En Popüler Mutfak Adası Tasarım ve Dekorasyon Fikirleri

Mutfak genellikle evin merkezi, faaliyetin ortasıdır. Yine de, yeterli karşı alanı yok. Mutfağın iyi aydınlatılması kritik olduğu için, aydınlatmanın da çekici olması gerekir. Ne kadar süre ayırırsanız sürün, süper temiz bir mutfak zor olabilir.

ada mutfak fiyatları,
ada mutfak plan,
yarım ada mutfak,
portatif mutfak adası,
ada mutfak kullananlar,
ada mutfak modelleri ,
en güzel ada mutfak modelleri,
ada mutfak modelleri 2020,

Mutfak, dökülmelerin çoğunun gerçekleşme eğiliminde olduğu yerdir. Dahası, mutfak evin merkezi, evin odağı ve çoğu insanın ayrılır ayrılmaz en iyi hatırladığı odadır ve sizi tasarım ve düzen açısından bu aşırı stres katmanına bırakır. Küçük bir modüler mutfağınız olduğunda, onu büyük göstermenin ve birden fazla aksesuarı kolayca saklamanın çeşitli yolları vardır.

Bir mutfak adası arabası çeşitli boyutlarda ve kullanımlarda gelir. Hemen hemen tüm mutfak ada arabalarının ortak noktası olan şey, çok çeşitli depolama alternatifleri sağlamalarıdır. Ahşap ada mutfak arabaları, gerçek bir mutfak adasına benzeyen resmi bir his sağlar.

Mutfak ideal olarak evin kalbi olarak düşünülür ve sadece yemek ve yemek için bir odadan çok daha fazlasıdır. Ayrı bir lavaboya, oturma alanına ve ocağa sahip bir mutfak adası olmalıdır. Mutfağınız çok azsa ve sıcak hava kolayca sıkışırsa, bir egzoz fanı takmak da en etkilidir. Küçük bir mutfağa sahip olduğunuzda, satın aldığınız şeyde mantıklı olmalısınız. Küçük bir mutfağa sahipseniz, açık renkleri kullanarak büyük görünmesini sağlayın. Sadece kat mülkiyeti içinde olduğunuz için küçük, rahatsız edici bir mutfağa uyum sağlamanız gerekmez.

İşte Görmeniz Gereken En İlginç Mutfak Adası Resim Fikirleri

Bir cevap yazın