Gerçekten Harika Mutfak Dolabı Fikirleri

Mutfak Dolapları – İki tonlu mutfak dolabı fadi tam hızda: üst dolaplar için bir renk, alt dolaplar için ek bir renk veya dolap kapıları için farklı bir renk. Tüm olasılıkları hayal edin!

Dolaplar için iki rengi birleştirmek, seçtiğiniz renkler ne olursa olsun, ister dinamik ister koyu renkler olsun, tüm mutfağı anında canlandırabilir.

  • ahşap mutfak dolabı beyaz,
  • mürdüm rengi mutfak dolabı,
  • aynalı mutfak dolapları,
  • üst dolapsız mutfak modelleri,
  • ayaklı mutfak dolabı modelleri,
  • çift taraflı mutfak dolabı modelleri,
  • vizon mutfak dolabı,

Şu anda, gözlerinizi kapatın ve ayrıca şu kombinasyonları hayal edin: turuncu ve ayrıca kahverengi, altın ve kahverengimsi, patlıcan yanı sıra anason yeşili, turuncu ve menekşe, mavi ve altın, mavi ve gri, mavi-yeşil yanı sıra bej, mavi-yeşil yanı sıra lezzetli çikolata kahverengimsi, gri ve ayrıca mor, sarı yanı sıra krem, siyah ve koyu sarı. Ve liste uzayıp gidiyor.

Turuncu, her türlü karnaval için ideal bir canlı ortam ürettiği için iştahı arttırmak için mükemmel bir renk olacaktır. Mutfak için mükemmel! Kesinlikle daha iyi bir tür ahşap ile birleştiğinde görünüyor. Bir rengi zengin bir ürünle entegre etmek muhteşem bir görünüm verir. Örnek olarak kırmızı ve çeliği ele alalım.

1. Retro Mutfak Tarzı

Bu mutfak boyunca dokunmuş biraz eski moda bir cazibe var. Basitçe altında bulunan kömür dolaplarını çevreleyen kırmızı ve beyaz üst kısımları olabilir.

2. Doğaya Dönüş

Bir doğa hayranı mısınız? Bundan sonra, bu kombinasyonlar arasında her türlü gözünüzü memnun etmelisiniz: çevre dostu ve saman sarısı, kahverengi, çöl gölgesi, turuncu, koyu sarı, kırmızı ve ayrıca kırmızımsı ahşap, çevre dostu bir elma ve gri.

Siyah, beyaz ve aynı zamanda menekşenin bir odaya high-end içerdiğini unutmayın. Gri, siyah ve beyaz ile son derece iyi eşleşen su renkli camın yanı sıra.

3. Erkekçe İki Ton Mutfak Dolapları

İşte burada, kömür kaplaması ve paslanmaz çelik cihazları ile modern bir mutfağa ekstra erkeklik. Kesinlikle harika olan, hafif bir parlaklık veren beyaz dolaplar.

4. Tren Yer Karosu Backsplash

Arduvaz kaplamayı eşleştirmenin en iyi yolu? Badanalı dolaplarla eşleştirilmiş bir tren seramik karo backsplash kesinlikle işe yarayacaktır.

5. Görevli

Siyah ve koyu renkli ahşap dolaplar oldukça sıkıcı ikilidir, ancak doğru, doğal ışıklara sahip açık bir alanda, daha büyük evlere uygun resmi, standart bir görünüm elde edersiniz.

6. Tek renkli

Orta koridordaki siyah dolapların, bu beyaz mutfak odasında hem cesur hem de temiz olan estetik bir odak noktası oluşturduğunu önemsiyoruz. Toplam stilin kesinlikle modern ve şık bir yönü var.

7. Beyaz ve Gri

Beyaz bir mutfağın eskimeyen görünümü, fantastik gri aksanlarla modern bir bükülme elde ediyor. Adadaki kalın kaya tezgahı, değerli iş odası olmasının yanı sıra çarpıcı bir görünüm sağlar. İçki merkezi, merkezi olarak bulunan her şeyi tutar ve eğlenceyi kolaylaştırır.

8. Minimal Modern

Üstteki ışık, cam panelli dolaplarla eşleştirilen alt yarının cesur deniz mavisi gölgesinden yeterince elde edemeyiz.

9. Mükemmel Araçlar

Bu ev renkleri mutfağı vurgulamak için mükemmel bir yöntemdir. Mutfağın diğer ucunda gri bir meslektaşı ile eşleştirilmiş buzlu kapılara sahip soluk sarılar, çok hafif ve davetkar bir varoluş.

10. Hafif ve ayrıca Büyüleyici

İşte burada, herkesin kesinlikle kendi şansına sahip olacağı hafif ve romantik bir mutfak. Üstteki beyaz alanın daha büyük görünmesini sağlar ve altta puslu bir gri harika bir çekicilik ekler.

11. Cesur ve Rustik Gurme Mutfak

Yemek pişirmek bir heyecan olduğunda, yemek hazırlama alanı şekliniz için bazı önemli talepleriniz olması gerekir.

