Evler için çekici çelik kapı modelleri ve şekilleri

Mükemmel eve sahip olmanın tek yolunun iç mekanlar olduğunu düşünebiliriz. Ancak, evinizdeki herhangi bir misafirin ilk izleniminin giriş kapısı olduğunu unutmayın. Bu nedenle ana giriş, evinize gelen ziyaretçiler üzerinde harika bir izlenim bırakmalıdır.

Kapının güzel görünümünün yanı sıra, size güvenlik ve koruma sağlayacak şekilde dayanıklı olması da gerekir. Bu, sevdiğiniz ve yıllarca sürecek bir kapı tasarımı seçmenin önemli olduğu anlamına gelir, bu nedenle hızlı çatlamayan veya aşınmayan şık ve dayanıklı bir kapı arıyorsanız çelik kapılar mükemmel bir seçimdir.

Bu yüzden bu yazımızda sizlere evler ve villalar için demir kapıların şekil ve modellerini sunacağız.

İçerik

 • Evler için 1 çelik kapı şekli
 • 2 modern demir kapı
 • 3 klasik demir kapı
 • 4 lazer kesim demir kapı
 • 5 resim ve demir kapı modelleri
 • Evler için 6 dış çelik kapı
 • 7 kapı, çelik villa
 • Girişler için 8 çelik kapı
 • Evler için 9 demir kapı kataloğu
 • Evler için 10 iç çelik kapı
 • Dünyanın en güzel 11 çelik kapısı

Evler için demir kapılar

Demir kapı sadece koruma amaçlı değil, aynı zamanda çeşitli tasarımları ile de estetik açıdan göz dolduruyor. Dahası, bu kapı aynı zamanda kendi benzersiz öğenizi oluşturmanıza da yardımcı olur. Nihayetinde güvenliğinizi korurken evinizin güzelliğine katkıda bulunur.

İşte eviniz için bazı demir kapı tasarım fikirleri:

Modern demir kapılar

Modern demir kapı tasarımları, şaşırtıcı desenlere sahip çok sayıda geometrik şekil içerir. Bu şekiller arasında dikdörtgenler, daireler ve çubuklar bulunur. Bu şekillerdeki çizgi ve eğrilerin kalınlığı, farklı görünümler oluşturmak için değiştirilebilir.

Klasik demir kapılar

Klasik demir kapılar, dikey çubukları süslü dekorasyonlarla birleştirir. Bu unsurları kapı açıklıklarının sayısını veya şeklini değiştirerek de özelleştirebilirsiniz. Buna ek olarak, çubukların yüksekliğini ve kaydırma genişliğini de değiştirebilirsiniz.

Lazer kesim demir kapılar

Demir parçası, farklı şekil ve stiller elde etmek için lazerle kesilir.

Demir kapı resimleri ve modelleri

Evler için dış demir kapılar

Evinizin dış kapısı, evinizi dış dünyadan ayırdığı için sadece işlevsel olmamalı, aynı zamanda evin önünü temsil ettiği için iyi bir izlenim bırakmalıdır. Evinize gelen ziyaretçiler içeride herhangi bir şey görmeden dış kapıları görecekleri için demir kapılar evinize eşsiz bir sanatsal katkı olabilir.

Demir kapı tasarımları, çeşitli şekil ve stillerdeki çubuklara dayanır ve çoğu, evinizin tarzına ve kişiliğine uyacak şekilde ahşap bir çerçeveye monte edilebilir veya boyanabilir.

Çelik villa kapıları

Lüks villalar ve evlerin lüks kapılara ihtiyacı vardır, işte bu zarif çelik kapı şekilleri.

