Enza home misafir odasi

Çok amaçlı mobilyalar, sınırlı kare çekimi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Gündüz şık bir yaşam alanı ve geceleri konforlu bir yatak odası… hepsi bir odada. İnce bacaklara ve kolsuz bölmelere ve sandalyelere sahip mobilyalar alanınızı daha açık ve havadar hissettirir. Duvar rengi alanı daha büyük hissettirir. Renkli ve dokulu aksesuarların eklenmesi bir genişlik hissi yaratır.

Processed with VSCO with m5 preset

enza home misafir odasi ,
enza merlin ,
vivense berjer ,
enza city köşe takımı
,

Odaları benzer malzemelerle görsel olarak birbirine bağlayarak bitişikteki bir odadan alan ödünç alın. Bir döşeme malzemesinin veya duvar renginin kullanılması odadan odaya akış yaratır ve oturma odanızın daha ferah hissetmesini sağlar. Pencerelerde renkli perdeler açılır veya oturma odasının dışına göz çizmek için diğer odalara duvar boşlukları oluşturur. Ayna gibi malzemeler ekleyin. daha fazla alanın yanılsamasını vermek için ışığı yansıtan cam ve metaller.Odanın tavanı gökyüzünü hatırlatan çok açık bir tonda boyayarak daha uzun görünmesini sağlayın veya tavanın yüksekliğini etkilemek için parlak boya ile boyayın.

enza home misafir odasi ,
enza merlin ,
vivense berjer ,
enza city köşe takımı ,
enza home misafir odasi ,
enza merlin ,
vivense berjer ,
enza city köşe takımı
,

Bir derinlik hissi oluşturmak için bir tavan penceresi ekleyin veya odaya çok fazla yer kaplamadan daha fazla ışık getirmek için gömme aydınlatma kurun. Dikey alan kullanarak boş alan ve masa üstü alanları boşaltın. Duvarları, dekoratif ve işlevsel ev dekoru nesnelerini saklayabileceğiniz raf ve kitaplıklarla hizalayın.

enza home misafir odasi ,
enza merlin ,
vivense berjer ,
enza city köşe takımı
,

Portatif mobilyaları dolaplara koyun ve misafirler için daha fazla oturma gerektiğinde ortaya çıkarın. Sandalyeleri, dekorasyon tarzınızı tamamlayan dekoratif örtülerle giydirin. Çünkü sınırlı alana sahip olabilirsiniz, sınırlı stile sahip olmanız gerektiği anlamına gelmez. Mekanı daha büyük hissettirmek için mobilya, aydınlatma, renk ve ev aksesuarlarıyla dekorasyon için bu tasarım tekniklerinden birkaçını deneyin. Bu küçük oturma odası dekorasyon fikirlerini kullanmak, odanızda büyük bir etki yaratacaktır.

Bir cevap yazın