Eyfel, merdivenler

Eyfel9raquo. – Bu, üzerinde maksimum rahatlıkla çalışmanıza izin veren güvenilir bir kalite ve merdivendir.

Ticari marka altında “Eifel9raquo.” Alüminyum merdivenler, fiberglas merdivenler (dijital), üç ve dört bölüm için alüminyum merdivenler.

Alüminyum merdivenler Hafiftirler ve minimum yer kaplarlar, bu da onları evde saklamanıza izin verir. Alüminyum merdivenler günlük hayatta çok rahattır.

Fiberglas merdiven – Bunlar, yüksek stabiliteye sahip merdivenler ve iletken elemanların yakınında kullanılmalarını mümkün kılan yalıtım kılavuzlarının varlığıdır. Ayrıca, fiberglas merdivenlerin kullanışlı bir alet rafı vardır.

Üç bölüm merdiveni Onu bir merdiven, “L9” harfi şeklinde ve tersine çevrilmiş “U9” şeklinde bir merdiven olarak kullanmanıza izin verilmektedir. Ayrıca, 3 bölümlü bir merdiven iki merdivene ayrılabilir, bu da iki bölümden oluşan bir merdiven ve tek bölümden oluşan bir merdiven ile sonuçlanır.

Chetyrohsektsionnye (adaptör) merdivenler (6 metre) daha fazla şansı vardır: merdiven, “L9” harfi şeklinde bir merdiven, ters “U9” formunda bir merdiven olarak yerleştirilebilirler. Ve platform.

Ayrıca ek satın alabilirsiniz Merdivenler için seçenekler – Bu Sahne Yüksekte rahat çalışma için ve zemin Trafo merdiveni için trafo merdiveni üzerinde platform şeklinde uygun çalışma.

Bay SP-B, Devrim Yolu 88, +7 / 812 / 438-33-53

سب- b. ، Ul.Kamchatskaya 1 ، +7 / 812 / 438-34-31

Üç bölümlü Eyfel Merdivenlerinin güvenilirliği ve yüksek kalitesi

Eyfel merdivenlerinin imalatında esas olarak güvenlik ve rahatlığa dikkat edilir. Geçmeli mekanizmalı çelik kilitler, merdiveni sabit bir konumda tutar. Merdivenin geniş oluklu basamakları, kılavuzlara katlanır – bu, en güvenilir bağlantı türlerinden biridir. İki naylon koşum, çalışmanızı üç bölümlü bir merdiven üzerinde sabitler.

Alüminyum merdivenler diğer malzemelerden yapılmış merdivenlere göre avantajlıdır. Eloksallı alüminyumun yüzeyinde metali oksijen, su ve kimyasalların etkilerinden koruyan ince bir oksit filmi vardır. Film, mekanik etki altında bile aşınmaz, bu da merdivenin uzun hizmet ömrünü garanti eder. Bu malzemeden yapılan merdivenlerin ek bir avantajı, elleri lekelememesidir (geleneksel alüminyumdan farklı olarak).

Hem üretimde hem de günlük yaşamda üç merdiven, iki merdiven ve iki merdiven bölümü aktif olarak kullanılmaktadır. İnşaat ekiplerindeki işçiler, montaj işleri için gereklidirler ve ayrıca ev ustaları için iyi yardımcılar olacaklar.

“Merdiven Fabrikası” şirketinden alüminyum merdivenler

Eyfel merdivenleri yalnızca yüksek güvenlik ile değil, aynı zamanda kullanım rahatlığı ile de karakterize edilir. Bu nedenle platform sayesinde merdivende uzun süre kalabilirsiniz.

Alüminyum merdivenler, kalınlığı merdivenlerin tepesinden daha büyük olan güçlü profillerden yapılmıştır. Ürünlerin sürekli iyileştirilmesi, merdivenlerin ve teleskopik merdivenlerin dikkatlice uygulanması – tüm bunlar ürünleri Rusya pazarında çok popüler hale getirdi. Merdiven ve merdivenlerde alüminyumdan mamul olup garanti süresi 2 yıldır.

Bu bölümde birkaç tür alüminyum merdiven vardır: premium, klasik, granit, mücevher, konfor profi.

Güç ve endüstriyel kaynak için artırılmış marjlı birinci sınıf anodize alüminyum tepsi.

Klasik – 82 mm x 23,5 mm profilden, 1,3 mm duvar kalınlığından yapılmış bir dizi merdiven. Daha fazla bütçe seçeneği, ancak selefinden daha düşük değil.

