Bir cevap yazın