Feng shui’de para çekmenin sırları

Önceki yazıda size verdik Feng shui’de aşkı çekmek için 9 sır… Şimdi para toplamak için benzer ipuçlarını paylaşmanın tam zamanı.

Evinize para çekmenin 7 yolu:

  1. Mutfağınızı temiz tutun

Mutfağınızın para çekme yeteneğinizle ilgisi var. Kilerinizi ve buzdolabınızı düzenli ve düzenli tutun. Bayat yiyeceklerden zamanında kurtulun. Fırınınızı ve sobanızı temiz tutun ve feng shui uzmanları tüm brülörleri eşit şekilde kullanmanızı tavsiye ediyor. Son olarak yemek masasından gereksiz eşyaları çıkarın.

Feng Shui Mutfak Tasarımı

  1. Kırmızı, mor veya yeşil renkler kullanın

Renk, ruh hali üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir ve kırmızı en uygun ve güçlü renk olarak kabul edilir. Kırmızı halıda yürümeyi veya kırmızı kravat takmayı düşünün. Yeşiller ve morlar yalnızca onları gerçekten seviyorsan işe yarar. Onlarla bir duvarı boyayabilir veya uygun renkte bir kanepe koyabilirsiniz, ancak derinlerde beğenmezseniz feng shui çalışmayacaktır. Önemli olan, evinizin titreşimini ve gücünü artırmaktır ki bu, onunla ilgili bir şeyden memnun olmadığınızda yapılamaz.

Feng shui imzalı kırmızı iç tasarım

  1. Evinizin girişini daha hoş hale getirin

Ön kapı sağduyulu ve misafirperver değilse, paranın hayatınıza girmesinin zor olduğuna inanılıyor. Eski boyayı yenileyin, parlak ve taze bir halıya koyun, bir saksı bitkisi koyun. Özel bir eviniz varsa, ön kapıya güzel bir yol döşeyin.

Evin Feng Shui dostu görünümü

  1. Dağınıklığı ortadan kaldırın, bitki ve su ekleyin


Evinize refah getirmek için aydınlık, sağlıklı, ilham verici ve temiz bir alan yaratmak önemlidir. Karışıklık, iyi enerji yolunda trafik sıkışıklığı yaratır. İç mekan bitkileri ve çiçekleriyle evinize canlılık getirin. Tüm odaları düzenli olarak havalandırın. Ve tam etki için, dolaşan bir su çeşmesine sahip olun. Çeşmeler feng shui’de zenginliği çekmede önemli faktörlerdir çünkü bunlar parayı, refahı ve enerjiyi sembolize ederler.

Odada Feng Shui çeşmesi

  1. Evinizi eğlenceli dekorla dekore edin

Yatak odanız biraz fazla temizse ve ona steril bir his veriyorsa, ona sizi gülümseten ilginç bir şey ekleyin. Böyle bir şeyin rolü, komik bir durumun fotoğrafı veya çiftinizin birlikte güldüğünüz bir fotoğrafı olabilir. Bu, odaya pozitif enerji çekecek ve ilişkiyi geliştirecektir.

Neşeli feng shui yatak odası tasarımı

  1. Su sembollerini kullanmayın

Bir evde sızan musluk, para israfının sembolüdür. Evinizdeki herhangi bir su sembolü, mali durumunuzda olanları yansıtır. Durumlarını iyileştirmek için kırık bir musluğu onarın ve mülkünüzdeki durgun suyu giderin. Su ile ilgili sanat ve dekor söz konusu olduğunda, en iyisi onları burnunuzun üzerine koymamaktır (aynalar için de aynı şekilde geçerlidir). Örneğin, yatağınızın üzerine ayna veya su sembolleri koyamazsınız.

Şık beyaz yatak odası

  1. Şık bir ev ofis oluşturun

Evden çalışan birçok insanın iş yapmak için ayrılmış bir yeri yoktur. Bu tamamen yanlış ve ciddi değil. Bir ev ofisinin bile sağlam görünmesi gerekir. Duvara bakan kapı ve pencerelere büyük bir yazı masası yerleştirin. Nadir de olsa ziyaretçiler için boş alan bırakın. Önünüzdeki alan miktarı mevcut olasılıkların miktarını sembolize eder, bu nedenle sandalyenizi mümkün olduğunca görebileceğiniz şekilde konumlandırın.

Feng Shui'den Para Toplamak