Evin her alanı nasıl vakumlanır

Yüzünüz ve vücudunuz için aynı nemlendiriciyi kullanıyor musunuz? Kesinlikle hayır. Her bir parçanızın farklı ihtiyaçları var. Aynı şey evinizde de olur. Her oda, her bir mobilya parçası, her kat… kendi bakımını gerektirir. Onları yeterince şımartıyor musun?

Toz, farkı yaratan ve bir evi yuva yapan detaydır. İlk bakışta algılanmasa da konu rahatlık olduğunda belirleyicidir. Bu nedenle sadece odayı süpürmeye ve geri kalanını unutmaya odaklanmak uygun değildir. Ayrıntılara da önem verirseniz, ne olduğunu öğrenin Elektrikli süpürge evin her yerine bağlı olarak ihtiyacınız var.

Bütün ev maratonu

Haftada sadece bir gün tüm evi süpürmek için ayıranlardan biriyseniz, rahatlığa ve güce ihtiyacınız var. Dans partneriniz olacak Athlet dik elektrikli süpürgemiz. Kablosu yoktur, böylece bir odadan diğerine serbestçe ve hızlı bir şekilde, en fazla bir süre fişini çekip tekrar takmak zorunda kalmadan hareket edebilirsiniz. 60 dakika. Ek olarak, tek geçişte geleneksel bir elektrikli süpürge gibi herhangi bir yüzeyi vakumlar. Ve ihtiyacınız olan tek şey pencerenin, kanepenin veya yatağın kılavuzlarını süpürmekse, aksesuar çantası Atletler en iyi müttefikleriniz olacak. Derz veya döşeme başlığı sayesinde evinizin tüm yüzeylerini süpürebilirsiniz.

Bosch elektrikli süpürge

Torbasızdır ve SensorBagless teknolojisi, hava akımı mükemmel sonuçlar için ideal. Yatay konumda da süpürme yapabildiği için mobilyaların altındaki alan bile size dayanacak hiçbir şey olmayacaktır.

Odalar her zaman hazır

Her odada daha fazla zaman geçirmeyi mi tercih edersiniz? Her gün onları süpürmeyi seviyorsanız, kendinizi doyurmamaya çalışmalısınız. Relaxx’x Torbasız Vakumumuz sistemi içerdiği için bunun için tasarlanmıştır SilenceSound, gürültü seviyesini azaltmaktan sorumludur.

Elektrikli süpürge

Vakumlama yaparken müzik dinlerseniz, sessizliğin asıl amacınız olmadığı açıktır. İle odalarınızı mükemmel bırakın torbalı elektrikli süpürgemizile süper verimli toz toplama sağlar daha düşük enerji tüketimi– Günlük kullanım için harika. Ek olarak, yatakları temizlemek için bir başlık içeren bir dizi aksesuara sahiptir.

Bosch elektrikli süpürge

O tertemiz mutfak

Mutfak köşelerle dolu ve kir kaynakları çoğalıyor: tezgah, masa, yardımcı araba, duvar, zemin … İstersen pişirmek, lekelerden kurtarılmış köşe olmadığını doğrulamış olacaksınız.

Elektrikli süpürge

Her şeye nasıl gidebileceğini biliyor musun? Readyy’y elektrikli süpürgemiz bir 2’si 1 arada durumu hareket ettirmek ve kontrol etmek için mükemmel. Masanın üzerine süt döküldü mü? el süpürgesi hızla düzeltir. Pirinç yere mi düştü? Al dikey vakum eğilmemek için: Sırtınıza bakmak için ışık.

Banyodan çıkmak istemezsin

O küçük su birikintileri, parfüm, krem, makyaj … ile bunlardan çok çabuk kurtulabilirsiniz. el tipi elektrikli süpürgemiz. Hem katıları hem de sıvıları emer ve aynı zamanda kompakt ve hafiftir. Banyo dolabında sorunsuz saklayabilirsiniz.

El tipi elektrikli süpürge

Evet, teras ve garaj onlar da eve aittir. Onları kirden uzak tutun. Atlet elektrikli süpürge. Kablo olmaması sayesinde sorunsuz hareket ettirebilirsiniz. Artık arkadaşlarınızla evde bir turist ziyareti düzenleyebilirsiniz 🙂

Yazar hakkında

'src =