En yeni duş seti tavsiye

Duş seti tavsiye karşılaştırması: analiz ve görüşler

İyi bir duş, ihtiyacınız olan şeye bağlı olarak rahatlayabilir ve enerji verebilir. Ancak bunun için, tadını sonuna kadar çıkarmanıza izin veren bir sisteme sahip olmalısınız.

Bunu başarmak için bir duş sütunu idealdir. En iyisini satın almak istiyorsanız, bu kılavuzda onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyoruz.

Duş sütunu, banyonun içine yerleştirilmiş birden çok tasarımın dikey bir öğesidir. Bir hortum (veya hortum), püskürtücü ve el duşundan oluşur.

yağmurlama duş seti tavsiye , duş seti tavsiye 2020 2021 , robot duş seti tavsiye , duş seti tavsiye , tepe duş seti tavsiye,

Duş sütunu, rahatlatıcı hisler sağlamak ve tedavi amaçlı olarak su akışını düzenlemenize ve böylece hoş bir hidromasaj anının keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

2021’in en iyi duş seti tavsiye

Para için en iyi değer

Termostatik tip iki yükseklikte ayarlanabilir barı olan duş kolonudur. El duşu ve yağmur duşu olmak üzere iki işlevi vardır. Ayrıca geleneksel duşa göre% 30 su tasarrufu sağlar. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

En iyi üst düzey model

Bu model yerleşik bir termostata ve 15 derecelik bir dönüş açısına sahiptir. Basit bir estetiğe sahiptir, ancak gergin kasları gevşetmeye yardımcı olmak için hafif bir yağmur spreyi veya konsantre bir jet gibi gerekli tüm işlevlere sahiptir.

En ucuz model

Yüksek kaliteli krom kaplı pirinçten yapılmış termostatik bir modeldir. Yüksekliği ayarlanabilen döner bir topuzu vardır. Su çıkışı daha geniştir ve su akışını artırmadan.

yağmurlama duş seti tavsiye , duş seti tavsiye 2020 2021 , robot duş seti tavsiye , duş seti tavsiye , tepe duş seti tavsiye,

En iyi duş seti tavsiye karşılaştırılması

En iyi duş kolonunu satın almak istiyorsanız piyasanın en değerli ürünleri arasından web ekibi tarafından seçilen bu 4 modelin özelliklerine bir göz atın .EN İYİ KALİTE-FİYAT

EN UCUZ

Neden bir duş sütunu almalı?

duş seti tavsiye banyonuza modern bir stil kazandırmak için mükemmel bir unsurdur. Bunlar küçük mekanlar için idealdir, estetiktir ve çok işlevseldir.

Buna ek olarak, bu banyo aksesuarları, özellikle iyi bir duş başlığı  ve farklı seçeneklere sahip güçlü muslukları varsa, duş almaya karar verdiğiniz zamanın tam anlamıyla tadını çıkarmanız için çok keyifli bir rahatlama durumu sağlayabilir .

Banyonuzun duşakabinde bir duş kolonunuz olduğunda, faydaların çok iyi garanti edildiğine güvenebilirsiniz.

Ve bunlar stresi azaltabilir, dolaşımı iyileştirebilir ve uzun bir iş, spor veya kendinizi adadığınız diğer görevlerden sonra çok ihtiyaç duyabileceğiniz bir rahatlama ve rahatlık anı verebilir.

Piyasada her kullanıcının tüm zevklerine ve ihtiyaçlarına uyarlanmış geniş bir model yelpazesi bulunmaktadır. Sizin durumunuzda bütçe bir limit ise tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan çok düşük fiyatlarla duş seti tavsiyeda edinebilirsiniz. Şüphesiz, asla pişman olmayacağınız bir yatırımı temsil ederler. Eminiz.

Bugün satışta olan duş seti tavsiye

En iyi duş kolonunu arıyorsanız, o anın en iyi promosyonları ile bu seçimi kontrol edin.

