Evet, davlumbazınız evde çok daha iyi olmanıza da yardımcı olabilir

Mutfağınızdaki davlumbazın her zaman sahip olmanız gereken harika bir müttefik olduğunu biliyor muydunuz? Evindeki havayı temizliyorum, bakteri ve alerjen içermiyor mu? Pişirirken oluşan havadan kaynaklanan kötü kokuları ve kiri ortadan kaldırmak için ne amaçla kullanırsanız kullanın, davlumbazı doğru ve düzenli kullanmak size yardımcı olacaktır. daha iyi nefes al. Nasıl olduğunu bilmek ister misin?

Yüksek verimli polen önleyici filtreler

Alerjik kişiler solunum güçlüğü en çok yaşayan gruplardan biridir ve bu nedenle evlerinde en çok temiz, bakteri ve alerjen içermeyen havaya ihtiyaç duyarlar.

İspanyol Allergoloji ve Klinik İmmünoloji Derneği’ne göre, İspanya’da yaklaşık 8 milyon insan var polene alerjisi. Bunlardan biriyseniz, Bosch’tan size yardımcı olabiliriz, çünkü bir davlumbaz polenle savaşmanıza yardımcı olabilir ve dahası bahar gibi, evi havalandırırken polenin evinize sızması neredeyse kaçınılmazdır. .

Alerjisi olan kişiler daha düşük alerjen yükü aspiratörün minimum güçte kullanılması. Bunun için bizden birine sahip olmanız tavsiye edilir. polen filtreli davlumbazlar, yeni bir yüksek verimli anti-polen devridaim sistemi içeren.

Diğer yandan, davlumbazlar için aktif karbon filtreleri Havanın devridaiminde kullanılanlar için kullanılan Bosch ürünleri, polifenollerle yapılan biyofonksiyonel kaplamalı üçüncü katmanı da içeriyor. Polifenoller bitkilerde bulunan, iltihap önleyici etkilere sahip olan ve polende bulunan alerjenleri emebilen doğal maddelerdir.

Bu tip filtre sayesinde sadece gürültüyü azaltmak değil, aynı zamanda % 90 daha fazla kötü koku tutar ve ayrıca havada bulunan polen parçacıkları daha etkili bir şekilde uzaklaştırılır. Diğer yandan bu, davlumbaz performansının daha fazla optimizasyonunu ve artan hava temizleme.

Aralıklarla hava yenilemenin faydaları

Mutfağımızdaki havayı alerjen ve bakterilerden temizlemek için şiddetle tavsiye edilen bir diğer seçenek de periyodik olarak yenilemektir. Tatiller veya hafta sonları gibi evde daha fazla insanın bulunduğu dönemlerde, ortam genellikle yüklenir ve bu sağlığa zararlıdır.

Bu nedenle davlumbaz, havanın her zaman mümkün olduğu kadar temiz olması için kullanılabilir. Bazı Bosch aspiratör davlumbazları, havanın belirli aralıklarla yenilenmesi ve kalan kokuların düzenli olarak ortadan kaldırılması için bunları programlamanıza olanak tanır.

Bu, örneğin, aşağıdakileri içeren davlumbazlarla elde edilebilir. Bosch Mükemmel Hava Sensörü. Sadece etkinleştirerek Otomatik mod davlumbaz, emme gücünü otomatik olarak her zaman tespit edilen havanın miktarına ve kalitesine göre düzenleyecektir.

Bu sensör motor çıkışında bulunur ve gücünü kademeli olarak ayarlayarak havadaki organik bileşenleri ölçer. Ve herhangi bir duman veya koku tespit etmeden 10 dakika geçerse otomatik olarak kapanır.

Davlumbazınızı seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Bazen evimiz için en uygun davlumbazı seçmek kolay değildir, çünkü bu her ailenin ihtiyacına bağlı olacaktır. İşte bu nedenle Bosch olarak bizler hizmetinize sunuyoruz Bell Danışma Satış Öncesi Servis.

Bu hizmet ile size en uygun davlumbazı seçmenize ve en yüksek verimliliği ve etkinliği elde etmeniz için kurmanıza yardımcı olacağız. Sorgunuzu (hangi kuruluma ihtiyacınız var, her mutfak için minimum hangi ekstraksiyon kapasitesi, ne tür borulara ihtiyaç var …) danışmalar.campanas@bshg.com’a 976305 713 numaralı telefonu arayarak veya bize bırakarak bu hizmetle iletişime geçebilirsiniz. sosyal ağlarımızda mesaj. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =