Evde iyi hijyen için cihazlar

Evde kendimizi güvende ve güvende hissetmeyi severiz. Bu yüzden temizlik tam konforun tadını çıkarmak önemli bir faktördür. Çarşafların ve havluların tamamen sterilize edilmesi, sonunda alerjiye neden olan toz olmaması veya bulaşıkların her zaman yeni görünmesi, evimizden istediğimiz şeylerden bazıları. Ve bunun için hiçbir şey Bosch cihazlarıelde etmek için en iyi özellik ve teknolojiyle donatılmış hijyenik sonuçlar ne arıyorsun.

Çamaşır makineniz mikroplara karşı dayanıklı, giysilere ve cilde karşı hassastır.

Giysilerimiz her gün temas halinde olduğu her şeyi alır, hatta emer. Bu nedenle hijyenik açıdan temiz tutmak bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle, bizim çamaşır makineleri Giysilerin titizlikle temizlenmesini sağlayan çok çeşitli yıkama programları sunarlar.

çamaşır makinesi-Bosch

Bazen temizlik yeterli olmaz.

elektrikli süpürge-Bosch

Temizlik her zaman hijyen anlamına gelmez, bu da çocuklar, yaşlılar ve alerjik rahatsızlığı olanlar için büyük bir sorun olabilir.

bizim Elektrikli süpürge ProHijenik sistem ile UltraAllergy akarlara, küf sporlarına, polenlere ve diğer alerjenlere karşı üçlü koruma sağlar. Bizim rafine filtre teknolojisi – toz torbası PowerProtect hijyenik conta ile – en iyi emiş sonuçlarını elde etmek için maksimum enerji verimliliği, bu süreçte odaya hiçbir alerjenin geri gönderilmemesini sağlamak. Bu nedenle, bu teknoloji en yüksek hijyen standartlarına sahip olanlar için mükemmeldir ve evinizi ve ailenizi korumanıza yardımcı olur.

Görünmez bile olsa her türlü kiri temizler.

bulaşık makinesi bosch

Ebeveynler her zaman çocuklarının güvenliğini ve sağlığını göz önünde bulundururlar. Sonuçta şişeler, kaseler ve tabakların istisnasız mükemmel bir şekilde sterilize edilmesi gerekir. bulaşık makinesi İşlevli Bosch HygienePlus Bosch’tan maksimum hijyen ve güvenlik elde etmenize yardımcı olur. Bu, durulama sırasında sıcaklığı yaklaşık 10 dakika süreyle 70 ° C’ye çıkarır. Bu sayede en yüksek dezenfeksiyon seviyelerine ulaşılır. Bu nedenle alerjisi olanlar için de idealdir.

Evde rahat nefes alması için Bosch cihazlarınızın performansına güvenin.

* Soğuk Karma yıkama programında bakteriyofaj MS2 ile E.Coli, C. albicans, S. enterérica, A. brasiliensis, S. aureus ve önerilen doza göre sıvı deterjan ile% 99.99’a varan azalma 4 kg yük araştırması 29 Temmuz 2015 tarihli MB 7623/15, wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH tarafından yürütülmüştür ve BSH Hausgeräte GmbH tarafından yaptırılmıştır.

Yazar hakkında

'src =