En Yeni Gardırop, Dolap Modelleri

Geniş bir giysi, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonuna sahip olmak harika bir şey, ancak tüm bu harika eşyaları nerede saklayacağınız ve organize edeceğiniz sorusu ortaya çıkıyor. Onları giymediğiniz zaman onları buraya ve oraya atamazsınız. Bunların saklanabileceği uygun bir yer olmalı. Çoğu evde tipik olarak ayakkabı için ayrı bir raf, giysiler için ayrı bir gardırop ve aksesuarlar için ayrı bir yer bulacaksınız. Ancak, hepsini tek bir yerde tutabilir ve aynı zamanda uygun kıyafet ve aksesuarlarla en iyi elbiseyi seçebilirseniz ne olur? Harika olmaz mıydı?

Hayatı sizin için kolaylaştırmak için gömme dolaplar tanıtıldı ve insanlar arasında anında bir hit oldu, çünkü hepsi aynı şeyi istiyordu. Gömme dolaplar, gömme dolaplar, gömme dolaplar ve sürgülü dolaplar gibi çeşitli tiplerde olabilir. Gömme dolabın ana konsepti, kıyafetlerinizi ve diğer eşyaları tek bir yerde tutmak için mümkün olduğunca fazla alan sağlamaktır. Sadece kıyafetleri değil, dosyaları, klasörleri ve diğer belgeleri dolabın içindeki çekmece ve kaydırıcılarda saklayabilirsiniz.

İdeal bir gömme dolap

Normalde yatak odası ve banyo arasında gömme dolaplar görürsünüz, ancak bazen salona paralel alanda da tutulurlar. Kendi gardırop tasarımınızda ne istediğinize karar vermenize yardımcı olması için gömme gardırobun ideal özelliklerini bilmek isteyebilirsiniz. Başlamanıza yardımcı olacak fikirlerin listesi:

  1. Bir gardırobun ilk en önemli özelliği çok sayıda rafa sahip olmasıdır. Her şeyi atabileceğiniz normal dolaplardan farklı olarak, burada her şeyi organize bir şekilde tutacak raflara sahip olacaksınız. Ayrıca, raflar geniş alan sağlamaya yardımcı olur ve cüzdanları, kıyafetleri, ayakkabıları, aksesuarları, şapkaları ve çok farklı şeyleri tek bir yerde saklayabilirsiniz.
  1. Hemen hemen her gardırop, normal bir gardırop ya da gardıropta yürüyüş olsun asılı çubuklar olmalıdır. Askıları asarak bağlanabilir, elbise giyebilir ve asılabilecek ve kırışıksız tutulabilecek diğer şeyleri sağlar. Bu, daha fazla yer kapladığından, ayakkabı raflarının alt yarısında tutulması için ekstra alan dikkate almak için çeşitli uzunluklarda monte edilirler. Ayakkabı rafları da sadece kendileri için bütün bir bölüme sahip olabilir.

Gömme Dolap Fikirleri

Mediavine

  1. Dolapta bir yürüyüş eklemek için harika bir özellik, siteden gizli istediğiniz ve toz ücretsiz tutmak istediğiniz öğeleri saklamak için çekmeceler çok. Dosyaları ve belgeleri bir çekmecede, günlük aksesuarlarınızı başka bir çekmecede vb. Saklamanızı sağlar. Bu çekmeceler, ince mücevherleri korumak için kadife astarlı olabilir.
  1. Bazı gömme dolapların şapkaları, paltoları, kravatları ve cüzdanları için ayrı bir bölümü vardır.


Gömme Dolap Fikirleri
Bu özellikler, belirli bir elbise için mükemmel bir çift ayakkabı aramak için bir odadan diğerine koşmak yerine hayatınızı pratik olarak kolaylaştırır; artık hepsini tek bir yerde toplayabilirsiniz. Dolaptaki duvarlar cilalıdır, ancak gardıropta bir yürüyüş, açık olan geleneksel kapılar yerine sürgülü kapılara sahipse en iyisidir. Ayrıca, sürgülü kapıların yeni bir şey olması da bir avantaj olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir