Ev ofisi depolama raf fikirleri

İşinizi takip etmenize yardımcı olacak ev ofisi depolama fikirleri

Düzenlenecek yedek bir odanız yoksa, evinizde özel bir ofis alanı oluşturmak genellikle zordur, ancak alanınızın büyük veya küçük olmasına bakılmaksızın, organizasyon anahtardır ve en iyi ev ofis depolama fikirlerinin işe yaradığı yer burasıdır. Başlamak için en iyi ipuçlarımıza göz atın.

Açık raflar , tüm bit ve bobs’larınıza kolay erişim sağladıkları için başlamak için iyi bir yerdir, ancak önemli olan, onları kolayca bulmanıza izin vermek için değil, aynı zamanda sergilenmeleri nedeniyle herkes görecek. Tel raflar ve sepetler bir masanın üstüne iyi bir alternatiftir ve faydacı bir his katar veya önemli notları ve kağıtları sabitleyebileceğiniz bir ilan tahtası deneyin. Bunlar oldukça hızlı ve kolay bir resim çerçevesi ve biraz kumaş ile yapmak.

Ev ofis fikirlerimizin yardımıyla o gişe odasında çalışın

Kutular ve mektup dosyaları, sık kullandığınız öğeleri depolamak için masaüstünüzde yararlı eklemelerdir, ancak çok iş gibi görünmelerini önlemek için, uyumlu bir tema oluşturmak için bunları en sevdiğiniz ambalaj kağıdı, duvar kağıdı veya kumaşla örtün. Bir depolama osmanlı veya bagaj, evraklarınızı saklamak için mükemmel bir yerdir, ancak her şeyi ayrı tutmak için dosyaları veya ayrı klasörleri asmak için yatırım yapın.

Alanınız varsa, tüm evraklarınızı düzenli tutmak için özel bir dosya dolabı veya çekmeceli dolap gibi özel olarak tasarlanmış ofis depolama alanına yatırım yapın. Günümüzde çağdaş bir ev ofisi planına mükemmel uyum sağlayacak birçok versiyon var. Bir dizi uygun fiyatlı seçenek için Ikea veya John Lewis’i deneyin.

1. Dağınıklığı kapalı kapıların arkasında tutun

Ev ofisinizin, onu gizli tutarak yaşam alanınıza girmediğinden emin olun. Tüm depolama alanınızı, masa başı ve teker teker kutu, dosya ve kavanozları teker teker kontrol edebileceğiniz bir araba ile verin.

2. Bir çekmece sandığını yazıcı için yeniden yerleştirin

Fotoğraf kredisi: Tim Young

İşi yapmak için bu hantal ofis gadget’ına sahip olmanız gerektiğinden, dekorunuza dayatmak anlamına gelmez. Alt çekmeceyi bir çekmeceden çıkararak, bir yazıcıyı barındırmak için mükemmel şık alana sahip olursunuz. Ekstra dekoratif bir dokunuş için daha az ‘  ‘ bir görünüm sunmak için göğüsteki bacakları değiştirebilirsiniz .

3. Kullanışlı bir duvar ünitesi asın

Fotoğraf kredisi: Tim Young

Evinizde yer yoksa, yatak odası gibi ilk tercihiniz olmayabilecek bir odada bir ofis oluşturmak, tek seçeneğiniz olabilir. Alan sınırlı olduğunda depolama ile başa çıkmanın akıllı bir yolu, akıllı bir duvar depolama çözümü ile radarın altında tutmaktır. Aşağı açılır yüzeye sahip duvara monte edilen bir ünite, açılır bir çalışma alanı ve kullanışlı bir depolama birimi olarak iki katına çıkar.

Şimdi satın al: Paris Wall Desk, £ 499, Urbansize

4. Bir peg tahtası monte edin

Fotoğraf kredisi: David Giles

Burada yaptığımız gibi raf tahtasından satın alabilir veya kendinizinkini yapabilirsiniz. Kullandığımız tek şey boyutuna göre kesilmiş bir MDF parçası ve 15 mm’lik bir matkaptı. Test cihazı tencereleri ile elde edilen iki tonlu boya işi işi tamamlar. Washi bant, makas ve diğer kırtasiye malzemelerini asmak için kullanılan dübel parçalarını kesin.

