Evinizi Canlandırmak için 41 Giriş Masası Fikirleri

Giriş Tablosu Fikirleri – Giriş tablosuna genellikle konsol tablosu denir. Odanın farklı köşelerinde sıklıkla kullanılan en çok yönlü mobilyalardan biridir. Temel olarak, süslü parantezlerle desteklenen bir tablodur. Hareketli veya duvara sabitlenebilir. Bazı insanlar giriş masasını yerleştirmeyi önemsiz bulabilir.

 • rustik mutfak modelleri,
 • koçtaş bar masası,
 • enza oliva mutfak masası,
 • enza home mutfak köşe takımları,
 • country mutfak perdesi,
 • ev gezmesi mutfak perdesi,

Ancak, evinizdeki köşelerden birine bir giriş tablosu eklemek ruh halinize çok yönlülük katabilir. Giriş masası veya konsol masası farklı bir alana yerleştirilebilir.

İlk olarak, giriş yolu giriş tablosunu koymak için en yaygın yerdir. Evinize gelen konuklar için dize odak noktası ve ilk izlenim sağlar. Konukları ağırlamak için mükemmel bir seçimdir.

Giriş masası genellikle bir ofis odasına, özellikle evde ayarlanan masaya veya genellikle ev ofisi olarak adlandırdığınız yere yerleştirilmelidir. Aynı zamanda giriş masasının yatak odası makyaj masası olarak konması da sık sık yapılır. Yukarıdaki asma aynası, altındaki şık sandalye ve ışık kaynağı ile eklenebilir.

Çoğu giriş masasının çekmecesi olmadığından, mücevherlerinizi koyabilir veya küçük kutularda makyaj yapabilirsiniz. Giriş tablosunun türü boyut ve modele göre değişir. Bu nedenle, seçilecek birçok seçenek var. Basit giriş masası veya açık raflı olanı seçebilirsiniz.

Evinizi tamamlayabilecek ne tür giriş tablolarının fikirlerini tükiyorsanız, işte seçebileceğiniz bazı harika fikirler!

 • mürdüm rengi mutfak dolabı
 • köşe ankastre mutfak modelleri
 • üst dolapsız mutfak modelleri
 • mutfak dekorasyonu pinterest
 • açık mutfak modelleri
 • pinterest mutfak modelleri

1. Giriş Yolu Tablosu

Bu giriş yolu tablosu, misafirinizi evde ağırlamak için mükemmel bir seçimdir. Masanın üzerinde asılı yuvarlak beyaz ayna ile herkes eve girmeden önce veya sonra görünümlerini kontrol edebilir.

Bu giriş yolu tablosu, klasik ama çok yönlü bir görünüm sağlamak için rustik tarzı kullanır. Aile fotoğrafları ve çiçeklerle eklenen donanma konsol masası ile bu görünüme dramatik bir şey yok.

2. Küçük Giriş Tablosu

Konsol tablosu her zaman büyük değildir, çünkü işlev o kadar acil değildir. Bu küçük giriş masası, evinize giren misafirlere ilk izlenimi vermek için mükemmeldir. Bu tablonun çekmeceleri yoktur ve sadece destek olarak ahşap braketlerden oluşur.

3. Girişte Depolama

Daha işlevsel konsol tablosu istiyorsanız, bu giriş yolu depolama harika bir fikirdir. Renk çevreyle aynıdır ve tablonun tüm alanla senkronize görünmesini sağlar. En sevdiğiniz kitapları veya dergileri kaydetmek için masayı süsleyen sadece siyah desen ve masanın üstündeki açık raf var. Ne kadar basit ama zarif bir görünüm!

4. Dar Giriş Tablosu

Bu görünüm kesinlikle basit bir tarza sahip olanlar için. Yukarıdaki bazı süs eşyaları ve aksesuarlarla eklenen ahşap masa misafirleri ağırlamak için yeterlidir. Altındaki boş alan, eşyalarınızı koymak için sepet yerleştirmek için kullanılabilir.

 • enza home ayna,
 • enza ayna,
 • yükseltici ayna,
 • ayna yükseltici
 • bizoteli ayna modelleri
 • güvenlik aynası
 • puflu ayna modelleri

5. Rustik Giriş Masası

Rustik tarzı iç tasarımı asla hayal kırıklığına uğratmaz. Bu resimdeki ahşap konsol masası paslı ama şık görünüyor. Bu giriş yolu tablosuna canlı bir renk eklenmedi. Tüm renk, rustik ve sıcak görünmesini sağlayan benzer gölgede.

6. Giriş Aynası

Giriş yolunu asmak, sadeliği tercih ederseniz denemek kötü bir fikir değildir. Ayrıca, şemsiyenizi veya botlarınızı koymak için masanın altındaki boş alanı kullanabilirsiniz. Bu giriş yolunun odak noktası tablo değil, zarif bir görünüm sergileyen kıvrımlı çizgilere sahip ayna.

