Entegre ekstraktörlü plakaların avantajları

Ortamı koku ve dumandan uzak tutan bir aspiratör veya davlumbaz olmadan ocakta yemek pişirmek, pişirecek hiçbir yer olmadığı için çıkaracak hiçbir şeyi olmayan bir davlumbaza sahip olmak kadar mantıklı değildir. Ve pratik olarak, birlikte çalışan her iki parça da mutfağınızın motorudur ve biri olmadan diğeri anlam ifade etmez. Bosch’ta kurulum olanakları yazı tahtası ve Çan pratik olarak sonsuzdur ve bugün size mükemmel sonuçlar sunacak, her ikisinin de en iyi teknolojisinin tek bir üründe birleştirildiği bir çözüm önermek istiyoruz: entegre çıkarıcılı plaka. Böylece #LikeABosch yemek yapabilirsiniz.

Entegre ekstraktörlü plakalar, avantajları nelerdir?

İle bir tabak seçerseniz entegre çıkarıcı Hepsi konfor ve tasarıma odaklanan birçok avantajın keyfine varacaksınız. Başlangıç ​​olarak, tek bir kurulumla mutfağınızda iki cihaza sahip olacaksınız, ayrıca pişirme bölgesinin üzerinde aspiratör olmadığı için daha net görünecektir. Ek olarak, entegre aspiratör ile ocağın altına saklama dolapları veya çekmeceler koymak için daha fazla alana sahip olacaksınız.

Daha fazla konfor ister misin? Aspiratörün erişilebilir tüm unsurları yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır, yani bulaşık makinesine koyabilirsiniz. Ve mutfağınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlaması için, minimum 16 mm kalınlığa sahip herhangi bir tezgah üzerine, dışarıya veya devridaime girerek monte edebilirsiniz. Ve 60 cm’den itibaren mobilyalarda.

Ayrıca duman ocağın tabanından emildiğinden ve üzerinde olmadığından mutfağınıza yayılacak zaman kalmaz, bu da kokusuzdur. Pişirme sırasında olası sıvı dökülmeleri veya yoğuşma konusunda endişelenmeyin, çünkü bu plaka iki adet 200 ve 700 ml’lik tank içerir. onları alacaklar ve temizleyebilirsin bulaşık makinesinde. Böylece davlumbaz motoru ve çevresindeki mobilyalar her zaman korunacaktır.

Güvenlik, tasarım, konfor, teknoloji, tüm bunlar entegre bir aspiratörlü bir ocağınız olduğunda mutfağınıza gelir. Karşı konulmaz, değil mi? Okumaya devam edin çünkü size sunacağı çok şey var.

DirectSelect sayesinde tam kontrol

Bu plakanın teknolojisi, kullanımını son derece kolaylaştırır. Tek parmağınızla pişirme bölgesini ve ihtiyacınız olan tam gücü sezgisel ve hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

CombiInduction, mutfağınızda maksimum çok yönlülük

Bu teknoloji, tabağınızın iki alanını birleştirmenize ve ısıyı eşit olarak dağıtarak farklı şekil ve boyutlarda kaplarla pişirmenize olanak tanıdığından, pişirme işleminde esneklik sağlar.

PerfectFry ile her zaman doğru sıcaklık

En iyi yemekleri elde etmek için her derece sıcaklık önemlidir. PerfectFry özellikli indüksiyon ocaklarımız bu nedenle hassas ve maksimum güvenlikle pişirin. Sadece dört seviyeden birini seçmeniz gerekiyor ve her bir yiyeceği hazırlamak için yağ ideal sıcaklığa kadar ısınacak, ardından plaka sizi sesli bir sinyalle uyaracak ve pişirme boyunca sabit kalacaktır.

EcoSilence sayesinde gürültüsüz pişirin

Davlumbazlar için size en iyi motoru sunuyoruz: sessiz, verimli, dayanıklı ve bulaşık makinesine koyabileceğiniz alüminyum filtrelerle. Ve aspiratörünüzü kullanmayı daha da rahat hale getirmek için, AutoOn fonksiyonu ile, ocağı açtığınız anda otomatik olarak orta seviyede çalışmaya başlayacak, böylece onu etkinleştirmeyi asla unutmayacaksınız ve mutfağınız her zaman duman ve kokulardan arınmış olacak! Daha sonra her anın ihtiyacına göre tam gücü ayarlamanız gerekecektir. 622 m³ / saate kadar gereğinden fazla güce sahiptir.

Bu süper tabak ve aspiratör ekipmanının evinize entegre edilmesi için ne bekleyemezsiniz? #CocinaLikeABosch ve bize tariflerinizi sosyal medyada gösterin Onlarla tanışmayı dört gözle bekliyoruz!

Yazar hakkında

'src =