En Yeni Oturma Odası Halı Modelleri

Krem Halılar

Oturma odasında halı ve oturma odası dekorasyonu, diğer oda

ofis karo halı
karo halı
karo halı kaplama
enza halı

dekorasyonlarından çok daha önemli bir yere sahiptir. Koltuk takımlarından perdelere kadar tüm detaylarla uyumlu olması gereken halılar ve halı setleri, odadaki en dikkat çeken detaylar oldukları için büyük dikkat çekiyor. Halı modellerinin en büyük koleksiyonu krem ​​renkli salon halılarıdır. Açık rengi bu halıları neredeyse tüm renkteki koltuk takımlarıyla uyumlu hale getirir.


Aynı zamanda, açık renk olması nedeniyle, daha çok kullanılan odalardan ziyade, misafir odası geldiğinde daha az kullanılan odalarda tercih edilmektedir. Günümüz teknolojisi ile üretilen halıların temizliği eskilerinden çok daha kolay olsa da, sık kullanılan alanlarda hafif halılar tercih edilmemektedir.

 • hali ortusunun kaymamasi icin
 • english home yolluk
 • yün cami halısı
 • ucuz cami halısı

Aydınlık ve ferah odalar

İç duvar boyasını, ev dekorasyonlarında tüm odalarda mümkün olduğunca açık tonlarda kullanmanın asıl nedeni, odaların daha büyük ve ferah görünmesini sağlamaktır. Krem, kum bej ve bej tonları ev dekorasyonunda en çok kullanılan iç mekan renk tonlarıdır. Işığı yansıtan ışık renkleri, çevreyi hem daha geniş hem de parlak hale getirir. Açık renk duvarlarla uyumlu olması için dekorasyonda koyu tonlarda oturma grupları, vitrinler ve çeşitli mobilyalar da kullanılmaktadır. Baz baz renk olarak krem ​​tercih edilir. Bu desenlerdeki renkleri mobilyalarınıza tam olarak uydurursanız, mükemmel bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

En popüler kremalı saray halı modellerinden biri

Salonun dekorasyonunda ve diğer oda dekorasyonlarında, yılların halı markası genellikle güvenilen ve sevilen bir marka olarak tercih edilir. Krem tonlarındaki saray halı modelleri, el dokuması, makine dokuması, shaggiy ve diğer stil halılarla çok çeşitli bir koleksiyona sahiptir. Daha fazla halı modeli ve bu tonlardaki dekorasyon fikirleri için krem ​​halı modellerine bir göz atabilir ve ilham alabilirsiniz.

 • cami halısı
 • camii halısı
 • göbekli cami halısı
 • otel halısı

Tel Kopma Örnekleri Salon Takımı

Çeyiz için hazırlanan kızlarımız için salon ekibi modellerinin en yaratıcı örneklerini bir araya getirdik. Bu ekipler yaratıcılığınızı ve el becerinizi geliştirmenin yanı sıra evinizde evde olmayan orijinal aksesuarlar olduğundan emin olmanıza yardımcı olur. Temel mobilyalar dışında, ev dekorasyonu aslında aksesuarlarla desteklenen zengin bir konudur. Başka bir deyişle, kendi fikirlerinizi ne kadar çok eklerseniz, o kadar gelişir ve zenginleşir.

 • otel halıları
 • cami halıları
 • akrilik cami halısı
 • cami halısı metrekare fiyatları

Salon setlerinden peçe modellerine
Kablo kopma örneklerine baktığımızda, gerçekte ne kadar geniş kullanıldığını görüyoruz. Peçe modellerinden tepsi kapaklarına, masa örtülerinden dua başlıkları adı verilen geniş baş örtülerine kadar her yerde kullanıldığını görüyoruz. Bu el işi, diğer el işi gibi çekici ama aynı zamanda eğlenceli. Kabloyu kırmak için en sevdiğiniz dantelin desenini veya motifini bile kişiselleştirebilirsiniz.

Tel kırma malzemeleri

Tel kopması için özel teller satılmaktadır. Bu telleri altın, bronz ve gümüş tonlarında bulabilirsiniz. Kullanacağınız kumaşın rengine göre seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, en yaygın kullanılan renk gümüşdür. Bu uygulamayı, kaydırma yaparak yapabileceğiniz birçok yolla yapabilirsiniz. Telin üzerine işlediğiniz gözenekli tülün rengi de tel renginin seçiminde belirleyicidir. Diğer tel kırma malzemeleri arasında gümüş tel kırma iğnesi, tel kırma için bir kasnak ve telleri kesmek için bir kesme tel kesicisi bulunur. Uygulamadan önce tellerin kesilmesi ve hazırlanması, uygulamayı kolaylaştırır.

 • cami halısı fiyatları
 • mescit halısı
 • onur halı yıkama
 • cami halısı fiyat

Bitmiş tel fiyatları
Tel kırma uygulaması olarak adlandırdığımız zor ve zorlu bir uygulamadır. Ayrıca uzmanlar tarafından yapılan örnekleri de satın alabilirsiniz. Hastane salon takımının ortalama fiyatı 90-100 TL arasında başlıyor ve modelin özelliklerine ve takım sayısına bağlı olarak artıyor. Bu ürünleri İnternet üzerindeki birçok yerde bulabileceğiniz bazı sosyal medya hesaplarından bulabilir ve sipariş edebilirsiniz. Salon setinde büyük bir masa örtüsü ve küçük sehpalar için bir kapak bulunmaktadır. Ayrıca, başka kapaklar ekleyebilir veya masa örtüsünün boyutunu masaya ayarlayabilirsiniz.

