Flame Select sayesinde hassas pişirin

Geleneksel yemek yapmayı seven, geleneksel yemek yapmayı seven ve ancak ateşte pişirilerek elde edilebilecek aroma ve dokular konusunda tutkulu olan sizler için güzel bir haberimiz var. Gazla yemek pişirmek yine bir trend. Ve teknoloji sayesinde FlameSelectile pişir Bosch gazlı ocak diğer türlerde yapmak kadar doğrudur yazı tahtası.

Nedenini bilmek ister misin?

Dokuz güç seviyesiyle gazla hassas pişirme

Bir şeyi düşündüğünüzde mümkündür gaz sobasıakla yoğun tatlar ve sadece ateşin getirdiği o özel dokunuş gelir. Gazla pişirmenin birçok faydası vardır. Bununla birlikte, alevin durumunu kontrol etmek için sürekli olarak eğilmeniz gerektiğinden, eski gazlı ocakların yeni ocaklardan daha hatalı ve biraz rahatsız edici olduğu kanıtlanmıştır. Şimdiye kadar! İle FlameSelect ile donatılmış Bosch gazlı ocaklar bir gaz sobasının tüm avantajlarından ve en son teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bosch gazlı ocak

Bu teknoloji, dokuz güç seviyesinden seçim yaparak brülör için tam gaz miktarını ayarlamanıza olanak tanır. Yemeğinizi istediğiniz noktaya kadar pişirirken ekstra ve kesin bir yardım. Ve mesele şu ki, FlameSelect ile alevin boyutunu görmek için eğilmek zorunda kalmayın veya tarifinizin sonucunu tekrarlayıp tekrarlayamayacağınızı bile bilmeyin. FlameSelect ile gazlı ocaklarda hassasiyet kalıcıdır. Teknolojisi ve tasarımı sayesinde, seçili gücü dahil ettikleri ekranda görebilirsiniz. Bu kadar kolay! Ayrıca Bosch gazlı ocaklar, GasStop güvenlik sistemi alev yoksa gazı kesen sızıntılara karşı. Huzurlu mutfak!

Bosch gazlı ocak türleri

Bosch gazlı ocaklar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gelişti. Artık ihtiyaçlarınıza en uygun gazlı ocak tipini seçebilirsiniz. Örneğin, bir domino tabağı bir brülörün üç, dört Ö beş brülör, farklı genişlikte brülörler … Ne istersen! Artık mutfağınızın sınırı yok.

Bosch gaz serilerinin avantajları

Tariflerde ateşte bıraktığı bilinen lezzetin ötesinde, gazla pişirmenin başka faydaları da var. Mutfağınız için bir gazlı ocak almayı düşünüyorsanız, gaz sobası olduğunu bilmek isteyeceksiniz. herhangi bir malzemeden bir kapta pişirmeye izin verir. Kilden dökme demire. Bu sayede konteynerlerinizden herhangi birinden kurtulmanız gerekmeyecek. Ek olarak, çıkarılabilir ızgaralara sahip bir gazlı ocak alabilirsiniz; bulaşık makinesi. Son olarak, gazlı ocaklar diğer tabaklara göre daha az elektrik tüketir. Bu nedenle gazla yemek pişirmek hem enerji faturanızdan hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Gazlı ocak çok daha hızlı!

Artık Bosch gazlı ocakların FlameSelect teknolojisini bildiğinize göre, daha geleneksel pişirmeye geri dönmek istemez misiniz? Bize mutfaktaki deneyiminizden bahsedin ve bize yemeklerinizi hazırlamak için hangi tabak türünü tercih ettiğinizi söyleyin. Sizden haber almayı çok seviyoruz!

Yazar hakkında

'src =