7. Giriş Masası Dekoru

Bu, düzgün ve basit görünen tek renkli giriş masasıdır. Ancak masa, çağdaş stile benzeyen ahşap ve çeliğin karışımıdır. Ek aksesuar yoktur, ancak lamba ve sandalyeler özellikle aynı renkte olduklarında bunu telafi eder.

8. Beyaz Giriş Masası

Beyaz her zaman temiz ve düzenli bir atmosfer ile ilişkilidir. Bu, odanın sadeliğini ve zarafetini vurgulamak için konsepti çok iyi çığlık atıyor. Büyük yuvarlak ayna, açık raflara sahip giriş masasını süsleyen odak noktasıdır.

9. Modern Giriş Masası

Bu modern giriş masası, masaya bitkilerle eklenen benzersiz çizgili ayna ile güzel görünüyor. Masa ayaklarının benzersiz deseni, modern stil izlenimini tam olarak verir.

10. Giriş Holü Masası

Giriş holü masasının abartılı olması gerekmez. Sadece bu zarif giriş holü masasına bakın. Hemen hemen her şey, parlak ve şık görünmelerini sağlayan camdan oluşur.

11. Giriş Tezgahı Portmanto

Farklı bir şey istiyorsanız, giriş tablosunun bir tezgah rafı olarak tasarlandığı bu fikri deneyebilirsiniz. Bu göründüğünden daha işlevsel. Bu fikir gençlerin odası için harika.

12. Depolama ile Giriş Masası

Depolanması gereken çok şey varsa, bu giriş yolunu depolama alanıyla da seçebilirsiniz. Masa ahşap malzemeden yapıldığı için bir sandık yığını gibi görünüyor.

13. Ahşap Giriş Masası

Bu ahşap giriş masası duvara değil, odanın tam ortasında, girişin hemen önünde. Bu masanın ana cazibesi, güzel süslemelerde tam ahşap malzemedir.

14. Siyah Giriş Masası

Bu ince çizgiler ve basit bir yüzeye sahip modern giriş masasıdır. Renk, duvarla kontrast oluşturan ahşap siyahtır. Bununla birlikte, masa lambası ile birlikte benzer renk ve temaya sahip çerçeveler ile tamamlanmaktadır.

15. Crème Klasik Giriş Masası

Stil, çoğu bölgede krem ​​ve kahverengi arasında mükemmel renk kombinasyonu ile sıcaktır. Ahşap giriş masası odak noktasıdır, ancak ayna sahne vapurudur. Ruh halini aydınlatmak için turuncu bitkiler ve mumlar eklenir.

16. Tezgah Giriş Masası

Bu giriş tablosunun çift işlevi vardır. Masa olarak ve oturabileceğiniz bir yer olarak kullanılabilir. Renk çevreden daha cesurdur. Ancak, genel alan donuk renkle uygulandığından doğru ifadeyi verir.

17. Rustik Açık Raf Giriş Masası

Bu görünüm, özellikle bebek mavisi renkteki açık raf giriş masası nedeniyle aynı zamanda eğlenceli ve benzersizdir. Mobilya ince ama bazı favori kitaplar yerleştirmek için yeterli kabul edilir. Masanın üzerinde duvarda asılı olan fotoğraflar, havayı sıcak bir hava katıyor.

18. Tam Yatay Tezgah Giriş Masası

Çoğu giriş tablosu küçük ama bu bir istisna. Bu uzun giriş masası tam siyah renkle bezenmiştir. Aynanın boyutu sadece masa için mükemmeldir. Altındaki boş alanı doldurmak için kontrast renklere sahip iki sandalye eklenir.

19. Çalışma Vibe Dekorları

Geniş, alçak masa ve dikey ayna arasındaki kontrast, büyüleyici bir görünüme neden olmak için şaşırtıcı bir şekilde çok iyi çalışır. Şekil kontrast olmasına rağmen renk senkronizedir.

20. Portmanto ile Giriş Depolama Tezgahı

Bu görünüm, daha işlevsel giriş yolu arayanlar içindir. Tezgah benzeri giriş masası depolama olarak kullanılabilir. Yukarıdaki ahşap raflar sadece bu giriş yolunun tablosunu ekler.

21. Küçük Giriş Fikirleri

Ahşap giriş masası küçüktür ve saksıları yerleştirmek için yeterlidir. Ancak, özellikle sahip olduğu sıcak renk nedeniyle odaya güzellik katmayı başarıyor.

22. Giriş Masası ve Ayna

Bu giriş yolu masası, ayna ve kapının mükemmel birleşimidir. Senkronize renktedirler, bu da sıcak ve uyumlu görünmesini sağlar. Sarı çiçeğin bir cazibe olarak eklenmesi dramatik veya canlı bir renk yoktur.

23. Klasik Ahşap Giriş Yolu

Ahşap, her zaman tıpkı bu giriş yolunda olduğu gibi mobilya için kullanılacak en iyi malzemedir. Genel renk ahşap masa ile aynı vibe. Görünümü tamamlamak için mumluklar eklenir. Eşsiz süslü aynanın sahneyi çaldığından bahsetmiyorum.

