Evinizde Yeni İçin 36 Duvar Fikirleri

Duvar Kağıdı Modelleri  – Kendi evinize sahip olmanın temel amacı, her köşeyi sizin idealiniz olarak görselleştirmektir. Her odayı istediğiniz gibi görselleştirmek için yapacak çok şey var. En iyi fikirlerden biri, bazı değişiklikler vermek için vurgu duvarı uygulamaktır.

  • keçeden bebek odası duvar süsleri,
  • iç dekorasyon duvar panelleri,
  • salon duvarında ayna dekorasyonu,
  • dekorasyon tuğla,
  • çiçek resmi duvar kağıdı,
  • duvar kagitlari siyah,
  • bahçe duvarı dekorları,

Vurgulu duvar ile oluşturup ifade edebiliyorsanız, evinizde artık boş duvar yok. Aksanı seçebilir ve yolunuzu yapabilirsiniz. Parlak bir renk ya da yapısal desen olsun, aslında keşfetmeniz için 30 farklı vurgu duvarı fikri vardır.

İlk adım atmosfere karar vermek, rahat veya dramatik hale getirmektir; kişiliğinize güvenebilirsiniz. Konuklarınızın evinize geldiklerinde ne deneyimlemelerini istediğinize de karar verebilirsiniz.

Bunu kolaylaştırmak için temel gölge kavramı ve mimarisine daha fazla dikkat edin. Hatta odayı canlandırmak için bazı fikirler bulmak için ruh hali panolarımızı kullanabilirsiniz.

1. Ahşap Bantlar Vurgu Duvar

Ahşap her zaman sıcak vibe ile ilişkilidir. Bunun odak noktası, bir grafik duvar mozaiği oluşturan kontrplak panellerine yapıştırılmış dilimlenmiş huş kutuplarının diskleridir. Hatta çanta veya konfeksiyon gibi eşyalarınızı asmak için kanca olarak kullanabilirsiniz.

2. İki Vurgu Duvar

Bu odayı daha ilginç ve canlı hale getirmek için, vurgu duvarını fark etmek için renkten yararlanmak harika bir fikirdir. Kesinlikle eğlenceli bir fikir.

3. Desen Vurgu Duvar

Duvar şablonunu uygulamanın en iyi yanı, zaten vurgu duvarınızı yeniden boyamanız gerekmeyebilmesidir. Değişiklik anahtardır. Bir odaya daha fazla vurgu rengi eklemek için stenciled stile renk eklemeniz yeterlidir. Bir duvarın şablonlanması en iyi fikirdir, çünkü sonuç dikkat çekicidir, ancak ezici veya abartıcı değildir.

4. Derin Mavi Vurgu Duvar

Bir vurgu duvarı, birçok seçenekle odanın atmosferini canlandırmayı amaçlamaktadır. İstediğiniz gibi farklı gölge veya desen deneyebilir ve deneyebilirsiniz. Sadece bu muhteşem vurgu duvarına, Dettaglio Interior dekorasyonunun yaptığı bir alana bakın. Geleneksel alana pop vibe ekleyerek derinliği ve ilgiyi haykırıyor.

5. Vurgu Duvarları Örnekleri

Bu yatak odası benzersiz görünüyor, ancak aynı zamanda başlık olarak da işlev gören geometrik duvarla büyüleyici. Yumuşak leylak yatak örtüsü, taupe renkli perdeler ve çarpıcı geometrik bitki rafları ile eklenen oda, ince bir şekilde tamamen dikkat çekiyor.

6. Benzersiz Duvar Boyası

Bu oturma odasına, pürüzlülük ve ticari ortamın ışığını hafifletmek için beton yapı eklenmiştir. Bu odayı ilgi çekici kılan şey, ahşap zemin ile soğuk duvar arasındaki zıt çekimdir.

7. Dünya Haritası Vurgu Duvarı

Dünya haritaları vurgulu duvar ile uygulamanız, odayı maceraperest gösterir. Dünyada macera yaşamanın havası, bu odayı daha rüya gibi görüyor, ancak gözleri büyülüyor.

8. Anlık Duvar Kağıdı

Sınırlı bütçeniz varsa, geçici duvar kağıdını da deneyebilirsiniz. Bazı insanlar bunu “kiracı duvar kağıdı” olarak adlandırır. Bilginiz için, bu ürün çıkarılabilir ve ayrıca macun veya su gerektirmez.

Zaten sıkıldığınızda veya yeni bir şey istediğinizde değiştirebilirsiniz. Geçici duvar kağıdı genellikle fuayede, bir kafa tahtasının arkasında ve ayrıca herhangi bir mimari özelliğe sahip olmayan bir odada kullanılır.

9. Renk Vurgu Duvar Fikirleri

Portakal her zaman neşe ve taşan enerji ile ilgilidir. Bu renk odayı canlandırmak için harika. Turuncu vurgu duvarı atmosferi daha canlı hale getirebilir. Bu oda bile çocukların favorisi olabilir.

