Ev İçin 10 İnanılmaz Kitaplık Fikri

Kitap okuma hobisi olanlar için, yakın zamanda yayınlanan bir dizi kitap veya en çok satan kitap satın almadan bir kitapçıya girmek kolay değildir. Her yere dağılmış düzinelerce ve hatta yüzlerce kitap okumaktan ve bulmaktan çok hoşlanan bir arkadaşınızın evini ziyaret etmek olağandışı değil. Bu kitapların çoğu genellikle raflarda düzenlenmiştir, böylece daha temiz görünürler.

  • kitaplık düzenleme fikirleri,
  • ayakkabılıktan kitaplık yapımı,
  • kitaplık önerileri,
  • kitaplık dizaynı nasıl olmalı,
  • kendin yap kitaplık modelleri,

Genellikle gördüğümüz kitap rafları genellikle kare veya dikdörtgen şeklindedir ve tahtadan yapılmıştır. Bunun gibi kitap rafları çok sıkıcı ve modası geçmiş görünüyor. Şu anda, kitaplık tasarımı artık sıkıcı bir kare değil. Minimalist bir ev için benzersiz ve çekici kitaplık tasarımını bilmek ister misiniz?

Bu kez evde deneyebileceğiniz minimalist bir ev için bazı benzersiz ve ilginç kitap raflarını özetledik. Tamamen dinleyelim!

1. Görünmez kitaplık

Bu duvar kitaplığı sadece yer işaretlerinden veya duvara yapıştırılmış demir veya metal elemanlardan yapılmış dirsekler olarak adlandırılır. 40 santimetrelik kitap yüksekliğiyle yaklaşık 6,8 kilogram yüke dayanabilir, yaratıcı sağlam duvar kitaplığıyla yerden tasarruf ederken en sevdiğiniz kitapları kaydedebilirsiniz.

2. Boru rafları endüstriyel bir his verir

Bu kitaplık, endüstriyel tasarım stilini seviyorsanız denemeniz için uygundur. Odanın köşesini kitabınızı depolamak ve boruyu raf olarak kullanmak için bir yer olarak kullanarak. Evinizde benzersiz ve sanatsal bir izlenim bırakın.

3. Tipografik duvar rafları

Halihazırda okunacak ve okunacak kitapların düzenlenmesinde basit yazı veya tipografi ile duvar rafları, duvar raflarının tasarımında alternatif seçiminiz olabilir. Duvar kitaplığı tasarımı kitabınızı okuma konusunda sizi heyecanlandırabilir!

Tasarım Minimalist Kitaplık

Bu minimalist kitaplık benzersizdir çünkü alfabe harf tasarımı vardır. Bu kitaplık birkaç modüler kutudan oluşur, her modüler tasarım daha sonra belirli cümleler halinde sipariş edebileceğiniz harflere sahiptir.

Bir cevap yazın