Ev Ofisiniz için 16 Modern Bilgisayar Masası

Modern Masa Birkaç iyi mobilya stili, çarpıcı bir masa oluşturan çeşitli ürünlerin büyük bir kısmı vardır. Bazıları bölgede bir odadan tasarruf sağlar, çünkü bir geliştirici kesinlikle sadece bir masa için çok az yer olması sorununa bakmakla kalmayacak, ancak ek olarak o küçük odada inanılmaz görünecek pratik bir stil yarattı.

  • mistral çalışma masası,
  • vivense perla çalışma masası,
  • vivense olivia çalışma masası,
  • ofis koltuk üreticileri,
  • bürotime çalışma koltuğu fiyat,
  • marka ofis koltukları,
  • bürotime çalışma koltuğu,

Çalışma masalarından birkaçı sadece güzel formlarını vurgulayan geniş alanlar için eşleştirilmiştir. Daha sonra küçük, tek kişilik bir iş istasyonundan devasa, konferans masasına dönüşebilen masalar var.

Bazı beyaz yakalı işçilerin çalışması için rahat bir yere sahip olması gerekir. Bilgisayar masası kendi alanında bulunması gereken bir bileşendir. Bu nedenle, mükemmel bir bilgisayar masası geliştirmek onlar için bir öncelik olmalıdır. Çalışma alanının stilinin aslında zihin durumunu etkileyebileceği için.

Bu modern bilgisayar masası düzeni, işleyiş için büyük zihin durumunuzu ayarlamaya hazırlar. Masanın üstü ve bacakları çok aerodinamik görünüyor. Sağ tarafta görebileceğiniz gibi, işyeri cihazlarınızı kaydetmeye hazırlanan bazı dolaplar var.

1. Cam Bilgisayar Masası

Bu masaya Cavour denir. Eşsiz ve etkileyici bir tarza sahip bir bilgisayar masası. Heykelsi yapıya sahip masanın formu sizi heyecanlandırmaya hazırlanıyor. Eşsiz bir stil, eşyalarınız için büyük miktarda depolama alanına sahiptir.

Cam masa üstü aslında geniştir, kesintisiz olarak kolayca çalışabilirsiniz. Kesinlikle çalışma masanız olmak için daha önce resim yapabilirsiniz masası. Bu taşınabilir planın akıllı düzeni, her türlü stilde mutlu bir şekilde ayarlanacaktır.

2. Kendin Yap Çift İş Masası Kavramları

Alanınız biraz da olsa, masa alanınızın ihtiyaçları çok büyükse, bu yenilikçi Do It Yourself çift masa fikrinden etkilenebilirsiniz. Bir öğretici gerçekten hazır olmasa da, bu fotoğrafın alanınızda çalışan benzer bir çift masayı uyarlaması için rehberiniz olmasına izin verebilirsiniz.

Ayırıcı olarak sağlam bir rafla, bir bilgisayar doğru yüksekliğe monte edilir (kitaplık yeterince güçlü ise, ev bilgisayarı orta rafa bile menteşelenebilir ve ayrıca bir masaüstünden iki çalışma odası yaparak idealdir. Bu, DIY-ev-ofis-masası paranız için en patlamalardan birini elde etmek için harika bir yöntemdir.

3. Dubleks Ofis Masası

Geliştirici Sophie Kirkpatrick, bu Dubleks Çalışma Alanı Masası biçiminde samimiyeti olmayan kalabalık alanlara bir hizmet keşfetti. Kapüşonlu bir masa, diğer bireylerden rahatsız olmadan işinize odaklanmanız gereken zamanlar için idealdir. Kül kaplama yüzeyi, kaput ve katı kül dönüşümü yapılmış bacaklara sahip olan masa, kişisel gizliliğinizi garanti edecek çarpıcı bir çalışma alanıdır.

4. Stand Up Çalışma alanı

Çoğumuz için, sağlıklı bir ofis için en etkili seçenek, gün boyu ayakta durma özelliği olan ağrıları ve ağrıları olmadan ayakta kalmanın tüm avantajlarını sağlayan hibrit bir oturma standı iş istasyonudur. Ayakta duran çalışma masalarının sayısız avantajını duymadıysanız, yepyeni bir stand almak için bilime dayalı beş ihtiyaç vardır.

5. Basit Bilgisayar Masası

Bugünün kolay ofisleri göz önünde bulundurularak kolay bir orta yüzyıl tasarımı olan Nazanin Kamali’nin Celine Masası göze çok kolay ve bir araya getirilmesi çok kolay. Bu masa, her biri benzersiz beyaz panelin yanı sıra dizüstü bilgisayarınızı veya hayati belgelerinizi saklamak için uygun bir yavru içeren meşe ve ceviz olarak sunulmaktadır.

6. Ekstra Depolama Masası

Bu minimalist masa, ekstra depolama alanı için gereksiz tüm bilgileri kaldırır – kabinin bir anlaşması bile yoktur, bunun yerine basit bir aracı kullanır, kavraması çok kolaydır ve basit organizasyon için çeşitli alanlarla donatılmıştır. Pürüzsüz ahşap laminat ve ayrıca toz kaplı çelik bacaklar fiyat için olağanüstü sağlamlık sağlar.

