Erkekler için bir çocuk odasının içi: modern fotoğraflar

Erkek çocuk odalarının iç kısmının modern ve uyumlu hale gelmesi için, planlama yaparken sadece çocukların isteklerini değil, aynı zamanda gelecekteki tüm tasarım unsurlarını da dikkatlice düşünmeniz gerekir. Çocuğun ruh halini ve bir bütün olarak karakterinin oluşumunu doğrudan etkileyen kendi odanızın tasarımı olduğu için bu yaklaşım gereklidir. Ayrıca erkekler odası sadece uyuyup dinlenecek bir yer değil, aynı zamanda bir eğlence ve oyun dünyası. Bebek odasının genel tarzı gri ve sıkıcı olmamalı, lütfen renklerle ve bebeğin ve ziyarete gelen arkadaşlarının ruh halini düzeltin. Bugünün makalesinde, size neye bakacağınızı ve en iyi fikirlerin fotoğrafları makalede aşağıda sunulan erkekler için bir çocuk odasının içini nasıl doğru bir şekilde dekore edeceğinizi anlatacağız.

Yaşına göre bir çocuk için çocuk odasının içini seçmek

Bir çocuğun çocuk odası için bir tasarım oluştururken, öncelikle sahibinin yaşına odaklanmanız gerekir. Farklı yaş gruplarındaki çocukların çok farklı ilgi alanları vardır ve ayrıca odanın boyutlarını da hesaba katarlar. Bir erkek çocuk için küçük bir çocuk odasının içini oluştururken, işlevselliğe odaklanmanız ve oğlunuz için mümkün olduğunca güvenli olan mobilyaları seçmeniz gerekir.

Bir erkek çocuk odası için iç mekan fikirleri

Üç yaşındaki bir çocuk, yaşından dolayı henüz tercihlerini ifade edemiyor, bu nedenle ebeveynlerin kendileri kreşin iç kısmı için renk seçimiyle meşguller. Bu yaşta çocuk, kişiliğin aktif gelişimine uğrar ve belirli yaşam değerleri atılır. Bu nedenle, bir kreş tasarımında aşağıdaki kurallara uymaya değer:

  • Duvarları parlak vurgularla açık renklerde dekore edin
  • Oyun alanını donattığınızdan emin olun
  • Oğullar için olabildiğince güvenli olan mobilyalar, çıkıntılı ve keskin unsurlara sahip olmamalıdır

Erkekler için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 1

3 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 2okul öncesi bir çocuk için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 33 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 43 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 5

5 yaşında bir yürümeye başlayan çocuk için bir çocuk odasının içi

Beş ya da altı yaşında bebek bireysellik gösterir. Çocuk çok enerjik ve meraklı hale gelir, bir hobi ortaya çıkar ve çok çabuk değişebilen ilgi alanları gelişir. Bu nedenle, bir okul öncesi için bir çocuk odasının iç kısmında, yaratıcılık ve fiziksel egzersizler için ayrı yerler sağlamak gerekir.

5 yaşında bir erkek çocuk için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 6

okul öncesi bir çocuk için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 7bir erkek çocuk odasının içi, fotoğraf 85 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 95 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 10

7 yaşında bir çocuk için çocuk odası içi

Yedi yaş, okul hayatının başlangıcıdır, bir çocuğun birinci sınıfa gittiği ve okumanın hayatında önemli bir aşama haline geldiği dönemdir. Bir okul çocuğu için bir çocuk odası düzeninde, rahat bir sandalye veya koltuk bulunan rahat bir yazı masası ile oyuncakları ve okul kitaplarını saklamak için bir gardırop bulunmalıdır. Odayı iki bölgeye ayırmak iyi bir çözüm olabilir: çalışma ve oyun; bu, çocuğun oyunlardan rahatsız olmadan ödev yapmasına olanak sağlar.

Erkekler için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 11

7 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 12erkekler için bir çocuk odası iç fotoğrafı, fotoğraf 13bir okul çocuğu için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 14bir erkek çocuk odasının içi, fotoğraf 157 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 16bir erkek çocuk odası için iç fikirler, fotoğraf 177 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 18


Ayrıca oku: Bir erkek çocuk odası için mobilya – 30 güzel fotoğraf

10 yaşında bir çocuk için çocuk odası iç

Yaklaşık on yaşından itibaren, bir genç bir kişilik oluşturmaya başlar, idoller ve herhangi bir spor oyunu için sevgi ortaya çıkar. Bunlar çizgi film karakterleri, müzik sanatçıları veya film oyuncuları olabilir. Bunlar sadece görüntüleri ve odayı fotoğraf kağıdı veya büyük posterler ile dekore ederek bir odanın tasarımına uygulanabilir. On yaşında bir çocuk için bir çocuk odası için iç mekanlar için ilginç seçenekler, aşağıya bakınız.

bir erkek çocuk odası için iç fikirler, fotoğraf 19

10 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 20bir okul çocuğu için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 2110 yaşında bir çocuk için çocuk odasının içi, fotoğraf 22bir erkek çocuk için küçük bir çocuk odasının içi, fotoğraf 23

İki erkek çocuk için bir çocuk odasının içi nasıl dekore edilir

Ailenizdeki her iki çocuk da erkek ise, o zaman 2 erkek çocuk için bir çocuk odasının iç dekorasyonunun tasarımını planlarken, iki çocuğun görüşlerini dikkate almak zorunludur. Ancak, çoğu zaman zevklerinin çok farklı olduğu görülür, bu nedenle her ikisine de uyacak bir uzlaşma aramanız gerekir. Bir odanın iç alanını iki kişi için düzenlemek sadece zor görünüyor. Aslında küçük bir odada bile çocuklar için rahat bir ortam yaratacak birçok harika tasarım fikri vardır.

Erkekler için bir çocuk odasının içi: uyuyacak yerleri düzenleme

İdeal olarak, çocuk odasının boyutları izin verdiğinde, her oğul için ayrı bir yatak satın alınır, ancak küçük bir çocuk odası söz konusu olduğunda, iki katlı bir yatak, odadaki kullanılabilir alandan önemli ölçüde tasarruf sağlayacak mantıklı bir çözüm olacaktır.

2 erkek çocuk odası içi, fotoğraf 24

farklı yaşlardaki erkekler için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 25iki erkek çocuk odası iç, fotoğraf 26iki erkek çocuk odası içi, fotoğraf 27

Genç erkekler için bir çocuk odası iç

Genç erkekler için gençlik odasının dekoru, okul çocukları için olduğundan çok farklı değildir, ancak burada, ergenlik döneminde onları memnun etmek kolay olmadığı için çocukların isteklerine özellikle dikkat etmeye değer. Duvar dekoru için idollerle veya çocuğun en sevdiği şehirlerle fotoğraflı duvar kağıtları kullanmak iyi bir seçenek olacaktır. Genellikle ergenler bir odayı dekore etmek için koyu renkler seçerler, ancak büyüyen bir çocuğun ruhu üzerinde olumlu bir etki için tasarımda parlak renklere de ihtiyaç vardır. Genç erkekler için çocuk odasının içi aşağıdaki fotoğrafta gösterilmektedir.

genç erkekler için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 28

genç erkekler için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 29genç erkekler için bir çocuk odasının içi, fotoğraf 30