Flexxo, entegre aksesuarlı elektrikli süpürge

Temizlik söz konusu olduğunda, ideal olanı tercih etmektir ev Aletleri kolay ve verimli çalışma sağlayan. Ve bu yeninin önerdiği şey Bosch Flexxo akülü elektrikli süpürgeHer türlü zeminde etkili ve hızlı temizlik sunan, kablosuz ve ayrıca farklı Aksesuarlar vücudun kendisinde. Size onun hakkında daha fazla bilgi veriyoruz.

Herhangi bir cihazın en değerli yönlerinden biri, sunma yeteneğidir. iyi sonuçlar Çok fazla çaba sarf etmek zorunda kalmadan, Flexxo’nun mükemmel olduğu bir şey. Hepsi gibi kablosuz elektrikli süpürgelerFlexxo, ergonomi ve esneklik dik durmasını sağlayan tasarım sayesinde. Ayrıca en zor köşelere bile ulaşabilecek kadar esnektir. Ardından, hiçbir şeyi kaçırmamanız için size tüm özelliklerini anlatacağız.

Aksesuarlar yakınınızda.

aksesuarlar-vakum-bosch

Tüm evi temizlemenizi sağlayan bir elektrikli süpürge mi arıyorsunuz? Flexxo aksesuarları sayesinde çok yönlü bir temizlik sunar. Hepsinden iyisi, onlar Birleşik süpürgenin gövdesinde, böylece ihtiyaç duyduğunuzda herhangi bir kutu veya dolapta aramanıza gerek kalmaz. Her zaman elinizin altında olacaklar ve bu nedenle onları aramak zorunda olduğunuzda olduğu gibi kullanmak için tembel olmayacaksınız.

Aksesuarlar şunları içerir: uzatılabilir yuvalı nozulperde, tavan veya mobilya arkası gibi ulaşılması zor yerlerde temizliği kolaylaştırır. Ayrıca mobilyayı derinlemesine temizlemek için bir fırça ve ayrıca döşeme başlığıHassas yüzeylerin ve tekstillerin temizliğini kolaylaştıran. Ayrıca, pratiğin el süpürgesi küçük günlük afetler için çok faydalı olacaktır.

Bir başka dikkat çekici yönü Flexxo bu aksesuarların aynı anda birleştirilip kullanılabilmesidir. Yani bir alacaksın Elektrikli süpürge Kısa sürede evi temizleyebilen SUV.

En iyi performans.

aksesuarlar-flekso-elektrikli süpürge

Flexxo kablosuz elektrikli süpürge özellikleri yenilikçi teknolojileri etkili kapsamlı temizliğe izin veren. Bir yandan, motorlu AllFloor Power fırçaHalı, parke veya sert zemin gibi her yüzeyde mükemmel sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca, kullanımdan sonra güç kaybettiğini de hissetmeyeceksiniz, çünkü sabit performans. Bu sayesinde elde edilir RobustAir sistemi, toz haznesini ve filtreyi sık sık temizlemeyi unutturmak için tasarlanmıştır. Depo neredeyse dolu olsa bile Flexxo, güçlü ve optimize edilmiş hava akışıve geliştirilmiş yalıtım sistemi.

Ayrıca evcil hayvanlar için versiyonda.

flexxo-proanimal-bosch

Evde evcil hayvanınız varsa, onlar için de özel bir Flexxo modelimiz var: Flexxo ProAnimal. Bu, ana modelin tüm avantajlarını sunar ve bir evcil hayvan aksesuar kiti bu da elektrikli süpürgenin içine yerleştirilmiştir.

Bunların arasında, cepillo ProAnimal döşeme veya halı gibi en hassas yüzeyleri iyice temizlemek için ve cepillo ProHayvan rulo daha verimli ve daha hızlı bir elyaf toplama sağlamak için. Bu aksesuarlar sayesinde bir % 30’a kadar daha hızlı aspire edilir modellerin geri kalanından.

Flexxo kablosuz elektrikli süpürgenin sunduğu tüm avantajlara ek olarak entegre aksesuarlarözerkliği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. onun lityum pil önerir 55 dakikaya kadar süreve çok kısa yükleme süreleri. Bu sayede elektrikli süpürgeniz ihtiyaç duyduğunuz her an kullanıma hazır olacaktır.

Yazar hakkında

'src =