Evde bebeğiniz için en iyi bakım

Henüz dünyaya geldi ve onu bir anlığına yalnız bırakmayı düşünmüyorsunuz. Korumak gibisi yok anne ve bir baba onun hakkında oğul, ama aşk hissine ek olarak, ona en üst düzeyde davranmanın neden bu kadar önemli olduğuna dair bilimsel nedenler var. dikkat et.

Bebek doğduğunda, steril bir ortamda yaşamaktan çok miktarda agresif ve yabancı madde ve mikroorganizmanın bulunduğu bir yere geçer. Ve tüm bunlar bir bağışıklık sistemi henüz onlarla savaşacak kadar oluşmamış. Bu şekilde gerekli Dikkat bebekle temas halinde olan her şeyle: giysiler, çarşaflar, havlular, şişeler vb. Bebeğinizi evden nasıl koruyabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Okumaya devam et.

Tekstil nasıl yıkanır.

Bebeğin cildi çok hassastır ve neredeyse her türlü sürtünme tahrişe veya AlerjilerBu nedenle giydiğiniz kıyafetlerin olası tehditlerden arındırılmış olması çok önemlidir. Nasıl yıkaman gerektiğini biliyor musun?

Çamaşır

Öncelikle giysilerini yıkamanızı tavsiye ederiz. ayrı ayrı ve kullanıyorsun özel deterjan hassas ciltler için. Çamaşır makinesine koyduğunuzda, bir hassas program sende çamaşır makinesi.

Öte yandan, çok fazla deterjan kullanmamak veya yetersiz kalmamak özellikle önemlidir. İlk durumda bebeği tahriş eden kalıntılar olabilir ve ikincisinde kir bırakmayı tamamlamaz. Ölçümü doğru yapmak karmaşıktır, bu nedenle i-DOS yıkayıcılar biliyorum otodosifikan böylece gerekli miktar her zaman kullanılır.

Havlu ve çarşaflar Bunları evdeki diğer çamaşırlardan da ayırmalısınız. Yine hassas bir program seçebilirsiniz. Elbette bunları kurutucuda bir araya koymayın. Çarşafların kumaşı daha incedir ve daha hızlı kurur, bu nedenle olması gerekenden daha uzun süre ısıya maruz kalır. İçinde kurutucularımız hatta seçebilirsin özel program Havlular.

Bosch çamaşır makinesi

Ve elbette şunları da yapabilirsiniz doldurulmuş hayvanları yıka! Programı seçin Pamuk ve yeni gibi olacak. Kurutma söz konusu olduğunda, narin giysiler için sepet Diğer kıyafetlere takılmaması için harika. Öte yandan, Kırlent yastık ile temas halinde olanları programı seçerek çamaşır makinesine koyabilirsiniz. Tüyler.

VE ütülemeyi unutma. Bebeğinize giydiğiniz giysilerin tamamen dezenfekte olduğundan emin olmak istiyorsanız, ütüleme işlemi şarttır. Sakin kalmak ister misin? Plakalarımızdan biri ortadan kaldırabilir % 99,9 kumaşın tüm katmanlarına nüfuz eden buhar patlamaları sayesinde bakterilerden.

Çocukların mutfak eşyaları nasıl yıkanır.

Bebeğin hayatının ilk altı ayında bebeklerin tamamen bakterilerden arındırılması çok önemlidir. biberonlar ve emzikler. Bazen kalan artık süt enfeksiyonlara yol açabilir.

Bulaşık makinelerimiz Bakteri ve mikropları öldürmek için döngü sırasında son durulamada sıcaklığı artıran Hygiene Plus işlevini içerirler.

Bosch bulaşık makinesi

Tabak, çatal bıçak takımı ve bardaklar için kullanılan aletlerin çoğu plastik. Biri daha dayanıklı malzemeler var, bu yüzden onu yıkamak daha zor. Endişelenme! İşlevi seçerseniz Ekstra kuru Bosch bulaşık makineleri nihayet dolapta saklanmaya hazır. Ayrıca durulama aşamasında, herhangi bir kirin yok olmasını sağlayan yüksek bir sıcaklık uygulanır.

Tozsuz bir zemin.

Henüz kollarınızdan kıpırdamıyor olabilir, ancak bağımsız olmayı ve başlamayı istemesi uzun sürmez kapı. Burada önlem, yeni doğmuş bir bebeğin doğduğu zamanki kadar aşırı olmamalıdır, çünkü çocuk etrafımızı saran normal bakterilerle herhangi bir temastan mahrum kalırsa, bağışıklık sistemi zayıflar ve alerji ortaya çıkabilir.

Yine de temiz ve tozsuz bir zemin sağlamak önemlidir. Aspire Haftada 1 ila 2 kez ev ideal olacaktır.

Dünyaya hoşgeldin!

Yazar hakkında

'src =