Evcil hayvan tüylerini temizlemek için püf noktaları

Bir evcil hayvan sahibi olmak bize verebilir büyük sevinçlerama aynı zamanda ev temizliği söz konusu olduğunda bir sıkıntı da olabilir. Karşı mücadele Kanepelerdeki tüyler, yataklar, kilim ve bizim Kendi bezi Zor, ancak yapabilecek bazı hileler var evcil hayvan tüylerini temizlememize yardım et. Bunlar senin olacak en iyi silahlar:

Epilasyon fırçası

Evde asla sarf malzemesi bitmesin! Çok farklı türleri vardır: tek kullanımlık yapışkan kağıtlı rulolar, saçı sürükleyen kıvrımlı veya kauçuk kıllı fırçalar, yıkayabileceğiniz ve yeniden kullanabileceğiniz yapışkan rulolar … Evcil hayvan tüylerini temizlemek için mükemmel hızlı ve verimli evden çıkıp gömleğinizin saçlarla dolu olduğunu keşfedeceğiniz zaman.

Tüy bırakmayan fırça

Kadife fırça

Genellikle kırmızıdırlar ve ikisini de ortadan kaldırmaya yararlar toz veya diğer kir gibi saç dokulara yapışır. Bunları ıslak ve kuru kullanabilirsiniz.

Tüy bırakmayan fırça

Özel bir fırçanız yoksa alışkın olanlardan birini kullanabilirsiniz. ayakkabıları temizle. Çok güzel bir numara, onu örtmek ince çorap artık temizlemek istediğiniz yüzeyin üzerinden geçirmeden takmadığınız.

Fırça

Lastik eldivenler

Bulaşıkları yıkamak için kullanılan tipik eldiven aynı zamanda iyi bir saç çıkarıcıdır. Bulaşıklar için kullanmadığınız bir tanesini alın ve nemlendirin, elinizi yüzeyin üzerinden geçirin, saçlar yapışacaktır. Fırça kadar temiz bir yöntem değil ama seni beladan kurtarabilir evcil hayvan tüylerini temizlerken.

Eldivenler

Mopa

Zemin çok kirli olmadığında ve sadece ihtiyacınız olduğunda çok iyi gidiyor ahtapot veya saçtan bir şey çıkarmak. Daha da iyi çalışır kumaş tozu yakalar tek kullanımlık.

Paspas tozu yakalıyor

Zemin ve halılardaki saçlara karşı en iyi müttefiktir ve her köşeye ulaşır. Süpürgeden çok daha etkilidir, özellikle alerjin var. Ayrıca, bazı modeller evcil hayvan tüylerini temizlemek, çünkü toplama için özel fırçaları var. Bu modeli bulabilirsin mağazamızda olağanüstü bir fiyata.

Zoo'o elektrikli süpürge

Yazar hakkında

'src =