Evi toplu tutmanın püf noktaları

Ev geliştirme web siteleri ve çevrimiçi ipuçlarıyla sizi kesinlikle bunaltabilir. Stresi azaltmak için atabileceğiniz birkaç adım var ve ev geliştirme projesi iyi gidiyor.

Bir tatbikat belki de herhangi bir ev tadilatı çalışması için ihtiyaç duyacağınız en önemli araçtır. İyi bir matkap, vidaları takarken size çok fazla esneklik sağlayabilir.

Garajınızı düzenlemek için şeffaf plastik kutular kullanın. Bu kutuları etiketleyin ve istifleyin. Bu, haşereleri eşyalarınızdan uzak tutarken garajınızı temizlemenin ucuz bir yoludur.

Temiz tutmak için klozetinizi dezenfekte etmek için çamaşır suyu kullanın. Koku istenmese de, toksik kimyasalın mikropları öldürdüğünden ve size parlak, temiz bir tuvalet bıraktığından emin olabilirsiniz. Kokunun rahatsız edici olduğundan emin olmak için kokulu çamaşır suyu da kullanabilirsin.

Çok fazla para harcamadan uyarı mutfak aletlerinin görünümünü tazelemek kolaydır. Buzdolabınızın tarzı hala iyi çalışıyor mu? Paslanmaz çeliğin olduğu yerde olmasını sever misiniz? Cihaz sprey boyası çeşitli cihazlarda hızlı bir şekilde mevcuttur. Bu, mutfağınızın hissini en fazla bir gün içinde önemli ölçüde artırabilir.

Ev geliştirme projeleri yaparken güvenlik bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Üzerinde çalıştığınız herhangi bir projede belirli bir risk seviyesi vardır, bu nedenle tüm elektrikli aletler talimatlarını dikkatlice okuyun ve gerekirse mağaza görevlilerinden yardım isteyin.

Elektrikli bir şey üzerinde her çalıştığınızda güç devresini kapattığınızdan emin olun. Gücün kesilmemesi ve canlı kablolara dokunulmaması ciddi yaralanmalara veya ölüme neden olabilir.

Bodrumlarda nadiren doğal ışık yolu azdır. Bodrumunuzun kullanılabilir olduğu yapay aydınlatmayı planladığınızdan emin olun. Dışarıdan zeminin üstüne çıkan bazı bodrum duvarları. Davayı iyileştirmek için pencereler koyabilirsiniz.

Evinizle alakası olmayan ve hatta onunla çatışan peyzaj çalışmaları zaman ve para kaybı olurken, çatışmalı peyzaj düzenlemesi evinizin toplam değerini gerçekten düşürebilir.

Tuğla içeren bir ev geliştirme projesinde, fazladan tuğla satın almak çok akıllıca bir yatırımdır. İleride yapılacak onarımlar veya eklemeler için daha sonraki bir tarihte eşleşen parçaları bulmak çok zor olabilir. Tuğla stilleri sık sık değişebilir.

Yeniden cilalayarak görünüm ve hissi geliştirebilirsiniz. Taze bir sır, banyonuzun yeni görünmesine yardımcı olacaktır. Banyo zeminlerinizi veya armatürlerinizi değiştirmek maliyetli olsa da, banyolar çok daha ucuz bir fiyata camlanabilir. Bu, çok fazla harcamadan evinizi büyütmek için camı mükemmel bir seçim haline getirir.

Malzemeyi toplu olarak satın alırsanız paradan tasarruf edebilirsiniz. Pek çok yerin teslim süreleri uzundur.

Çimlerin büyümeyeceği sivilceli bir çim alanınız var mı? Bahçenizi yapmak için çim tohumu satın alın. Çim, bir evin görünümünü gerçekten mahvedebilir. Çimlerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlayın.