10. Vurgu Duvar Tasarımları

Bir yağmur ormanı vurgu duvarı, odadaki doğal havayı aydınlatmak için harika bir fikirdir. Dinlenme zamanınız daha huzurlu olacaktır. Bu sadece tartan yatak gibi sarkan esir ışığı gibi diğer yönlerini tamamlar.

11. Taş Vurgu Duvar

Kaya vurgu duvarları odaya doğal bir hava verir. Bu seçenek oldukça süslüdür ve daha fazla bütçe gerektirir, ancak buna değer. Bu vurgu duvarının özel özelliği, doğrudan alçıpana yapışabilen ve sadece rutin bir demir testeresi kullanılarak kolayca azaltılabilen kompozit ultra hafif bir üründür.

Bu nedenle, taş duvarınızı kaplamalarla üretmeniz gereken özel bir alet yoktur.

12. DIY Şablonlu Vurgu Duvar

Geometrik hassas olmayan vurgu duvarı, odaya eğlenceli bir hava verir. Bu odalar daha benzersiz ama şık görünmesini sağlar. Bu tür aksanlar, çocuk yatak odaları, oturma odası veya hizmet odası için uygundur.

13. Vurgu Duvar Karosu

Cam karo vurgulu duvar yüzeyleri odanın atmosferinde dramatik bir değişiklik sağlar. Üstün bir görünüm için tüm duvarı çarpıcı cam zemine döşemeyi deneyebilirsiniz. Bu odanın görünümü, bir seramik karo vurgu duvarı içerdiğinden dikkat çekicidir.

14. Geometrik Yaşam Alanı

Bu, Rafine İç Mekanlardan bir oturma odasıdır. Bazı değişikliklere ince bir yol olarak duvara geometrik duvar kağıdı uygular. Sıcak deri kanepeye ve yüzyılın ortalarında modern büfeye iltifat olarak zarif bir mükemmellik.

15. Accent Duvar Yatak Odası

Bu odada duvarın odağı dokudır. Bu odanın ana renkleri dramatik bir hava veren siyah ve altındır. Siyah ve ayrıca altın duvar, odanın siyah ahşap zeminlerle uyumlu hale getirilmiş bir odak noktasıdır.

16. Kara tahta Vurgu Duvarı

Kara tahta duvar yüzeyleri uygulayarak nostaljik bir hava yaratabilirsiniz. Onlar çoğunlukla çocuklar tarafından sevilen en sevdiğim Accent Duvar Fikirlerinden biridir. Bu vurgu duvarına sahip olmanın yararı, mekan görünümünüzü şimdi ve sonra istediğiniz gibi değiştirebilmenizdir.

17. Ahşap Vurgu Duvar Fikirleri

Yatak odası ahşap palet fad ile rahat görünüyor. Bu, özellikle rustik dekor hala sizin MO ise, bu tür vurgu duvarının rakipsiz olduğu harika bir fikirdir. Ahşap palet, odaya derinlik, karakter, görsel ilgi ve sıcaklık gibi farklı unsurlar getirir.

18. Accent Duvar Oturma Odası

Burnham Style’ın oturma odası vurgu duvarı, ton üzerine tonlu bir desenin kontrast vurgular uygulamadan eşit derecede etkili olabileceğini gösterir. Bu oda duvarla aynı renkte boyanmış kalıplama bile kullandı. Donuk görünmüyor ama canlı ve dokusal bir etki veriyor.

19. Yıldız Deseni

Bu oda, bir ızgaraya gri vurgu duvarı ekleyerek ünlü desenleri çığlık atıyor. 2 asılı kamera ışığı ile birlikte, sadece ortasına ışıltı katıyorlar. Bunlar, birlikte çok iyi çalışan bir ayrım ile formüle edilmiş bir bölge oluşturur.

20. Siyah Vurgu Duvar

Renk vurgulu duvar, bir odaya dramatik bir hava katmanın en basit yoludur. Sadece parlak ve canlı bir gölge seçebilir ve bir duvarda kullanabilirsiniz. Bu duvar, güçlü unsuru ince bir şekilde vurgulayacaktır.

21. ev yapımı aksan duvar kağıdı

Bu stili yapmak için kalıcı kalemlere ve daha fazla çaba göstermeye istekli olmanız gerekir. Ancak, sonuç sadece buna değer. Ayrıca, kişiliğinizi getirebilir. Bu şekilde, gerçek duvar kağıdından daha ekonomik olduğu için kendi bütçenizi oluşturabilirsiniz.

22. Canlı Duvar Kağıdı Vurgu Duvar

Bu zaten canlı olan oturma odasına canlı, desenli vurgu duvarı eklenmiştir. Sadece odayı daha canlı hale getirir. Desenin ekstrüzyonunu azaltmak için, tik orta yüzyıl raf sistemi eklenmiştir.

23. Karatahta Karşılaştırması

Çağdaş pişirme alanı yapmak harika bir fikirdir. Bu süper parlak mavi duvar seramik karolarını İtalyan Fap Ceramiche şirketinden görebilirsiniz. Aslında kendi favori renginizi uygulayabilirsiniz, böylece daha kişisel görünür. Bu odanın cazibesi, kontrast ekleyen bir kara tahta boya şerididir.

