Geniş aileler için aletler – Hayatınız için yenilik.

Büyük bir aileye mi sahipsin? Yemekleri yıkayabileceğiniz, kurutabileceğiniz, pişirebileceğiniz ve saklayabileceğiniz cihazları büyük bir şekilde tanıyın.

Büyük bir mutfağınız varsa minimum tüketim ile iki kat kapasiteye sahip olabilirsiniz. bizim Maxx Duo dikey buzdolapları ve dondurucular mükemmel birleşirler ve aynı zamanda en verimli olanlardır. Örneğin, bu tek kapılı buzdolabı tüketmek enerji tasarruflu bir ampulden daha az: 75kWh / yıl *.

Neredeyse hepimiz tek kapılı buzdolapları 60 cm genişliğinde ve 1.86 m yüksekliğindedir, yani 346 litrelik kullanışlı kapasite anlamına gelir. Dikey dondurucularımız aynı boyutlara ve 237 litre hacme sahiptir, ancak bunlardan birini seçme seçeneğiniz vardır. ekstra kapasite: model GSN58AW30 var 70 cm özel genişlik360 faydalı litreye ulaşmasını sağlar.

Bosch 1 kapılı buzdolapları size ekstra kapasite sunar

Büyük kapasiteli Amerikan buzdolapları

Büyük kapasiteli bir buzdolabına sahip olmanın başka bir yolu da amerikan buzdolabı. Muhteşem bir tasarıma sahip olan bu modeller, buzdolabı ve dondurucuyu yaklaşık 90 cm genişlikte birleştirin. Kapasitesi 340 – 370 litre buzdolabı ve 160-200 litre arasında değişmektedir. dondurucu. Ayrıca bir su sebili, küpler ve kırılmış buzları ve hatta bir HomeBar’ı vardır, böylece kapıyı açmadan içecek alabilirsiniz.

Geniş aileler için Amerikan buzdolabı

KAG90AI20

Ve mutfakta o kadar fazla yeriniz yoksa, bırakın Buzdolabı kombi ömür boyu. Biraz daha büyük olmasına ihtiyacınız varsa, şunlardan birini seçebilirsiniz: 2 metre yüksekliğinde60 ya da 70 cm genişliğinde. Önemli bir gerçek: Genişliği 10 cm artırmak, buzdolabının kullanışlı hacmini% 21’den fazla artırır **.

Geniş aileler için kombine buzdolapları, ancak az yer

KGN49AI32

İkimiz de bağımsız çamaşır makineleri bizimki gibi çamaşır kurutma makineleri ulaşabilir 9 kg yük maksimum, böylece onları birleştirirseniz çok sayıda giysiyi rekor sürede yıkayıp kurutabilirsiniz. Neyse, bunu unutma tanıtabileceğin bir sürü kıyafet seçilen programa bağlıdır. Örneğin Pamuk programını seçerseniz çamaşır makinenizin veya kurutucunuzun maksimum yükünden yararlanabileceksiniz, ancak Spor veya Delicates programını seçerseniz kumaşların emilim kapasitesi nedeniyle çok daha az miktar koyabileceksiniz. Çamaşır makinenizin her bir programını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buraya Size bazı anahtarlar veriyoruz, ancak cihazınızdaki tüm ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Manuel.

Geniş aileler için Bosch çamaşır makineleri

WAW28690EE

Genelde her gün yıkayacak çok sayıda bulaşıkınız varsa, yıkamak için kapasitesi olan bir bulaşık makinesi öneririz. 13 veya 14 hizmet. Bir ankastre bulaşık makinesi gibi ücretsiz kurulumGenişliği 60 cm’yi geçmeden çok miktarda bulaşık yıkamanıza olanak sağlar. Nasıl elde ederiz? Sayesinde üçüncü çatal bıçak tepsisi VarioDrawer Pro ve her tür kabı yıkama zevkinize göre uyarlayabileceğiniz sepetlerin ve çubukların büyük esnekliği.

14 hizmete kadar kapasiteye sahip Bosch cihazları

Büyük kaplarda yemek pişirmenin Flex İndüksiyonlu bir tabak veya dev bir alanı olan aileler için idealdir. Flex İndüksiyon şekli veya boyutu ne olursa olsun herhangi bir kapta pişirmenize olanak sağlar. Bu şekilde, her zaman mükemmel bir ısı dağılımıyla hem tava ve tencereleri hem de büyük tabakları ve tabakları kullanabilirsiniz. Öte yandan, Dev alan Maxx 32 cm – Cam seramik ocaklarda mevcuttur ve indüksiyon Paella tavaları gibi büyük yuvarlak kaplarda yemek pişirmek için idealdir.

Ocağınızı farklı pişirme bölgeleri ile tamamlamak istiyorsanız, domino tabakları: Teppan Yaki ızgara, fritöz, mangal, indüksiyon, gaz … Bunları zevkinize ve sahip olduğunuz alana göre birleştirin.

Geniş alanlı Bosch indüksiyonlu ocak

PIZ975N17E

Kompakt fırınlar haricinde, tüm fırınlar benzer boyutlara sahiptir: 60 cm genişlik x 60 cm yükseklik. Biri ile diğeri arasındaki fark nedir? O alandan yararlanmanın yolu. Bizi farklı kılan Seri 8 fırınlar 4D Professional ısıtma sistemi sayesinde, aynı anda 4 farklı seviyede pişirin mükemmel sonuçlarla. Isı dağılımı homojendir ve EcoSilence motoru sessiz ve verimlidir.

Bosch fırın ile aynı anda 4 seviyeye kadar fırınlayabilirsiniz

HBG6767S1

Ve bir fırının sonuçlarının iki kat daha hızlı olmasını istiyorsanız, mikrodalga fırın. Seri 8 fırınlarımızla mükemmel uyum sağlarlar, böylece bunları bir sütun halinde veya yatay olarak birleştirebilirsiniz.

* Karşılaştırma, 18W düşük tüketimli bir ampul (157.68kWh / yıl) ile KSV36AW40 buzdolabı (75kWh / yıl) arasında 365 gün / 24 çalışma saatinde yapılmıştır.

** Karşılaştırma KGN49SM31 (200x70x65 cm) ve KGE39BI41 (201x70x65 cm) buzdolapları arasında yapılmıştır.

Yazar hakkında

'src =