 • camii halısı fiyatları
 • halı alanlar
 • cami halıları m2 fiyatı
 • halıstore

Çapraz Dikişhane Takımları
Çağın en şık dekorasyon aksesuarlarından biri olan kanvaslar son zamanlarda yeniden moda oldu. El yapımı çapraz dikiş salonu setlerinin örnekleri geçmişte olduğundan farklı kullanım alanları bulur. Seksenli ve doksanlı yılların yağlıboya tablolarında olduğu gibi, salonun duvarlarında sırlı çerçeveli görünen perdeler artık daha aktif kullanımlar buluyor. Hala annelerinden veya büyükannelerinden kanoları çerçevelemiş olanlar, antika eşyalarda ve retro konseptlerde kullanırlar.

 • mescid halısı
 • elifnur cami halıları
 • 160×230 halı kaç metrekare
 • ikea yolluk

En güzel yemek masası örtüsü

Bazı salonlarda salon takımları, diğer kısımda yemek odası takımları bulunmaktadır. Tabii ki, bazı evlerde bir yemek odası olmasına rağmen, genel yemek setlerine baktığımızda salonun bir tarafında. Bu büyük yemek masaları en orijinal yemek masası örtülerinden biridir. Kasnağa gerdirilmiş gergide ayrı ayrı işlenen bu el yapımı kumaşlar, tek canlı renklerin yanı sıra çok canlı renklere sahip modellerde mevcuttur. Çok yakın zamana kadar sadece elle yapılabilirdi. Pek çok genç kızın çeyizlerinde bulunan bu el sanatlarını, hazır tuhafiyelerde çeşitli modellerle bulmak mümkün.

 • mescit halısı fiyat
 • fuar halısı
 • çimen halı

Tam süit salonları

Renkli tuvallerle donatılmış bir salon sahibi olmak istiyorsanız, vaktiniz varsa, kendiniz hazırlayabilirsiniz. Tuval salon planlarını hemen hemen her yerde bulabilirsiniz; bu da istediğiniz tarzda adım adım ilerlemenize yardımcı olacaktır. Yemek masası örtüsünün yanı sıra koltuk kılıfından yastık yüzeyine kadar her yerde kullanabileceğiniz bu el sanatlarını, benzer renklerle aynı renk ve desenlerle tam uyum içinde yapabilirsiniz.

 • kilim dokuma
 • merdiven halısı sabitleme
 • geyikli duvar halısı

Değişmeyen adet; tuval
İplikleri teker teker iğne ile tek tek işlemek suretiyle oluşturulan tuvali işleyebilirsiniz. Yastıklarda yüz olarak hazırlananların genellikle saten gibi parlak kumaşlarda işlendiğini görüyoruz. En eski zamanlardan beri kullanılmış olan kumaş, bu kumaşın popülaritesinin hala sık kullanılmadığını gördüğümüz silo kumaştı. Yazlık evlerde çoğunlukla mutfak perdeleri olarak kullanılan sile bezleri görüyoruz. Geniş bir model yelpazesine sahip tuval mutfak takımları örnekleri dolaplar ve mutfak masaları için işleme içerir.

Şık Modern Halı Modelleri

Güncel tasarım dünyasındaki en popüler halılardan bazıları “ modern ” alan halılarıdır . Çarpıcı tasarım öğeleri ve hoş renkler, bu halıları evinizdeki her oda için ideal kılar. Şık alan halı tasarımları, parlak çiçekler, büyük çiçekler, cesur renkler, çizgiler veya bir odada ortaya çıkacak diğer desenleri içerir. Modern bir stil halı satın alırken, dekorunuza uygun olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Kararınızın ayrıca bütçenize uygun olması ve tasarımınızı ve zevklerinizi yansıtması gerekir. Halının nasıl kullanılacağını düşünün. Trafik yoğunluğu içinde olabilir mi? Modern halılar sürekli bakım gerektirmez, çünkü bunlar ağır elyaflardan yapılmıştır ve seçim seçiminizi genişletecek solmaya eğilimli değildir.

Yaşam alanları evde en çok kullanılan alan olacaktır. Bir alan kilim , odanızın daha parlak ve daha geniş görünmesini sağlamak için oturma odanızın zeminini kaplar. Parlak renkler ve tasarımlar kullanılarak çok daha neşeli bir efekt oluşturulabilir. Daha büyük bir odanın yanılsamasını verebilmek için, geniş kalıplardan uzak durun. Uzmanlar, oturma odanızdaki küçük desenlerin bulunduğu alan halılarından kesinlikle uzak durmanız konusunda sizi uyarır. Küçük desenler odanızın darmadağın görünmesini sağlayacaktır. Oturma odanızdaki aydınlatma karanlıksa ve güneş ışığını biraz azaltıyorsanız aydınlık ve güneşli bir alan halısı seçinsarı veya turuncu tonlarında. Odanızda konuşma alanı olanlar için, bölgeyi kenarlıklı alan halılarıyla bir araya getirebilirsiniz. Aydınlık ve soyut alan halıları, mobilyaların açılı ve düz çizgilerle yerleştirildiği bazı odalara cızırtı getirir.

Herhangi bir mutfak için alan kilim çift ​​amaca hizmet eder. Mutfağa renk katmanın yanı sıra ayaklarınıza ekstra dolgu sağlarlar. Mutfak halıları çok fazla bozulmaya dayanacak şekilde dayanıklı olmalıdır.

Bir cevap yazın