Çelik Villa Kapıları (1)Çelik Villa Kapıları (2)Çelik Villa Kapıları (3)Çelik Villa Kapıları (4)Çelik villa kapıları (5)Çelik Villa Kapıları (6)Çelik Villa Kapıları (7)Çelik Villa Kapıları (8)Çelik Villa Kapıları (9)Çelik Villa Kapıları (10)Çelik Villa Kapıları (11)

Girişler için demir kapılar

Mülkünüzü çalınmaktan korumak istiyorsanız, sağlam kapılara yatırım kesinlikle şarttır. Bu nedenle sağlam demirden yapılmış kapılara sahip olmak, hırsızların ön kapınızdan içeri girmelerini imkansız hale getirecektir.
Giriş kapıları için bazı modellerin yanı sıra demir kapılar.

Çelik Giriş Kapıları (14)Çelik Giriş Kapıları (13)Çelik Giriş Kapıları (8)Çelik Giriş Kapıları (9)Çelik Giriş Kapıları (12)Çelik Giriş Kapıları (7)Çelik Giriş Kapıları (11)Çelik Giriş Kapıları (6)Çelik Giriş Kapıları (10)Çelik Giriş Kapıları (5)Çelik Giriş Kapıları (4)Çelik Giriş Kapıları (3)Çelik Giriş Kapıları (2)Çelik Giriş Kapıları (1)

Evler için demir kapılar kataloğu

Bu katalog aracılığıyla evler için dış demir kapı modellerinin giderek daha fazla resmi:

Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (4)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (5)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (6)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (7)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (8)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (9)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (10)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (11)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (12)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (13)Evler için dış demir kapılarEvler için demir kapılarDemir kapılar kataloğu (1)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (2)Ana Sayfa Demir Kapı Kataloğu (3)

Evler için iç çelik kapılar

Evinizin değerini artırmak istiyorsanız, demir kapılar çok uygun olabilir, çünkü iç mekan demir kapılı evler doğal olarak ev satın alanların dikkatini çekecektir. Yakın gelecekte evinizi satmayı veya kiralamayı bırakmayı, hatta yükseltmeyi planlayın. Çelik kapıların takılması son derece faydalı olabilir. İç mekan demir kapılar takarak, evinizin değerinin en az% 5 artmasını bekleyebilirsiniz.

Evler için iç çelik kapılar (1)Evler için iç çelik kapılar (2)Evler için iç çelik kapılar (3)Evler için iç çelik kapılar (4)Evler için iç çelik kapılar (5)Evler için iç çelik kapılar (6)Evler için iç çelik kapılar (7)Evler için iç çelik kapılar (8)Evler için iç çelik kapılar (9)Evler için iç çelik kapılar (10)

Dünyanın en güzel demir kapılar

Demir kapılar, güç ve dayanıklılık ile karakterize edilir, bu nedenle eviniz için önemli bir koruma unsuru sağlarlar, ancak evinizi korumak, güzelliğinden ödün vermek anlamına gelmez. Girişiniz için mükemmel tasarımı seçersek demir kapılar çekici hale gelebilir.

Bu nedenle dünyanın en güzel çelik kapıları için tasarımlar topladık:

Dünyanın en güzel çelik kapıları (9)Dünyanın en güzel çelik kapıları (10)Dünyanın en güzel çelik kapıları (11)Dünyanın en güzel çelik kapıları (12)Dünyanın en güzel çelik kapıları (1)Dünyanın en güzel çelik kapıları (2)Dünyanın en güzel çelik kapılar (3)Dünyanın en güzel çelik kapıları (4)Dünyanın en güzel çelik kapıları (5)Dünyanın en güzel çelik kapıları (6)Dünyanın en güzel çelik kapıları (7)Dünyanın en güzel çelik kapıları (8)

Çelik kapılar, ahşap kapılara göre daha verimli ve daha dayanıklıdır ve aynı zamanda ev güvenliği için en iyi çözümleri sunarlar.Çelik kapılar güçlü olmalarına rağmen üst üste dizilemezler ve takılmadıklarında sonunda paslanmaya neden olabilecek çizik ve yaralara eğilimlidirler. onu kurtarmaya devam ediyor.