Takı – klasik çizginin bir merdiveni, ancak her destek için ufku ayrı ayrı ayarlama kabiliyetine sahip oval profilden üçgen bir çapraz kiriş ile.

Granit – merdivenler, sekizgen profilli sekizgen 62×20 mm kılavuzlar. 1.5 mm kalınlık.

Comfort-Profi – merdivenler, 73 mm oval profilden yapılmış kılavuzlar ve 63 mm genişliğinde basamaklar.

tüm hakları saklıdır.

Herhangi bir sipariş için kişisel bir indirim veriyoruz! Hediye çekini hangi e-postaya gönderiyorsunuz?

Çalışma saatleri 09:00 – 20:00 arasındadır.

Moskova, Moskova bölgesi ve Rusya’da teslimat!

Çalışma Isısını Seçin:

Merdivenler tek kelimeyle muhteşem.

Parçaların işlenmesi, yabancı üreticilerin analoglarından daha düşük değildir. Çince hakkında genellikle sessizdir. Güçlü tasarım, benimki . [اقرأ المزيد] 100 kg sakin kalıyor.

Üretici daha iyi ambalajlamayı düşünürse ve montajdan sonra bitmiş ürün yıkanır veya en azından havaya uçurulursa, daha iyi olacaktır. “

Rüya merdiveni 102

Aşama sayısı: 2

Çalışma yüksekliği: 2.47m

Aşama sayısı: 4

Çalışma yüksekliği: 2.94 m

Aşama sayısı: 8

Çalışma yüksekliği: 3.88m

Çok çeşitli “favori” öğeler için merdiven basamağı 103 Eiffel

Aşama sayısı: 3

Çalışma yüksekliği: 2.69m

Çelik ve alüminyumdan yapılmıştır

Profil 40×20 mm

Çok çeşitli “favori” öğeler için merdiven basamağı 105 Eiffel

Aşama sayısı: 5

Çalışma yüksekliği: 3.16m

Çelik ve alüminyumdan yapılmıştır

Profil 40×20 mm

Geniş aralıktaki bir merdiven “favorit” 108 Kötü

Aşama sayısı: 8

Çalışma yüksekliği: 3.82m

Çelik ve alüminyumdan yapılmıştır

Profil 40×20 mm

Profesyonel merdiven “Favorit-Profi” 103 Evil

Aşama sayısı: 3

Çalışma yüksekliği: 2.69m

Çelik ve anodize alüminyumdan yapılmıştır

Profil 40×20 mm

Profesyonel Merdiven “Favori-Profi” 105 Eiffel

Aşama sayısı: 5

Çalışma yüksekliği: 3.16m

Çelik ve anodize alüminyumdan yapılmıştır

Profil 40×20 mm

Professional Favorite – Profi merdiven 108 EVIL

Aşama sayısı: 8

Çalışma yüksekliği: 3.82 m

Çelik ve anodize alüminyumdan yapılmıştır

Profil 40×20 mm

Merdivenler klasik bir TV Eiffel 4×3 adaptörüdür

Adım sayısı: 4×3

Çalışma yükseklikleri: 4.40 m

Sıradan alüminyumdan

Merdivenler klasik bir TV Eiffel 4×4 adaptörüdür

Aşama sayısı: 4×4

Çalışma Yüksekliği: 5.45 m

Sıradan alüminyumdan

Ladder TV Eyfel Adaptörü 2×4 + 2×5 Klasik

Adım sayısı: 2 x 4 + 2 x 5

Çalışma Sayısı: 6,07 m

Sıradan alüminyumdan

Merdivenler geniş bir TV Eiffel 4×4 adaptörüdür

Adım sayısı: 4×4

Çalışma Yüksekliği: 5.45 m

Merdivenler geniş bir TV Eiffel 4×5 adaptörüdür

Adım sayısı: 4х5

Çalışma yüksekliği: 6,51 m

Merdivenler geniş bir 2×5 + 2×6 TV Eyfel adaptörüdür

Adım sayısı: 2х5 + 2х6

Çalışma yüksekliği: 7,11 m

Üç bölümlü merdiven endüstriyel kaynak Classic Eiffel TL 3х10

Adım sayısı: 3х10

Çalışma yüksekliği: 7.57m

Güçlendirilmiş profil 82×23 mm

Merdivenler üç evrensel bölümdür, “Kuyumcu” Eiffel Hill 3х14

Aşama sayısı: 3х14

Çalışma yüksekliği: 10,24 m

Profil 82×23 mm

Üç bölmeli alüminyum merdiven montajı 3х12 Eiffel Hill Premiere

Aşama sayısı: 3×12

Çalışma Yükseklikleri: 9.20 m

Profil 80×20 mm