#Ön izlemeÜrünDeğerlendirmeFiyat
1Auralum – Siyah Hidromasajlı Duş Kolonu 4 Fonksiyonlu …İnceleme yok159,99 Euro135,99 Eurodaha fazla gör
ikiAuralum Bataryalı Siyah Duş Kolonu, Kol …İnceleme yok99,98 Euro85,59 €daha fazla gör
3HOMELODY 40ºC Termostatik Duş Kolonu …İnceleme yok129,99 Euro123,99 Eurodaha fazla gör
4GRIFEMA G7005 Porto – Musluksuz duş başlığı, sistem …İnceleme yok93,49 €62,99 Eurodaha fazla gör
duş seti tavsiye

Duş sütunu nasıl seçilir?

Hangi duş kolonu satın alınır? Bunu belirlemek için bir dizi özelliği bilmeniz gerekir. Bunlar dikkate alınması gereken en önemli konulardır.

Mango veya enginar

Duş başlığı veya tutamak, duş kolonundaki temel bir unsuru temsil eder. Bunları farklı şekillerde ve sunumlarda bulabilirsiniz: diğerleri arasında yuvarlak, kare, dikdörtgen. Öte yandan, deliklerinin hangi düzenlemesinin her birinin su difüzyonunu belirleyeceğini bilmelisiniz.

Tek jetli veya birden çok jetli modelleri bulabilirsiniz. Tek jetli olanlar homojen ve homojen bir yağmur benzeri su difüzyonu sunarken, çok jetli olanlar daha çok yönlüdür ve masaj etkisini elde etmek için seçilen jetin türüne göre ciltte farklı hisler sunar.

Genel olarak enginar dakikada 12 ve 16 litre akış hızlarında tasarlanmıştır ve bazılarında yerleşik su ekonomizörü ve kireç önleme işlevi vardır. İkincisi en karmaşık olanlardır, bu nedenle daha yüksek bir maliyet içerirler.

Tepe duşu veya duş başlığı

Tepe duşu veya duş başlığı, bir duş kolonunun başıdır. Enginar veya mango gibi, bunlar kare, yuvarlak veya dikdörtgen gibi birden fazla tasarıma sahiptir. Farklı işlevlere sahip olmanın yanı sıra.

Aradaki fark, boyutların genellikle ortak bir duş başlığından çok daha büyük olması ve duş çubuğunun tepesine yerleştirilebilmesi, tavandan sarkması veya doğrudan duvara gömülü olabilmesidir.

50 cm’ye kadar çap vardır, ancak klasik modeller 20 cm çapa sahiptir. Aynı zamanda farklı malzemelerde de bulunurlar, bunların arasında en öne çıkan ve dayanıklılığı için tavsiye edilenler krom kaplı pirinçtir.

yağmurlama duş seti tavsiye , duş seti tavsiye 2020 2021 , robot duş seti tavsiye , duş seti tavsiye , tepe duş seti tavsiye,

Bar

Bar söz konusu olduğunda, büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Bu hem çocuklar hem de yetişkinler için rahat olmalıdır, bu nedenle ideal olarak yerden en az 110 cm yukarıda olmalıdır.

Flekso ve tutamak gibi elemanlar bara üzerine monte edilecek ve bu iki eleman hareketli olduğu için yükseklik açısından bir sorun teşkil etmeyecektir.

Diğer yandan sabitleme sistemleri banyoda bulunanlara göre ayarlanabilen ve ayarlanabilen, montajını kolaylaştıracak duş kolon barları bulunmaktadır.

Flekso veya hortum

Hortum veya hortum, duş kolonunun geri kalan elemanlarından daha az önemli değildir. Batarya ile duş başlığı arasına herhangi bir problem oluşturmadan bağlanır. Hortumu koruyacak bir hortumla kaplı standart çaplı plastik esnek bir borudan oluşur.