Dizinin arkasındaki backsplash, önlenemez sıçramaları hızlı bir şekilde toplamanın yanı sıra hızlı bir şekilde toparlamak için kenarlarda küçük bir limite sahip yalnız bir sayfadır.

Bir kasap blok tezgah üstü, aralığın hazırlanmasını bir esinti esintisi haline getirir. Adadaki sepetler tüm taze meyve ve sebzeleri tutar ve mutfak lavabosundan önce ikamet penceresi taze doğal bitkileri genişletmek için en iyi alandır.

12. Işığın yanı sıra Sıcak

Bir tarım üssü, bu çağdaş odanın yapılandırılmış estetiği içinde sıcak ve misafirperver bir detay sağlar.

13. Kraliyet Mutfağı

Bu cazibeyi evde çok gördük ve aşık olduk. Mekanda kraliyet, modern bir his var ve ayrıca aydınlatmanın yanı sıra beyazın sağladığı daha fazla alan izlenimini seviyoruz.

14. Ustaca

Beyaz dolapları vurgulayan gri çekmecelerin küçük gelişimi. İnce iki tonlu bir deneyim, ancak böyle bir ayrım dünyası yapabilir.

15. Standart Beyaz Mutfak

Bu büyük beyaz yemek mekanı tipik bir stil, yeterli depolama odası ve çok sayıda karşı oda içerir. Nazik büyüklükteki ada, iki kişinin aynı anda pişirme yerinde çalışmasını kolaylaştıran bir hazırlık lavabosu içerirken, site ziyaretçileri için eğlenceli bir alanın yanı sıra bir teklif de yaratıyor.

Bitişik uşak dolabı, paketli içecek buzdolabına ve kendi özel bulaşık yıkama makinesine sahip bir bar olarak çalışır.

16. Gri Tonu

Bu resim mükemmel, beyaz badanalı kurulumdaki tüm gözler mermer bir backsplash, aerodinamik pirinç çekimleri ve aynı zamanda çarpıcı bir gri tonuyla.

17. Süper Şık Mutfak

Bu süper moda mutfak, çok fazla moda ileri enerji ile yüklenir. Bununla birlikte, yağmurlu maviyi gevrek beyazlarla eşleştirerek gerçekten farklı bir kaplama yapan iki tonlu dolaplardır.

18. Çağdaş

İşte hem beyaz hem de ahşap yüzeylerden yararlanmak için çağdaş bir yönteme bir bakış. Bu karışımı ve bu stili daha da seviyoruz. Serinletici ama inanılmaz derecede moda ileri.

19. Modern Mutfak Tadilatı

Bu çağdaş mutfak mutfak alanı çağdaş karşılama ile birlikte sıcak olabilir doğrular. Koyu karartılmış dolaplar, yapı ve ilgi vermek için tamamen doğal kereste tonlarıyla eşleştirilir.

Mutfak alanının ortasındaki ada, çarpıcı bir şelale kenarı ile büyük bir beyaz tezgah üstü içeriyor.

20. Taze Renk Mutfak

Yumuşak mavi, beyaz koleksiyonların yeni bir tonuyla eşleştirilmiş, hayali bir mutfak kaçamağının tonu.

21. Gelişmiş Mutfak Düzeni

Çağdaş veya daha gelişmiş stilleri gerçekten sevenler için, bu mutfak sizin için harika bir motivasyon olacak. Lüks mutfak dolabındaki parlak kremsi aksanlarla eşleştirilmiş tamamen doğal kerestenin tadını çıkarıyoruz.

22. Yoğun

Bu mutfağı çevreleyen güzel bir aydınlatma var. Tamamen doğal ahşap renklerinin ve keskin beyazın kombinasyonu, açık bir görüşe uygundur.

23. Sofistike Nostalji Mutfağı

Bu suv evi mutfak alanlarını yenilemeyi tercih ettiğinde, biraz daha fazla alan istediklerini biliyorlardı. Geliştirme Düzeni, düzenli olarak toplamaktan ve mutfakta düzenli olarak yaralanmaktan büyük bir aile için işe yarayacak bir mutfak üretmek için ev sahibi ile iletişim kurdu!

Böylece iş, daha büyük bir adaya uyması için açık havada bir duvar yüzeyinin uzatılması ve aynı zamanda sınır mutfak dolapları ile birlikte adanın arasında çok daha hareketli bir alanın uzatılmasıyla başladı.

24. Karışım Elemanları

Cesur bileşenlerin farklı bir karışımı, bu ultra lüks ve modern odayı tamamlar. Metalin ve ahşap kaplamaların kontrastının tadını çıkarıyoruz.

