Fırında ve mutfak robotlarında buhar: hamur işleri için mükemmel çift

Lezzetli bir tatlıya kim hayır diyebilir? Veya ara öğünlerde kabarık bir pandispanya? Pişirme, mutluluk ile eş anlamlıdır ve sadece masada değil, aynı zamanda hazırlanırken de tadını çıkarır! Bosch olarak bunu çok iyi biliyoruz ve bu nedenle, ister uzman bir pasta şefi olun ister ilk adımlarınızı atıyor olun, hizmetinize sunuyoruz en iyi kekleri, pastaları, hamur işlerini yapmak için en iyi araçlar …

Bu bir sır değil hamur işleri, mutfağın en talepkar dallarından biridir. Her bir malzemenin miktarı, pişirme süreleri, karışımlar … sonucun istenen sonuç olması için her şeyin milimetre olarak ölçülmesi gerekir. Bu nedenle, işinizi kolaylaştıran ve hatta sizin için pişirmenin bir parçası olan cihazlara sahip olmak çok önemlidir..

Bugün size harika bir pasta şefi olmak istiyorsanız sahip olmanız gereken mükemmel ekipmanı göstermek istiyoruz: karıştırmak için bir mutfak robotu ve yemek pişirmek için bir buharlı fırın.

Mutfak robotunuz sizin için işi yapsın

Şuna baksana mutfak makinelerimiz ve sizin için neler yapabileceklerini hayal edin!

İle başlayalım Optimum, Hangisiyle hiçbir tatlı çok büyük olmayacak. Biriyle say 1.500 W motor böylece içindeki malzemeleri kolayca karıştırabilirsiniz. 5.5 litrelik hazne asla kısa kalmayacağınız kapasite.

Sayesinde de yanlış gitmeyeceksiniz. entegre ölçek, ve onun otomatik SensorControl Plus programı, ne hamur, krema ve yumurta beyazlarında mükemmel kıvam sağlar.

Sayesinde karıştırma her zaman ideal olacaktır. sistemi 3D gezegensel Karıştırmaeliptik hareket yapan yani üç boyutlu olarak kütleleri karıştıran ve yanlarda yiyecek kalmamasını sağlayan; ve SmartSensor un gibi hamuru daha ağır hale getirebilecek malzemeler eklerken bile sabit bir hızı garanti eder. Tatlılarınızın ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir!

Sadece bu değil, Bosch OptiMUM pişirme robotları, pişirmeyi yeni bitirdiğinizde de işleri sizin için kolaylaştırır çünkü pratik olarak tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Mutfağınıza renk katmak istiyorsanız, seçiminiz robot MUM5 Pembe, kırmızı, nane … evinize en uygun olanı seçin ve çok yönlülüğünün tadını çıkarın. Birlikte 3,9 litre kapasite ve 1.000 W güç, bu robot tatlı yapmak için değerli bir yardımcı olacak.

Ve yine de mutfak makinelerinden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, size bir tane sunuyoruz çok çeşitli Aksesuarlar, bunun gibi pasta kalıbı bu, mutfağınızın olanaklarını katlayacak.

Buharlı fırın, hamur işlerinin harika bir müttefikidir

Artık karışımı hazırladığınıza göre, pişirme zamanı. Ve şu anda şüpheler ortaya çıktığında: ideal sıcaklık nedir? Neden pastam gerektiği kadar hızlı yükselmiyor?

Her tatlıyı mükemmel hale getirmek için bir tür pişirme ve belirli bir nem konsantrasyonu gerekir.ve Bosch’tan bunu başarmanız için size bir çözüm sunmak istiyoruz: a Buharlı fırın.

Size bu fırınların avantajlarından daha önce defalarca bahsetmiştik: daha sağlıklı yemekler hazırlamamıza izin veriyorlar çünkü pişirme sırasında buhar kullanarak yemek pişirmek için yağ eklemek gerekmiyor. Diğer bir avantajı da tüm besin maddelerini muhafaza etmeleri ve sindirilmelerinin daha kolay olmasıdır.

Ek olarak, kesinlikle tatlılardan bahsediyorsak, buharlı fırın şarttır. Geleneksel olanlarda nem çok hızlı buharlaşır çünkü ısı boşluğa yerleştirilmiş kuru ve kekler kabuk ve yüzeyle birlikte çıkıyor sert ve kırılgan. Bunun yerine, buharlı fırın tatlılarınızın sulu bir hamur ile çıkmasını sağlar. kabarık, parlak ve pürüzsüz.

Hamur işleri pişirmek için buharlı fırının en iyisi olduğuna zaten ikna oldunuz mu? En iyisini sona sakladık! neden Bosch buharlı fırınlar, mükemmel bir pişirme elde etmek için iç nem ve oksijen konsantrasyonunu ölçen ve ayarlayan bir yardımcı olan PerfectBake sensörüne sahiptir. sıcaklığı kontrol etme veya kekin yükselip yükselmeyeceği konusunda endişelenmeden.

Bu arada hazırlamak istediğin tatlıda reçel varsa fırınlarımızla kendiniz hazırlayın.

Buharın, yemek makinelerinin ve en lezzetli tatlıların çok iyi anlaştığı anlaşıldı. En sevdiğiniz hamur işi tariflerinden bazılarını neden bizimle paylaşmıyorsunuz? Yorumlarda yapın!

Yazar hakkında

'src =