5. eski bir dosya dolabı Upcycle

Fotoğraf kredisi: Dominic Blackmore

Hurda dükkanlarında ve bit pazarlarında eski dosya dolaplarını nispeten ucuza alabilirsiniz. Bir yalamak boya ve etiket veya şablonlar onları güzel bir şeye dönüştürebilir. Ya da benzer bir görünüm elde eden vintage tarzı tasarımlar satan Maisons du Monde’ye göz atabilirsiniz.

Hemen alın
: Benzer Lazare sıkıntılı semainier sandığı, £ 659, Maisons du Monde

6. içinde bahçe merkezi satın kullanın

Fotoğraf kredisi: Dominic Blackmore

Bu kafes, amacı bitkileri desteklemek olsa da parlak bir ilan tahtası yapar. Eklediğiniz tencere, yaratıcılığı uyaran bitkiler içermek için kullanılabilir. Ya da kalemler, sanat malzemeleri, hatta telefonunuz için kullanışlı kaplar olabilirler.

7. Mantarlı bir duvarı panelleyin

Fotoğraf kredisi: Dominic Blackmore

Duvarınızı mantar fayanslı büyük bir pim panosuna dönüştürün. Önemli evrak ve faturaların masanın üzerine yığılmasına veya bir tepside unutulmasına gerek yoktur, çünkü ele alınmaya hazır, düz bir görünüme sabitleyebilirsiniz. Çoğu  birkaç kilo için mantar fayans alabilirsiniz , bu yüzden de ucuz bir çözümdür.

8. İlginç şekillerde raflar seçin

İlginç yapılarla sönük bir çalışma ortamı yaratın. Bu altıgen depolama üniteleri sadece pratik olmakla kalmaz, aynı zamanda geometrik şekilleri sayesinde serin ve retro bir görünüme sahiptir. Şık Scandi şemasını ve güneşli duvarları tamamlamak için tamamlayıcı tonlarda rafların arkalarını duvar kağıdı.

Eviniz için 45+ En İyi Duvar Rafı Tasarım Fikirleri

9. duvar rafları ile tam genişlik gidin

Duvardan duvara raflar, bir ev ofisi söz konusu olduğunda, çok fazla depolama alanı sunan bir rüyadır. Bununla birlikte, düzgün bir şekilde tasarlanmamışsa dağınık görünme eğilimi vardır. Bundan kaçınmak için, katı bir renk paletine (bu durumda tek renkli) devam edin ve dağınıklığı önlemek için kutuları ve kutu dosyalarını kullanın.

10. Eşleşen mobilyalarla profesyonel olun

Fotoğraf kredisi: Dominic Blackmore

Bu masa ve kitaplık gibi koordine edici parçalar ‘yönetici’ diyor ve bol miktarda depolama alanı sunuyor. Buradaki hile, masanızı duvara koymak değil. Bunun yerine, odanın ortasına yerleştirin ve bir kitaplık için yer açtınız. Bir renk pop (ve eğlence) için ilginç bir baskıya sahip büyük ölçekli bir halı seçin.

11. Endüstriyel depolama ile pratik olun

Bu görünüm şaşırtıcı derecede zamansızdır ve sizi çalışma havasına sokacaktır. Ne kadar depolamaya ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz de idealdir, çünkü zamanla oluşturabilirsiniz – ne kadar çok eşleşmezse o kadar iyidir! Daha büyük eşyaları saklamak için gövdeleri istifleyin ve kırtasiye malzemelerini duvara monte edilen tel sepetlerde saklayın, böylece çekmecelerde karıştırmak zorunda kalmazsınız.

12. İşleri yığılmış tutun

Dosya dolapları, masa tidies ve kutu dosyaları ile yığılmış tutun.Ayrıca, uzun boylu bir turuncu göğüs bu aksi takdirde karamsar koyu yeşil oda yanar – güçlü gölgesi de görünümü birleştirmek için halıda seçilir. Alternatif olarak, masanızın altındaki sık kullanılmayan alana kaymaya yetecek kadar uzun bir tane seçin.

Bir Eames koltuğu veya Smeg buzdolabı gibi ikonik olan Bisley, nihai dosya dolabıdır. Renklerin ve boyutların bir smorgasbordunda geliyor, bu yüzden her ofis için dürüstlük var.

Bir cevap yazın