24. Yapısal Çekmeceli Modern Giriş Masası

Bu kompakt giriş masası birçok yönden mükemmeldir. Çeşitli işlevlere hizmet eder. Masanın üstündeki büyük ayna sadece alanın çok yönlülüğünü ekler.

25. Aynalı Giriş Masası

Tam boy ayna giriş yolunun arkasında kesinlikle çarpıcı. Gümüş veya beyaza odaklanan renk de güzel.

26. Küçük Yarı Bank Giriş Masası

Bu yarı tezgah giriş masası, ek süslemesiz ahşaptan yapılmıştır. Sadece masa lambası ile tamamlandı, ancak zaten ince bir şekilde etkileyici görünüyor.

27. Eksantrik Ülke Tarzı

Ahşaptan yapılmış bu giriş masası, yapılandırılmamış desenle eksantrik görünüyor, ancak bir şekilde tüm odanın havasına çok iyi çalışıyor. Siyah çerçeveli yuvarlak ayna, görünüme cazibe katar.

28. Yarım Daire Masası

Bu giriş yolu tablosu benzersiz bir şekle sahiptir. Altındaki açık raflar masaya daha fazla işlev sunar. Tablodaki kontrast renkle yukarıdaki dikdörtgen çerçeve önden mükemmel bir görünüm sağlar.

29. Çiftli Ahşap Giriş Masası

Özellikle evinizin girişi ortadayken iki giriş masası koyabilirsiniz. Ancak, bu resimlerdeki giriş yolu tabloları gibi basit stillere sahip tablo seçin. Görünümü dengelemek için çok güzel olan abartılı süsler veya aksan yoktur.

30. Cam Giriş Masası

Bu cam giriş masası, modern tarzdaki ev için mükemmel bir seçimdir. Camın netliği odayı daha da aydınlatır. Masa ayrıca ek süsler veya aksanlar olmadan basittir.

31. Uzun – Açık Raf Giriş Masası

Fonksiyonel giriş masası, odanın çoğuna ana renk olarak özellikle beyaz ile ferah görünmesini sağlayan sayaca yapışır. Ancak, girişin hemen önünde desenli halı sadece canlı renklerle odaya çekicilik katıyor.

32. Endüstriyel Giriş Masası

Odak, sahneyi çevreye kıyasla dramatik çizim ve daha canlı renklerle çalan giriş tablosunun üstündeki tablodur. Kolaylık sağlamak için alçak desenli sandalyeler altına eklenmiştir. Bu konsept, özellikle duvarda tuğla olduğunda aynı renkle aynı rengi kullanır.

33. Kompakt Ülke Tema Tablosu

Giriş yolu kompakttır ve mevcut çekmecelerle birçok amaç için kullanılabilir. Görünümü biraz meşgul görünüyor ama sadece ülke tarzı gibi görünüyor. Ev gibi vibe verir.

Giriş yolunun yanındaki ek sepet ruh halinize sıcaklık katar. Renk seçimi benzer gölgede. Yukarıdaki çeşitli şekillerde çerçeveler sadece evde yaşayan aile için ev tatlı ev kavramını hafifletir.

34. Basitçe Rustik Ahşap Masa Dekoru

Ahşap giriş masası, üç çekmeceli ve altında açık raflı basittir. Her iki tarafta sadece daha ince bir çiçek eklenmiş kontrast rengi yoktur. Yukarıdaki benzersiz desenli aynadan bahsetmiyorum, bu görünümün güzelliğini ekleyin.

35. Klasik Curvy Stili

Ahşaptan yapılmış masa, tüm havayı benzer renk tonuyla senkronize eder. Masanın benzersiz süsleri ruh haline klasik bir hava katıyor.

36. Açık Kutu Giriş Masası

Bu kompakt, açık kutu benzeri giriş yolu masası, her iki tarafta çapraz desenli basittir. Bu tabloyu tamamlayan nod rawer var ama ruh halini hafifletmek için bazı aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

37. Parlak Ruh Hali Dekoru

Beyaz, kalabalık odanın daha geniş görünmesini sağlamak için her zaman harika bir numaradır. Pencerenin altındaki kompakt giriş masası, odayı düzgün yapmak için uyumludur.

38. Sonbahar Modu Giriş Yolu

Bu dekordaki sonbahar havası giriş yolunda uygulanmaya uygundur. Ahşap masa, masa lambası ve geniş ayna sonbahar vibe renklerinin benzer gölgesindedir.

39. Depolama Giriş Tablosu Fikirleri

Giriş masası da içine çok şey koymak için uyumludur. Ahşap malzeme, renk seçiminde sakin bir tonla odaya sıcaklık hissi katar.

40. Dramatik Sanat Cam Dekoru

Bu dekorun karanlık teması dramatik bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir. Görünüm modern tema evi için mükemmeldir. Cam giriş masası, dekoru tam olarak tamamlar.

Bir cevap yazın