Bir banyoyu yeniden şekillendirirken küçük düşünün. Aynayı, tuvalet kağıdı tutucularını, aynayı ve havlu çubuklarını değiştirin. Eşyaları gerçekten güzelleştirmek için biraz taze boya ekleyin. Banyonuz, cüzdanınızda bir çukur bırakmadan yeni gibi görünecek.

Pencere pansumanlarını değiştirerek herhangi bir odaya kolayca yeni bir görünüm kazandırın. Hatta isterseniz farklı mevsimler için farklı perdeler de alabilirsiniz.

Asla ev geliştirme projenizi küçümseyerek başlamak istememelisiniz, bu, problemlerle daha verimli bir şekilde başa çıkmanızı sağlayacaktır.

Pek çok ev gördünüz ve “Yeterli banyo yok!” ve geçti mi? Bir evin gerçek değeri kesinlikle kaç banyosu olduğundan etkilenir. Banyolara eklemek, evinizin finansal değerini gerçekten artırabilir.

Evinizdeki eski dış cepheyi sıva ile değiştirmeyi düşünüyorsanız, kurulum ve bakım maliyetini anladığınızdan emin olun. Alçı kullanmayı planlıyorsanız, çok para yatırmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Güvertenizde kullanabileceğiniz birkaç leke var.

Parlak renkli çiçekler dikmek, konutunuzun dış cephesini yapmanın bir yoludur. Farklı mevsimlere uygun bir şey seçin. Dahası, çitlerinizi ve çalılarınızı düzeltin ve çimlerinizi biçilmiş ve bakımlı tutun. Sadece biraz daha fazla çaba, evinizin görünümünü gerçekten iyileştirebilir.

Önce düz boyadan iki kat sürün, ardından benzersiz tasarımlarda parlak boya üzerine şablonlayın. Boyadan yansıyan ışık, benzersiz bir görsel ilgi katar.

Evinize bazı büyük itirazlar için iyi çaba gösterin. Ayrıca güzel çalılar dikmek isteyebilirsiniz.Duvarlarınızın ve çatınızın dışını elektrikle yıkayın. Pencerelerin gıcırtılı temiz olduğundan emin olun. Tüm bunlar, birisi başlangıçta evinizi gördüğünde iyi bir izlenim bırakabilir.

Ev geliştirme projenizin ödeme koşullarını düzenlemek için yüklenicinizle bir araya geldiğinizde, ödemeler için geçen süreye değil, tamamlanan işe göre bir anlaşma yapın. Bu, onu yapması için kiraladığınız işi tamamlamıyorsa, yükleniciyle olan sözleşmeyi size verecektir.

Ev geliştirme projeleri, özellikle evinizde yapıldığında daha değerli hale gelir. Pozitif kalarak ve eğlenerek daha çok eğlenin.

Harika ev geliştirme projeleri harika fikirlerle başlar. Eğer vizyon sahibi değilseniz, yardımcı olması için bir iç tasarımcıya danışın. Bu insanlar nasıl renk ve benzersiz koyacaklarını biliyorlar.

Banyonuzu yeniden şekillendirirken, küveti yenilemeyi veya değiştirmeyi düşünün. Küvetiniz porselenle kaplanmışsa, yeniden cilalanması için birçok yer vardır. Bu şirketler ayrıca küvetinizin etrafındaki eski banyo karolarını yeniler ve çıkarmak zorunda kalmazlar. Su hasarı bulmadıkça değiştirmeye bakmanıza gerek yoktur.

Kendi evinizde çalışmak faydalı ve eğlenceli olabilir. Bununla birlikte, baştan sona bir plan oluşturmanıza yardımcı olacak burada öğrendiğiniz ipuçları gibi mümkün olan en iyi bilgilere sahipseniz idealdir. Bu, aksi takdirde ortaya çıkabilecek hataları en aza indirecektir.

Bu Harika İpuçları ile Ev Geliştirme Kolay

Evinizi İyileştirmenin Temelleri

Bir cevap yazın