Deveboynu ölçümleri değişkendir, bu nedenle tüm kullanıcılar için rahat olacak kadar uzun bir model seçmelisiniz. Genellikle 125 cm ile 200 cm arasında değişir. İdeal olarak, ailenin en uzun üyesini en az 10 cm aşmalıdır.

Malzemeler plastik veya pirinç olabilir ve ayrıca paslanmaz çelik duş seti tavsiye da bulabilirsiniz. İkincisi, dirençleri ve dayanıklılıkları için en çok tavsiye edilenlerdir.

Özellikler ve seçenekler

Bir duş kolonunun sahip olabileceği, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kolayca seçebileceğiniz birden fazla seçenek ve işlev vardır.

Bunların arasında, hidromasajlı duş duş seti tavsiye için nozulları, renk terapisi işlevini, birden fazla jetli duş başlığı veya duşu, termostatik mikser, su tasarrufu, kireç önleyici ve çift kancalı hortumu vurgulayabiliriz. Ekstra kullanıcı konforu için koltuklu duş seti tavsiye bile vardır.

Ek özellikler size daha pahalıya mal olabilir, ancak duş söz konusu olduğunda kesinlikle daha fazla kalite ve konfor sunabilir. İhtiyaçlarınıza ve banyonuzun türüne göre küvet duş kolonu veya köşe duş kolonu da seçebileceğiniz unutulmamalıdır.

Farklı duş kolon modelleri

Farklı duş kolon modelleri vardır ve her birinin bir avantajı temsil edebilecek ve birine veya diğerine karar vermenize yardımcı olacak özelliklere sahiptir. Musluksuz duş seti tavsiye küvet donatmak veya mevcut musluğu yeniden kullanarak banyoyu yenilemek isteyenler için idealdir.

yağmurlama duş seti tavsiye , duş seti tavsiye 2020 2021 , robot duş seti tavsiye , duş seti tavsiye , tepe duş seti tavsiye,

Bununla birlikte, en uygun ve eksiksiz çözüm olduğundan, musluklu bir duş kolonunu tercih etmek daha iyidir. Bunlar, tek kollu veya termostatik olabilen üçü bir arada iki tip duş kolonundan türetilmiştir.

Tek kollu model

En pratik modeldir ve geleneksel bir musluğa benzer. Su dalgalanmalarını azaltan tek bir düğme vasıtasıyla su akışının ve ayrıca sıcaklığın ayarlanmasına izin verir. En yaygın kullanılanlardır ve tek bir veya iki delikle kurulabilirler.

Bu duş seti tavsiye bazıları, sıcak suyun sizi aniden yakmasını önleyen bir sıcaklık sınırlayıcı ile donatılmıştır. Bu şekilde cilt için katlanılabilir ve sağlıklı bir sıcaklık sağlar.

Termostatik model

Akışı optimize edebildikleri için konfor ve su tüketimi arasında istenen dengeyi sağlar. Ek olarak, her zaman ayarlamaya gerek kalmadan oldukça hassas bir şekilde muhafaza ederken ideal sıcaklığı sağlayabilirler.

Bu tip su sütunu, su basıncı değişse bile sıcaklığı sabit tutar, bu nedenle herhangi bir değişiklik hissetmezsiniz. Teknolojileri modelinkinden daha gelişmiş, bu yüzden biraz daha pahalı oldukları ortaya çıkıyor.

Termostatik duş duş seti tavsiye güvenlik sıcaklığı 38º C olarak sınırlandırılmıştır. Daha yüksek bir sıcaklık isteniyorsa, özellikle evin en küçüğü için çok kullanışlı bir işlevi temsil edecek bir düğmeye basılması gerekecektir.