7. İskandinav Tasarım Bilgisayar Masası

Modern Masa, İskandinav tasarımının muhteşem bir yansımasıdır. Pürüzsüz bir üst ve açılı bacaklara sahiptir ve ayrıca işyeri cihazlarını kurtarmak için mükemmel 3 çekmece içerir. Genel tarzı çok temel olduğundan çok temel, Resepsiyon ayarların bir sürü zarif görünebilir.

mistral çalışma masası,
vivense perla çalışma masası,
vivense olivia çalışma masası,
ofis koltuk üreticileri,
bürotime çalışma koltuğu fiyat,
marka ofis koltukları,
bürotime çalışma koltuğu,
mistral çalışma masası,
vivense perla çalışma masası,
vivense olivia çalışma masası,
ofis koltuk üreticileri,
bürotime çalışma koltuğu fiyat,
marka ofis koltukları,
bürotime çalışma koltuğu,

8. Orta Yüzyıl Masası

Çapraz bir yapı ile çevrili ve farklı boyutlarda üç çekmeceden oluşan bir masa. Hayırsever bir üst ve aynı zamanda hem modern hem de geleneksel iç mekanlara uyum sağlayabilmesinin yanı sıra çok yönlü hale getiren genel basit ve klasik bir görünüme sahiptir.

Ses Sistemi ile 9. Modern Bilgisayar Masası

Sound Desk, Blake Tovin ve aynı zamanda Matt Richmond tarafından System Sound için geliştirildi ve aynı zamanda orta yüzyılın modern mobilyalarının çekiciliğini modern bileşenlerle birleştiren çeşitli bir düzene sahip. Entegre ses sistemini tutan bir bölmenin yanı sıra ekstra cihazları tutmak için iki dolap vardır.

10. Yazı Masası

Inesa Malafej tarafından yapılan yazı masası yaratıcı bir yapıya sahiptir. Tezgahın yanı sıra, depolama alanı olarak hareket etmek veya düşen şeyleri yakalamak için tasarlanmış bir dizi harici bölme veya kanat içerir. Bu stil, çok fazla depolama alanına ihtiyaç duymadan iş yüzeyinin dağınıklığını korumak için kolay ve rahat bir yöntem sağlar.

11. Şık ve Kullanışlı

Maya Masası’nın stili, heykelsi olduğu kadar heykelsidir, sofistike bir görünümü fonksiyonel depolama ve aerodinamik yumuşak eğrilerle birleştirir. Oturma odasına, yatak odasına veya ofise modern bir hava katmak için kullanın ve ayrıca doğal bir dekorasyon sağlamak için büyüleyici arayışından en iyi şekilde yararlanın.

12. Duvara Monte Masa

Duvara monte masaların kendi avantajları koleksiyonu vardı. Başlangıç ​​olarak, alandan tasarruf sağlarlar ve genellikle modern ve çağdaş iç mekanlar için mükemmel olan minimum düzenlere sahiptirler. Bu iki boyutta mevcuttur ve ekran rafı olarak da kullanılabilir.

13. Modern Dünyevi

Ceviz, Abad Diseño’nun Nueva Linea için Bulego masası için isteğe bağlı ahşaptır. Ürün ayrıca beyaz lake olarak da mevcuttur, ancak aşağıda ahşap tahıl kaplaması hakkında hem dünyevi hem de mükemmel modern bir şey vardır. Masanın çekmecesi olmasa da, bir üst raf ofis malzemeleri veya dekoratif şeyler için uygun çıkıntıdır.

14. Analog Bellek Masası

Bilgisayarları kullansak bile, mükemmel eski kalemi ve kağıdı göz ardı etmemiz gerekir. Bunun gerçekleşmediğinden emin olmak için Analog Bellek Masası, bireyleri farklı ve eğlenceli bir tasarımla teorik olarak not almaya çağırır. Masanın yüzeyini büyük bir rulo kağıt kaplar. Taze ve temiz kağıt elde etmek için kullandığınız kısmı yuvarlayın.

15. Kolay ve Etkili

Hollandalı tasarımcı Arco bir masa için gerçekten ilginç bir fikir üretti. Joy Zeta olarak adlandırılan masa, yerden tasarruf sağlamanın yanı sıra gerçekten kolay. Güçlü ahşaptan yapılmıştır ve aynı zamanda işlevsel olabilmesi için bir duvara veya dik bir yüzey alanına yaslanması gerekir.

16. Kilitli Strates Masası

Bir masa ne kadar büyük olursa olsun, oda er ya da geç bir sorun haline gelir. Bir noktada, tüm eşyalarınız için yeterli alan yoktur. Tasarımcı Mathieu Lehanneur, bu sorunu çözmek için Strates masasını üretti. Masa katmanlar halinde geliştirilmiştir ve bu da şık ve şık bir tip olmadan ekstra depolama odası tedarik etmesini sağlar.

Bir cevap yazın