Evet, evde egzersiz yaptıktan sonra iyi bir sallamayı hak ediyorsunuz. Bosch ile yapın!

Bugünlerde evde egzersiz mi yapıyorsun? Bu önemlidir çünkü espor vücudunuzu formda tutmanıza yardımcı olur ve ayrıca aklın. Daha ileri, stresi serbest bırakacaksın ve çok daha iyi hissedeceksinr oturumu bitirdiğinizde. Hepsi avantajdır!

İdeal olarak, üretmelisiniz sizi aktif tutan bir spor rutini. Bunun için çok fazla alana veya hayal gücüne ihtiyacınız yok, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var! Kendinizi spor yapmaya adamak için günde birkaç dakika ayırın, her zaman aynı yerde, böylece vücudunuz alışkanlıklar yaratır. Daha ileri, Efordan sonra iyileşme de çok önemlidir ve onu teşvik etmek için iyi bir sarsıntıdan daha iyi bir şey yoktur..

Egzersiz bittiğinde vücudunuzun sıvıları geri kazanması gerekir, ayrıca kaslarınızın yaralanmalarını önlemeye yardımcı olan potasyum gibi besinlerin özelliklerinden yararlanır. Bir shake size bunların hepsini verir ve sıvı olduğu için vücudunuz özelliklerini daha çabuk emer..

Detaylandırılması için özel bir şey satın almanıza gerek yok çünkü meyveler, sebzeler veya tahıllar gibi doğal maddeler, ve bir İyi karıştırıcı kendi ev yapımı smoothielerinizi yapabilirsiniz.

Bunları hazırlamak çok kolay ve işleri sizin için daha da kolaylaştırmak için size bizim batidoras VitaStyle Mixx2Go, hangisiyle shake’inizi doğrudan kabın içinde hazırlayabilirsiniz içinde alacaksın. Yani sahip olacaksın temizlenecek daha az şey ve ek olarak şişeyi de alabilirsin oturma odasına, terasa veya egzersiz yaptığınız yere: Sporu bitirir bitirmez sarsıntının tadını çıkaracaksın!

VitaStyle Mixx2Go cam karıştırıcılar tek kişilik dozları hazırlamak için mükemmeldir: 600 ml kristal kavanoz sıcaklık değişikliklerine dayanabilir ve bir 500 ml Tritan plastik kap, kapağında dağıtıcı bulunan, hazırlığı doğrudan hazırlayıp istediğiniz yere götürebileceğiniz.

İşinizi kolaylaştıran iki hızları var. Ayrıca onun kıyıcı aksesuarı, standart olarak dahildir bu model epesto gibi soslar yapmak veya az miktarda kuruyemiş veya sebze işlemek için idealdir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik bıçakları, sert malzemeleri göz açıp kapayıncaya kadar mükemmel bir şekilde öğütür.

Daha fazla konfor ister misin? VitaStyle Mixx2Go ürünümüz bunları temizlerken de sunar, çünkü tüm aksesuarlarını bulaşık makinesine koyabilirsiniz.

Artık biliyorsun Her yere götürebileceğiniz lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı olacak mikserler, tariflerden bahsedelim!

Karıştırmak istediğiniz kadar meyve ve malzeme var, ancak İstediğiniz şey egzersizden sonra iyi bir iyileşme ise, size bir temel öneriyoruz: muz. Bu bir besindir enerjiyi yeniden kazanmak için mükemmel gibi yüksek potasyum içeriği kas kramplarını ve yorgunluğunu önlemeye yardımcı olur. Böylece bir sonraki seansınız için zirvede olacaksınız!

Vücudunuzu yeniden nemlendirmek için portakal, karpuz, süt veya çilek ile karıştırabilir ve hatta daha fazla lezzet istiyorsanız biraz kakao, bal veya tarçın ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey protein ise, aynı zamanda önemli bir lif kaynağı olan shake’larınıza soya veya yulaf sütü eklemeyi deneyin..

İstediğiniz besin özelliklerine sahip shake’ler oluşturabilirsiniz, çünkü her zaman eklediğiniz bileşenlere sahip olacaktır. İmkanlar sonsuzdur, ve İlhama ihtiyacınız varsa, önerdiğimiz tariflere bir göz atın buraya.

Detoks shake tarifleri

Enerjiyi geri kazanmanın yanı sıra sallama önerisi, egzersizden sonra vücudu arındırmaya yardımcı olan sarsıntılardır. detoks spordan sonra karaciğerinizi ve böbreklerinizi vücuttaki sıvıları ve toksinleri boşaltmaya “teşvik eden”.

Bir kez daha, shake’inizin detoks özellikleri, onu hazırladığınız malzemelere bağlı olacaktır. Ananas, limon, karpuz veya elma gibi idrar söktürücü meyveler öneririz; veya ıspanak, kereviz veya domates gibi sebzeler.

İçinde yemek kitabımız veya sahip olduğunuz beslenmeye adanmış web sitelerinde En çok sevdiğiniz ve vücudunuzu arındırmanıza yardımcı olacak shake hazırlayabilmeniz için farklı malzemeleri birleştiren birçok örnek.

Anlıyorsun, a VitaStyle Mixx2Go blender, evde egzersiz yaparken mükemmel arkadaşınızdır. Çok yönlü olduğunu göreceksiniz, öyle ki spor salonuna döndüğünüzde, işe ya da sadece yürüyüşe çıktığınızda, shake’lerinizi doğrudan şişesinde hazırlamak ve ihtiyaç duyduğunuz her yere yanınızda götürmek için kullanabilirsiniz. Bosch olarak sizinle birlikte hareket etmek istiyoruz!

Yazar hakkında

'src =