Su sıcaklığı 50º C’ye ulaşırsa, termostatik kolon sıcak su beslemesini anında bloke ederek büyük güvenlik sağlar.Artık duş seti tavsiye hakkında her şeyi bildiğinize göre bir model seçebilirsiniz. Tutacak türü, çubuk ve işlevleri gibi en önemli özellikleri gözden geçirmeyi unutmayın. Size en uygun olanı seçebilmeniz için çeşitli modelleri ve kriterleri karşılaştırın.

En iyi duş sütunu satışı

En uygun fiyata duş kolonu almak istiyorsanız, o anın en çok satan modelleri ile bu seçimi kontrol edin.

Bir duş kolonunun maliyeti nedir?

Bir duş kolonunun maliyeti, işlevlerine, boyutuna, modeline, markasına ve üretildiği malzemelere bağlı olacaktır. En basit olanı karıştırıcıdır ve 100 Euro’dan bulunabilir. Buna bir örnek, 170 Euro’nun biraz üzerinde bir maliyeti olan Grohe Grohtherm 800 duş kolonudur.

Çok daha sofistike bir duş kolonu türü, Ramon Soler 9356RP240 duş kolonunda olduğu gibi, daha yüksek maliyetlere ulaşabilen, hatta 700 Euro’yu bile aşabilen termostatik olanlar olacaktır. Bununla birlikte, 350 Euro’nun biraz üzerinde bir fiyatla Roca Even duş sütunu gibi 200 ila 400 Euro arasında çok iyi modeller bulabileceğinizi bilmelisiniz.

Duş sütunu nasıl kurulur veya monte edilir?

duş seti tavsiye oldukça pratik ve montajı kolay bir banyo aksesuarıdır. Bunu yapmak için yapmanız gereken ilk şey, evinizdeki su basıncını kontrol etmektir, çünkü bu duşlar masaj işlevini ancak su yeterli basınca sahipse gerçekleştirir. Değilse, hem akışın hem de gücün yeterli olmasını sağlamak için ana boru hattına bir kompresör takabilirsiniz.

Çoğu duş kolonunun kurulumu kolaydır. Her eve önceden kurulmuş olan su girişlerinden yararlanılarak yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Bunları takmak için su kaynağını kapatmalı ve boruların su şişeleri olmadığını kontrol etmelisiniz.

Daha sonra eski duşunuzun musluklarını sökmeniz ve soğuk ve sıcak su sağlamak için duş kolonu çıkışlarını yerleştirmeniz gerekecektir. Her durumda, üreticinin talimatlarını iyi okumanız tavsiye edilir ve işiniz karmaşıksa, bir uzmandan yardım isteyebilirsiniz.

Duş sütunu nasıl çalışır

Bir duş kolonunun nasıl çalıştığı, tek kollu veya termostatik tip olmasına bağlı olacaktır. Her ikisi de terapötik kullanım ve vücut sağlığı için tasarlanmıştır. Musluğu açtığınızda, stresin atılmasına katkıda bulunan ve vücuttaki kan dolaşımını iyileştiren rahatlatıcı masajların faydalarını garanti etmek için suyun hem basıncını hem de sıcaklığını kullanırlar.

Bu terapötik özellikler aynı zamanda vücudun ihtiyaç duyduğu bölgelerdeki kas gerginliğini ve ağrısını gidermeye de hizmet eder. Duş kolonu, suyu vücudun istediğiniz kısmına yönlendirmek için üst duş başlığı ve el duşu veya duş başlığı gibi çeşitli bileşenlere sahiptir. Her ikisinde de yüksek basınçlı suyun çıktığı çok sayıda delik veya delik vardır ve bu da çok rahatlatıcı bir banyo sağlar.

Duş sütunu nasıl temizlenir?

Yumuşak bir bez ve sabunlu su ile yapılmalı ve lekeleri önlemek için kolonu çabuk kurulamalıdır. Bu tür malzemeler için kireç önleyici jelleri veya özel temizleyicileri de kullanabilirsiniz, bunu doğrudan kolona değil her zaman beze uygulayabilirsiniz.