25. İleri Mutfak

Aşağıda dizlerde zayıflayacağınız bir lüks mutfak düzeni daha var. Bu mutfağa sadece krem ​​ve kömür dolapları ile başlayan birçok müthiş katman var.

ahşap mutfak dolabı beyaz,
mürdüm rengi mutfak dolabı,
aynalı mutfak dolapları,
üst dolapsız mutfak modelleri,
ayaklı mutfak dolabı modelleri,
çift taraflı mutfak dolabı modelleri,
vizon mutfak dolabı,
ahşap mutfak dolabı beyaz,
mürdüm rengi mutfak dolabı,
aynalı mutfak dolapları,
üst dolapsız mutfak modelleri,
ayaklı mutfak dolabı modelleri,
çift taraflı mutfak dolabı modelleri,
vizon mutfak dolabı,

26. Uzun Mutfak

Bu uzatılmış mutfak, böyle bir karışımla dekore edilmiştir. Kömür dolapları ve doğal renkli ahşap eşyalar, mekanı gerçekten çok daha hoş hissettiriyor.

27. Yazlık İki Tonlu Mutfak Dolapları Tasarımı

Bu çağdaş pişirme alanı 2 değil, yine de 3 kontrastlı depolama odası tonuyla cesur olma riski taşıyor. Yiyecek hazırlama alanınızda yaratıcı ve benzersiz olmak konusunda isteksiz olmayın.

Ailenizi ve arkadaşlarınızı etkilemenizi sağlayan dinamik bir karışım geliştirmek için çalkalayıcı mutfak dolaplarımızdan herhangi birini karıştırın ve eşleştirin.

Ekstra sofistike temel mutfak dolapları sizin noktanızsa, diğer parke gıda hazırlama alanı dolaplarımızdan ikisini, yerleştirmek için yıllarca sevdiğiniz bir pişirme alanı için karıştırmayı deneyin.

28. Metro Mutfağı

Taahhüt yapamıyor musunuz? Daha belirgin bir kontrastın aksine, tek bir nötr rengin ince bir varyasyonuyla devam edin.

29. Süper Hafif

Bu, tüm listenin mutlak bireysel tercih edilen mutfak stili, çünkü gölgenin tadını çıkarırken parlaklığın tadını çıkarıyorum. Alan, turkuaz ada dolapları ile çok fazla karaktere sahip, aynı zamanda geniş ambiyansıyla da çalışıyor.

30. Çok Renkli

Burada ikiden fazla ton var. Ama yine de bu sevimli, çok tonlu parçayı sergilememiz gerekiyordu. Turuncu, kırmızı, kömür ve beyaz önde, bu çok neşeli bir ekran.

31. Modern Beyaz Mutfak Adaları

Aynı dolapların modern bir tarz yaratmak için nasıl kullanılabileceğini mi merak ediyorsunuz? Geleneksel pişirme alanları daha ayrıntılı cihazlardan yararlanma eğilimindedir.

Temel tutarak ve eklenen dekorları bırakarak ekstra modern bir görünüm elde edin. Kullanımı yapılandırılmış, kolay krom veya paslanmaz çelik ekipmanların yanı sıra gardırop bacakları yerine ayak vuruşlarını da kullanır.

32. İnanılmaz Turkuaz

Bu cesur mutfak kurulumunda koyu lekeli ahşap dolaplara sahip muhteşem mavi-yeşil çiftlerin muhteşem bir rengi. Alt dolapların rengini zemine yansıtarak görünümün sabit kalmasını sağlayın.

33. İki Renk

İşte, farklı renkli dolapları tasarlarken ilk düşündüğümüzle karşılaştırıldığında, kutu dışında biraz ekstra ekstra iki tasarım. Bu mutfak, en gerçek hislerden birinde, aslında iki tondan oluşan depolama alanı ile doludur.

34. Klasik

Bazı durumlarda siyah ve beyaz gerçekten ihtiyacınız olan her şeydir. Zıttır, işlevseldir ve iç tasarımı stile dahil ettiğinde her zaman yaşlanmayandır. Sürekli kazanacaksın!

35. Geleneksel Gölge

Bu büyüleyici mutfak düzenlemesinde geleneksel bir renk kombinasyonu canlanıyor.

36. Çağdaş

Ekstra modern, bu mutfağın gittiği yer ve aynı zamanda seviyoruz. Temiz çizgilere ve bunun yanı sıra yanlarda olduğu gibi aşağıda da dokusal, koyu renkli ahşap kaplama ile nasıl birleştiğine bir göz atın.

37. Tatlı

Şahsen, bu sayının tercih ettiğim tasarımlarından biri. Toz mavisi ve ayrıca kremsi beyaz dolapların kombinasyonu böyle tatlı bir eşleştirme sağlar.

38. Modern Oda

Mermer tezgah üstü, bu minimal çağdaş alanın çift tonlu kaplamalarını birleştirir.

39. Rustik Şık

Aşağıda “rustik moda” demeyi tercih ettiğimiz şeyin bir örneği var. Beyaz donanımlara sahip meşe dolaplarla kaplı bu parlak mutfak, rustik bir güzelliğe sahip böyle parlak bir çekiciliğe sahip.

Bir cevap yazın