FlexInduction Zone nasıl çalışır | Hayatınız için yenilik

FlexInduction bölgesi nın-nin Bosch indüksiyon ocakları FlexInduction bölgesine sahip plakalar kendi güç seviyelerine sahip iki bağımsız bölgeye bölünebildiğinden, homojen güç ve büyük esneklik sağlayan dört bağımsız indüktörden oluşur.

Bu tür plakalar, eğer tutkulusun yemek pişirirseniz mutfakta özgürlüğe değer verirsiniz Bu, farklı müstahzarlarla aynı anda birkaç yemek yapmanıza ve çeşitli boyut ve şekillerde birçok kap kullanmanıza olanak tanır. Bu tür bir aşçı mısınız? Cevap evet ise ideal ocağınız bir FlexInduction bölgeli indüksiyonlu ocak.

FlexInduction nedir

FlexInduction bölgesine sahip plakalar, yemek pişirirken tam özgürlük kullanılan kapların boyutu ve yerleştirildikleri konum ile ilgili olarak. Bu tür bir indüksiyonla yemek pişirebilirsiniz tek bir büyük pişirme yüzeyi -Aynı güç seviyesinde 24 x 40 santimetreye kadar) veya alanı bölerek bağımsız güç seviyelerinde iki farklı alanda pişirin.

Ek olarak, FlexInduction bölgesi ile elde edilen indüksiyonlu ocaktan elde edilen ısı eşit olarak dağıtılır ve kullanıcıya aşağıdakileri yapma imkanı verir. çok çeşitli kaplar kullanın, çeşitli boyut ve şekillerde. FlexInduction bölgeli ocakların iki büyük avantajı, pişirebileceğiniz çeşitli kap türleri ve alanı ikiye bölme veya tek bir bölgeyle çalışma seçeneğidir.

Kısacası, bir özel bölge of indüksiyon ocakları. Yüzeyinin altında, kaplayan birkaç indüktör vardır. bölge ve bu bireysel olarak çalışır. Sadece üzerinde konteyner bulunan bobinler bağlanır, bu nedenle enerji tasarrufu da önemlidir.

nasıl esnek indüksiyon çalışır

Kolay ve ücretsiz pişirme

FlexInduction Zone panelleri tarafından kullanılan teknoloji size maksimum özgürlüğün tadını çıkarmak Kaplar için çok çeşitli ebatları (Premium FlexInduction ile 9 ila 30 santimetre çapında) ve bunları yerleştirme esnekliği sayesinde yemek pişirirken.

FlexInduction Zone içeren Bosch panellerinde şunları yapabilirsiniz: her çeşit kapla pişir: oval, yuvarlak, kare, büyük, küçük, paelleralar, tabaklar, karmelalar, besleyiciler vb. Ve ayrıca özel aksesuarlar Bu herhangi bir pozisyona yerleştirilmiş sınırları olmayan bir mutfak için.

FlexInduction bölgesinin özel işlevleri

Bu tür tabaklar, bir kap bir bölgeden diğerine taşındığında, FlexInduction bölgesi, ayarları otomatik olarak yeni bölgeye aktaran Transfer işlevi sayesinde hareketi algıladığından, pişirme sırasında daha da fazla özgürlük deneyimlemenizi sağlar.

Bu tür ocağın büyük avantajlarından bir diğeri de ocağı üç bölgeye ayıran PowerMove işlevinde yatmaktadır: 9 – maksimum güç – 5 – orta güç – ve 1 – sıcaklık bakımı -. Bu şekilde, kabı yalnızca pişirme süreci geliştikçe sürüklemeniz gerekir. Bu güç seviyeleri, plaka ayarlarında değiştirilebilir ve özelleştirilebilir.

FlexInducción Premium: mutfakta maksimum esneklik

satın-plaka-esnek indüksiyon-bosch

FlexInducción Premium bölgesine sahip plakalar ayrıca boyutu 30 santimetreye kadar olan tavalarla pişirmeye olanak tanıyan çeşitli dikey indüktörler içerir. Ve elbette, kartın herhangi bir yerinde güç veya ısı kaybı olmadan.

Bu özel bölge Bosch 8 Serisi Premium FlexInduction Plate, Orta kısımda gerektiğinde, yani bir konteyner olduğunu algıladığında otomatik olarak devreye giren yardımcı bir indüktör ile donatılmıştır.

FlexInduction evet veya hayır

Bu tabakta ne var? Daha fazla alan ve esneklik böylece 30 cm’ye kadar yuvarlak tencere ve tavalar veya 40 cm uzunluğa kadar kızartma tavaları ve aksesuarları gibi daha büyük kaplarda yemek pişirebilirsiniz.

Bu merkezi alan, yemek pişirmek için sahip olduğunuz alanı genişletir ve ocağınızın sağ veya sol tarafı ile birlikte otomatik olarak kullanılabilir.

Söyleyin bize, çok kap kullanan ve yemek pişirmek için çok fazla özgürlüğe ihtiyaç duyanlardan mısınız? FlexInduction bölgeli plakalarımız hakkında sorularınız mı var? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yazar hakkında

'src =