Eviniz için mükemmel bir elektrikli süpürge: bir rehber

Evinizi temizlemek, bir kenara bırakamayacağınız bir iştir. Ve bunu en verimli şekilde nasıl yapmalı? Bir tane satın almayı düşünüyorsanız Elektrikli süpürge ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz, endişelenmeyin. Bosch olarak, eviniz ve aileniz için mükemmel bir elektrikli süpürge olduğundan eminiz. Ardından, aradığınız modeli bulmanız için size basit ve etkili bir rehber bırakıyoruz.

1. Filtrenin önemi.

Eğer arıyorsanız torbalı elektrikli süpürgeYalnızca tozu değil, aynı zamanda bakteri ve alerjenleri, alerjiye ve solunum problemlerine neden olabilecek kirleticileri de yok eden etkili bir filtreye sahip olanı seçmenizi tavsiye ederiz. Bunun için HEPA filtresi ve Biyonik filtre gibi alternatiflerimiz var.

  • HEPA filtresi: tozu hapseden yüksek verimli parçacıklardan oluşur ve havayı temizlerler elektrik süpürgesini dışarı atarak alerjenleri, bakterileri ve hatta tütün dumanını çevreye geri döndürmesini önler.

HEPA Vakum Filtresi

  • Filtro Biyonik: HEPA ile birlikte bu filtre mükemmel bir kombinasyondur. İlki havayı temizlerken % 99,95, evdeki kokuya neden olan molekülleri ortadan kaldırarak havanın kokusunu gidermenin ek avantajını sunar.

2. Yol dışı temizlik.

Yeni elektrikli süpürgenizin olmazsa olmaz özelliklerinden biri mi? çok yönlülük. Ya Kablosuz, çanta yok Ö çanta ile, elektrikli süpürgeniz size farklı amaçlar için yardımcı olmalı, farklı yüzeylerde etkili olmalı ve farklı kir ve toz türlerini gidermelidir.

Elektrikli süpürge modelleri vardır. farklı aksesuarlar ve nozullar evin farklı köşelerine ve yüzeylerine uyum sağlamak için. Bosch olarak, örneğin, hem halı hem de ahşabı temizlemeye olanak tanıyan ve böylece sürekli aksesuar değişimini önleyen fırçalarımız var.

Biyonik elektrikli süpürge filtresi

Köpeğiniz veya kediniz varsa, bizim ProAnimal elektrikli süpürge serisi Evcil hayvan tüylerini ve tüyleri gidermek için tasarlanmıştır ve tüm modeller, döşeme ve halıları güçlü bir şekilde temizleyebilir. Onlar bir .. sahip fırça daha iyi vuran özel,% 30 * daha hızlı emiş.

Mutfaktaki küçük alanları veya küçük pisliği temizlemek için el tipi elektrikli süpürgeler Mükemmeller. Güçlü, rahat ve basit, yatakları ve hatta jaluzileri temizlemek için farklı nozullar da kullanabilirsiniz.

3. Güç ve sessizlik uyumludur.

Geç saatlere kadar çalışırsanız ve sadece günün geç saatlerinde temizlik yapabiliyorsanız, uyanmak istemediğiniz çocuklarınız varsa veya sadece sessiz bir ortamın tadını çıkarmak istiyorsanız, sizin için elektrikli süpürgemiz var.

Eviniz için mükemmel elektrikli süpürge - Kılavuz

bizim Relaxx’x Ultimate ProSilence torbasız elektrikli süpürge Sessiz hava çıkışına, sessiz motora ve üçlü akustik yalıtıma sahiptir. Ürettiği ses 66 dB, Bosch’un en sessiz modeli. SilenceSound sistemi, her parçanın optimizasyonuna dayanır, böylece bütün çok gizli tutulur.

4. Daha uzun ömür.

Eksik olamayacak bir şey, cihazınızın dayanıklılığı ve direncidir. Bunun için elektrikli süpürgelerimiz farklı testler satışa çıkmadan önce.

Aralarında direnci 500 km’de test edilir, kablosu 6000 defa geri çekilir ve güç düğmesine 45.000 defa basılır.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, bir elektrikli süpürge satın almayı çocuk oyuncağı haline getirmenize yardımcı olmayı umuyoruz.

* IEC 60312-1’e göre halıda emiş gücü, turbo fırçalı silindirik vakuma kıyasla.

Yazar hakkında

'src =