Ev dekorasyonu mutfak modelleri

Mutfaklar için dekorasyon temalarını seçmek, vermeniz gereken en önemli stil kararlarından biri olabilir.mutfak dekorasyon

mutfak dekorasyon temaları

Açık plandan dolap renklerine, mutfak adalarına ve duvar boya renklerine kadar, mutfak dekorasyon temanızı seçmek aylar alabilen bir şeydir, çünkü mutfağınız hem bir iş atı hem de arkadaşlarınızla ve ailenizle çay için eğlenceli bir alandır. Bu ustalaşmaya değer bir dekorasyon dengeleme hareketidir.

Büyük işler yapmayı düşünüyorsanız , planlanan çalışmanızla ilgili olası sorunları değerlendirmek için bir ev anketi yapmaya değer . İşte mutfakların başlamanız için ilham verici dekorasyon temaları.evidea mutfak dekorasyon

Mutfak Dekorasyon Temaları
İç mekan tasarımını seven herkes, mutfağın yemek pişirmek ve hazırlamak için bir yerden daha fazlası olduğunu bilir. Aynı zamanda ailenizle bağ kurabileceğiniz veya arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz bir yer. Bir mutfağın en büyük etkiye sahip olması için, mutfağınızın verimliliğini artıran dekorasyon ipuçlarını ve fikirleri kullanın, ancak mutfağınızı evinizin merkezi merkezi olarak karşılayın.açık mutfak ev dekorasyonu

endüstriyel mutfak tema

İşte evinizi mutfaklar için eşsiz ve ilham verici dekorasyon temalarıyla kutlamanın bazı yollarına bir göz atın.

Açık Raflı Mutfak
açık raflar

Tüm tavalarınızı ve tencerelerinizi çekmecelerde veya mutfak tezgahlarınızın üstünde saklamak yerine, mutfağınızdaki belirli noktalara odaklanmak için açık hava rafları ve asılı eşyaları kullanarak neden yer açmıyorsunuz?

tencere ve tavalar için açık raflar

Tüm kaplarınız renklerle eşleştiğinde, dolaplarınızı yeniden boyamanıza gerek kalmadan mutfağınıza bir miktar canlılık getirmenize yardımcı olabilir!

aynı renk tavalar

Temiz ve Düzenli Mutfak
Alternatif olarak, sadece dağınıklığa dayanamayan bir insansanız, şeyleri baharatlı ve açık tutmakla ilgili bir mutfak tasarlamak daha rahat olabilir.

minimalist mutfak

Bu temayla, çok sayıda beyaz ve kremayı seçecek ve dolaplarınızda depolama için bol miktarda çekmece olmasını sağlayacaksınız.minimalist mutfak

Sepetler ve çerçeveli albüm kapakları veya resimler modern bir efekt katabilir.

sepetleri kullan


Kafe Tarzı Mutfak
Mutfağınızda her gün en sevdiğiniz yerel kafede geçiyormuş gibi hissetmek ister misiniz?

cafe tarzı mutfak

Evinize bu samimi kafe atmosferini vermek için bitkileri, meyveleri, dergileri ve hatta kahve çekirdeklerini sergilemek için kullanabileceğiniz tencere ve kaplar satın alın .

cafe tarzı oturma

Görünüme eklemek için, arkadaşlarınızla yemek pişirirken veya takılırken bol miktarda gizliliğiniz olduğundan emin olarak kafe tarzı panjurlar kurabilirsiniz.

cafe tarzı kepenkler

Kişisel Bistro Mutfağı
bistro mutfak dekorasyon

Eşsiz ve romantik bir bistro görünümü için, mutfağınıza zarif bir görünüm vermek için koyu renkli dolapları ve bol miktarda şarap ve cam eşya seçin.

bistro tarzı mutfak dekorasyon

Deneyiminizi kişiselleştirmek için bir yoldur yükleyerek olduğu chalkboards veya duvarın bir bölümünün üzerine boyama kara tahta boya siz ve çocuklarınız günün menüsünü yaziyor.

bistro mutfak dekorasyon
Diner Mutfak
Canlı renkler ve neon ışıkları kullanarak lokanta tarzında mutfağınızı canlandırabilirsiniz.

diner tarzı mutfak dekor

Tezgah üstü yüksek tabureler alın ve dekorunuzun önemli kısımlarına dikkat çekmek için bol miktarda kırmızı ve sarı kullanın.

diner dekorasyon tarzı

Duvara bir neon işareti yerleştirmek, bu tarzdaki bir mutfak için mükemmel bir son dokunuş.

mutfak diner dekorasyon

ev dekorasyonu mutfak modelleri
Mükemmel Mutfağınızı Yaratın
Mükemmel mutfağınız kişiliğinizin ve yaşam tarzınızın bir temsili olacaktır. Yemek pişirirken eğlenmek isteyenler için parlak ve heyecan verici renklerden romantik akşam yemekleri için zarif ve modern çözümlere kadar, mutfak tasarımları dünyasında herkes için bir şey var. Sadece bir tema seçin ve onunla yuvarlayın!

Bir cevap yazın