En sessiz bulaşık makinelerimizi sunuyoruz!

Sabahları evinizin huzurunun tadını çıkarmayı seviyorsunuz. Yemek yedikten sonra, kestirebilmek için sessizliğe ihtiyacınız var ve geceleri… kim geceleri gürültü ister? Koymak için mükemmel zamanı bulmak gibi görünüyor. bulaşık makinesi göründüğünden daha karmaşık. Tabi … bulaşık makinesi çok sessiz değilse! Şimdi süper sessiz bulaşık makinelerimizle Bulaşıklarınızı yıkamak için en uygun zamanı seçmeyi unutabilirsiniz.

Sessiz bir bulaşık makinesi harika bir fikirdir

Sessiz bulaşık makineleri, işleri sizin için kolaylaştırdığı için çok yönlüdür. Artık herkesin uyanmasını beklemenize gerek yok. Sessiz bir bulaşık makinesine sahip olmak size yardımcı olacaktır bulaşıklar her zaman temiz ve ışıltılı olsun. Birçoğunuz yiyecek olsa bile, yemeyi bitirdiğinizde boş olduğundan emin olmak için yemeğin ortasına koyabilirsiniz.

Bosch ayaklı bulaşık makinesi

Sessiz bağımsız bulaşık makinesi

En sessiz bulaşık makinelerimizden biri, Seri 8 modeli. Sahip olduğu eksiksiz bir bulaşık makinesidir. motor EcoSilence sessizliğe ek olarak verimli enerji tüketimi sağlar. Bu tip motorlar, geleneksel grafit fırçalardan vazgeçer. Bu ve iyi yalıtımı sayesinde sessiz çalışmanın yanı sıra verimli, sağlam ve dayanıklı.

Ve bu onun tek avantajı değil. Sayesinde Home Connect Onu cep telefonunuzdan bağlayabilirsiniz, böylece eve gittiğinizde bulaşıklarınız temiz ve parlak olur. Bu bulaşık makinesi modelinde ayrıca Zeolit ​​kurutma teknolojisi. Zeolitler Nemi emen, depolayan ve ardından ısı veren gözenekli bir yüzeye sahip bir mineraldir. Etkisi sayesinde bulaşıklarınız parlak olacak, daha az enerji tüketecektir.

Bosch zeolitli bulaşık makinesi

Sessiz olmasının yanı sıra sahip olması sayesinde en konforlu bulaşık makinelerinden biridir. Rackmatik yol. Bu sistem sayesinde her iki tarafta aynı yüksekliği veya her iki tarafta farklı bir yükseklik seçerek üst sepetin yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Dolu bir sepetle bile! Tüm bulaşıklarınıza uyacak şekilde mükemmel.

Bosch ankastre bulaşık makinesi

Sessiz tam entegre bulaşık makinesi

Bulaşık Makinesi Serisi 6 Bosch

Ankastre bulaşık makineleri arasında çok sessiz seçenekler de var. Durum böyle Model Serisi 6, bir yerleşik bulaşık makinesi motor EcoSilence minimum enerji tüketimini ve minimum gürültü seviyesini garanti eder. Ek olarak, bu bulaşık makinesinde Sessiz program bunun işe yarayıp yaramadığını bilmeyeceğiniz. Ayrıca Eko 50ºC programını seçerseniz, Tüm yıkama ve kurutma aşamalarında gürültü seviyesi minimize edilmiştir. Böylece istediğiniz zaman bulaşık makinesine koyabilirsiniz!

Bu yerleşik bulaşık makinesinde Daha fazla esneklik için özel olarak tasarlanmış kayar kapı kurulum sırasında. Şimdiye kadar, yerleşik bir bulaşık makinesi kurarken, dolap ile kaide arasında boşluk olması muhtemeldi. Bu çözüm ile istediğiniz yere kurabilirsiniz. Kullanımı daha da rahat hale getirmek için yüksek bile!

Çok sessiz olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen programın bittiğini nasıl anlayacağınızı merak ediyorsunuz. Çok kolay! Bu bulaşık makinesinde InfoLight. Bu bir mutfak zemininizde kırmızı LED ışık projeksiyonu Bulaşık makinesinin hala çalışıp çalışmadığını veya bittiğini size bildirir.

Hangi bulaşık makinesi modeline ihtiyacınız olduğundan emin misiniz? Ziyaret etmek web sitemiz ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulmak için.

Yazar hakkında

'src =