24. Arı kovanı doku açılır

Bu oda her iki tarafa iki kolye ekleyerek basit görünüyor. Ancak, işlev duvarı stili burada odak noktasıdır. Koyu gri arı kovanı, tüm yönü birlikte karıştırmak için doku ekler. Dramatik ve cesur bir ortamda hepsini çok iyi harmanlıyorlar.

25. Instax Duvar Kağıdı

Bu denemek için en ilginç fikirlerden biri. Çoğumuz fotoğrafları tercih ettiğimiz için Instagram çekimlerinizin duvar kağıdını geliştirmek harika bir fikirdir. Bu, odanızın aynı zamanda eğlenceli, modern ve benzersiz görünmesini sağlar.

26. Duvar Resmi

Bu kavram basit ama harika bir sonuç veriyor. Duvar sahnesi gerçek ve büyüleyici görünüyor. Sanki duvara bakarak farklı bir duvara çekiliyormuşsunuz gibi. Bu basit bir kavram ama çekici. Ayrıca, kişiliğinizi daha fazla gösterebilir.

27. Şam Şablon Duvar Dekorasyonu

Evinizde bir oda şık görünmesini istiyorsanız, Damask duvar kağıdı ekleyebilirsiniz. Güzel deseni ve bol stili, odanızın zarif görünmesini sağlar.

Bu duvar kağıdı daha ekonomik olduğu için mükemmel bir seçimdir. DIY dekoruna giriyorsanız, Damask desenleri mükemmel bir seçimdir. Vurgu duvar yüzeyleriniz sadece Şam desenleri ekleyerek şık ve sofistike görünecek.

28. Daire Duvarı

İnsanlar yuvarlak ya da çemberin sonsuzluğun sembolü olduğunu söylüyor. Efsanenin yanı sıra, yuvarlak kavram da bu resimde görebildiğimiz gibi denemeye değer.

Yatak odası duvarı, yatağı işaretlemek ve daha ince şeyler görüntülemek için benzersiz bölgeler oluşturur. Geleneksel porselen tabaklar asılarak ek vurgular eklenir. Odayı daha işlevsel hale getirmek için açık dolap ve eşarp yüklü sandalye de vardır.

29. Akıllı Trim

Bu üç boyutlu bilgi, duvar resmine girmeyen sizin için harika bir fikirdir. Bu Yunan anahtar düzenine benzer bir hava verir.

30. Odak Özelliği

Şömine gibi bir odak özelliğine sahip bir oturma odasına vurgu duvarı eklemek zordur. Ancak, aksan duvar kağıdının farklı tonlarını eklemek odanın odak noktasını gizlemeden dinamiği ustaca değiştirebilir.

31. Çok Renkli Duvar Resmi

Duvar resmi her zaman gençlik ve eğlenceli olmakla ilgilidir. Odanızı daha canlı hale getirmek için Lucy Interior Design tarafından oluşturulan bu alanda olduğu gibi canlı, geometrik bir duvar resmi düşünebilirsiniz. Bu odadaki renk ve tasarım yoğunluğu birbirini gölgelemez.

32. Tatlı Tarak

Bu vurgu duvarı basit görünüyor ama aslında benzersiz. Vurgulu duvardaki ahşap rengi, tüm odaya doğru sıcaklık verir.

33. Tersane Aksan Duvarı

Bu odanın en iyi konsepti, kişisel beğenileri karşılamak için karartılmış düğümlü çam panolarıdır. Bununla birlikte, peekaboo boyasının tahtalar arasındaki etkisi, 3 boyutlu kırmızı çizgiler geliştirerek sahneyi çalar.

34. Duvar Boya Renkleri

Bu görünüm, atmosfere dostça bir ton vermek için kireç-ortamın uygulandığı Think Contemporary’den alınmıştır. Kireç havası ekleyerek, oda taze, canlı ve eğlenceli görünüyor.

35. Kumaş Kaplı

Bu yatak odası, unutulmaz bir vurgu duvarı üretmek için duvar kağıdı gibi bir şekilde kullanılan malzeme ile basit ama etkili bir şekilde çok büyüleyici görünüyor. Odadaki bu vurgu duvarı da yatak başı işlevi görebilir.

36. Sanat Sergisi

Atmosferin ince bir şekilde değişmesini sağlamak için, duvar yüzeylerinin geri kalanıyla aynı gölgeye sahip bir vurgu duvarı seçebilirsiniz. Duvarla yaptığınız etkiyi gösterir. Bu yöntem uygulanabilir. Ekrandan döşemeden tavana veya duvardan duvara genişleyebilirsiniz.

Vurgulu duvar yüzeylerinin amacı, ziyaretçilerin bir alana ilk girdiklerinden beri gördükleri şeydir. Atmosferi kurmak ve odanın tüm atmosferinin ruh halini ayarlamak için işlev görürler.

Mükemmel uyumu seçmek için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Ayrıntılı desenlere önemli sanat eserleri koyun. Seçim sizin seçiminiz.

Bir cevap yazın