 • Şirket web sitesinde ‘9rsquo; 9rsquo Eyfel merdivenleri. İnşaat ve onarım işlerinde ihtiyaç duyduğunuz farklı merdiven ve merdiven modelleri vardır. Burada uygun fiyata bir ülke veya ev için merdiven ve merdiven satın alabilirsiniz.
 • Katalog, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunar. Sitede özel cihazlar, bağlantı elemanları, kilitleme ve sabitleme cihazları, emniyet kemerleri, emniyet merdivenleri ile donatılmış modelleri satın alabilirsiniz.
 • Uzun süreli kullanım için bir merdiven seçmek istiyorsanız, kalın metal profilden oluşan modeli seçmeniz önerilir.
 • Merdivenler inşaatta yaygın olarak kullanılmaktadır: onarım ve montaj işlerinde. Amaca bağlı olarak yükseklik ve tasarıma uygun bir model seçebilirsiniz.
 • Merdivenler ikiye ayrılır: transformatörler, yanlar, merdivenler.

Çok işlevli kurulumlar

 • Şirket rehberinde ‘9rsquo; Eifel9rsquo; 9rsquo. Bir, iki, üç veya daha fazla bölümlü modelleri bulabilirsiniz. En sık kullanılan evlerin cephe dekorasyonunda, aynı zamanda kolayca sökülüp takılabilen ve taşınabilen sabit yapılardır.
 • Doğru tasarımı seçmek için aşağıdaki özelliklere dikkat etmek gerekir:
 1. Basamaklarda duran kişinin büyümesini hesaba katarak işin yüksekliğine;
 2. Mümkün olan en yüksek yükseklik;
 3. İmalat malzemeleri üzerine;
 4. Boyut ve ağırlık konusunda.
 • İnşaat, onarım işleri ek, katlama, kayma ve montaj merdivenleri olmadan yapılabilir. Sitemiz, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek sunar. Burada doğru ürün modelini bulabilirsiniz.
 • Bu ürünler yüksek kalite ve güvenilirliktedir. Orijinal tasarımlarında ve kullanım kolaylığında farklılık gösterirler. Pratik ve fonksiyonel ürünler, evde ve inşaatta inşaat ve onarım işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
 • Evde duvar kağıdını yapıştırmak, banliyö bölgesinde, kütüphanede, depolarda ve ticari binalarda bahçe işi yapmak, elektrik tesisat işlerini yapmak için bu ürünlere ihtiyaç vardır. Uygulama alanına bağlı olarak, bu yapılar, her biri kullanışlı ve pratik olan birkaç türe ayrılır.
 • Profesyonel görevlere gelince, genellikle daha yüksek yapılar kullanılır. Bu yapılar bağımsız ve çok yönlüdür, kolayca taşınabilir ve kurulur ve her yere yerleştirilebilir. Üretilirken, bağlantı parçalarının sabitlenmesinin yanı sıra, imalattan gelen malzemenin sağlamlığına büyük önem verilmektedir. Bu ürünler, banliyö bölgesindeki meyve ağaçlarından hasat için kullanılmaktadır.
 • Mağazamızda ön, dikey, eğimli konstrüksiyon satın alabilirsiniz. İnsan emeğini kolaylaştırmak için uzun, sağlam ve uzun cihazlar özel olarak üretilmiştir.
 • Üretim malzemesinden doğrudan yapıların kullanımının güvenliğine bağlıdır. Çoğu zaman, bu ürünler metal alaşımlarından ve kompozitlerden yapılır. Alüminyum, duralumin ve magnezyum alaşımlarından yapılmış büyük metal yapılar. İki parçalı veya üç parçalı alüminyum ürünler güvenilir cihazlardır, ağır yüklere dayanabilirler.
 • Bazı ürün modelleri ahşap basamaklarla donatılmıştır. Kataloğumuzda, adresinize mal siparişi verebilirsiniz. Ürünler en kısa sürede teslim edilecektir.

2015-2018 © “Eyfel Merdivenleri”

Çalışma saatleri 09:00 – 20:00 arasındadır.

Moskova, Moskova bölgesi ve Rusya’da teslimat!