Evcil hayvan tüylerinden kurtulmak için 6 pratik ipucu

İspanyol hanelerinin neredeyse% 50’sinde * ailenin bir üyesi daha var: çoğu durumda bir köpek veya kedi olan bir evcil hayvan. Onlardan biri misin?

evcil hayvan kılı

Bu sizin durumunuzsa, evcil hayvan tüylerini nasıl bitireceğiniz konusunda kesinlikle endişeleniyorsunuz. Evin her yerinde saç bulmaktan bıktınız ve kesin çözümü henüz bulamadınız. Bu 6 pratik ipucu kılavuzu ile tüm tüyleri hızlı, verimli ve çok rahat bir şekilde bitirebileceksiniz.

Evi her gün süpür veya süpür

Uzmanların tavsiyesi, tek bir saça sahip olmak istemiyorsanız her gün veya en fazla iki günde bir zemini temizlemenizdir.

Bunun için birkaç seçeneğiniz var, en etkili olanı Yerleri süpürmek için tüm evcil hayvan tüylerini yakala çünkü elektrikli süpürgeler tek bir tüy bırakmaz.

Evde elektrikli süpürge yoksa bizim tavsiyemiz tüm kiri oda oda toplayıp sonuna kadar biriktirmemenizdir. Bu durumda ve daha iyi temizlik için lekeleri, akarları ve bakterileri temizlemek için zemini fırçalamanız da tavsiye edilir.

Evcil hayvanın boşluğuna güvenin

Evcil hayvan aileden biriyse, evcil hayvan süpürgesi tam olarak aynı olacak.

evcil hayvan saç elektrikli süpürgeler Daha büyük bir hava akışına ve köpeklerin ve kedilerin tüm tüylerini yakalamanızı sağlayan daha güçlü bir fırçaya sahiptirler.

Aralığı aspiradores Zoo’o ProAnimal hayvan kıllarına karşı etkilidir ve % 30’a kadar daha hızlı emmek daha yüksek hava akışı ve daha güçlü bir fırça sayesinde. Ek olarak, yıkanabilir HEPA hijyenik filtre Alerjisi olan kişiler için uygun olan ve A sınıfı toz yayılımı elde edilen.

Evcil hayvanlar için özel elektrikli süpürge

Bosch olarak, iki evin aynı olmadığını biliyoruz, bu nedenle Bosch evcil hayvan süpürgeleri her ev için bir elektrikli süpürge içerir …

Bir süpürge elektrik süpürgesi seçin

Böylece evinizin her köşesi için hızlı bir temizlik ile köpeğinizin ve kedinizin tüylerini kablosuz, çantasız ve sınırsız bir şekilde bitirebilirsiniz.

Pet Süpürge Vakum

Eğer istersen evcil hayvanlar saçlarını kaybetmeden hemen önce süpür, sen ideal elektrikli süpürge bir torbasız elektrikli süpürge çünkü size yüksek performans ve düşük tüketim sunar.

Evcil Hayvan Bulunan Evler İçin Torbasız Elektrikli Süpürge

Son olarak, istediğin şeyse kir ve kokuları giderin, sunuyoruz torbalı elektrikli süpürge Elektrikli süpürgenin dışarı attığı havanın tamamen temiz olması için istenmeyen kokuları ortadan kaldıran özel bir filtreye sahiptir.

Köpekler ve kediler için torbalı elektrikli süpürgeler

Kanepeyi ört

Döşemeden tüyleri temizlemek için temizlemek genellikle sıkıcı ve zaman alıcıdır, bu nedenle tüylerden kaçınmanın hızlı bir çözümü döşemeyi bir bezle örtmektir.

Güzel bir kanepeniz varsa ve evcil hayvanlarınızın birlikte TV izlemek için üzerine çıkmasını istemiyorsanız, köpek ve kedi tüyü süpürme, döşemede kalan tüyleri almanıza yardımcı olacaktır.

bizim aspiradores Zoo’o ProAnimal var döşeme için özel başlık standart olanlara göre daha kısa sürede daha fazla evcil hayvan kılı toplamanızı sağlar. Bu aksesuar, yelpazemizdeki evcil hayvan kılı elektrikli süpürgelerinin üç modeli için de mevcuttur.

Halıyı unutma

Zeminde olduğu gibi hayvanların, özellikle kedilerin tüyleri de halı üzerinde birikir. Bu nedenle, yapmalısınız halıyı süpür daha sıklıkla. Mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz ve son saçlarınızda Bosch evcil hayvan süpürgesi çünkü bu görevi daha rahat hale getirmek için halının yüksekliğine uyum sağlar.

Evcil hayvan tüylerini temizlemek için özel halı fırçası

Evcil hayvanınızın saçını fırçalayın

Köpeğinizin veya kedinizin saçını ne kadar çok fırçalarsanız, o kadar az tüy kaybederler. Fırçalamakla elde edeceğiniz şey, evin zeminine, kanepeye veya yatağa düşmeden dökülen tüyleri gidermektir.

Vakum fırçasını her kullanımdan sonra temizleyin

Evcil hayvan tüylerini bitirdikten sonra, bir dahaki sefere hazır olması için elektrikli süpürge fırçasını temizlemeniz gerekecek.

Bizim evcil hayvan kılı için elektrikli süpürgeler fırça tek bir hareketle çıkarılır ve anında temizleyerek temiz kalmasını sağlar. Hiç tüy kalmadığından emin olun, yoksa onu bir dahaki sefere kullandığınızda evdeki tüm pisliklerle karşılaşmayacaksınız.

* Kaynak: ANFACC makro büyüklük raporu. Evcil Hayvan Sayımı 2013.

Yazar hakkında

'src =